Piróg: Kaczyński to hipokryta, który żeruje na śmierci brata

W pierwszej turze głosował na Napieralskiego, a w drugiej na Komorowskiego.

Michał Piróg zawsze dobitnie wyrażał swoje zdanie. Tym razem w rozmowie z Wideoportalem.pl powiedział co myśli o Jarosławie Kaczyńskim i jego kampanii.

Oszukuje, jest osobą uwikłaną w bardzo brudne sprawy, które nigdy nie wyszły na światło dzienne, jest hipokrytą, jest człowiekiem, który żeruje na śmierci swojego brata, co jest poniżej krytyki. Nie szanuję go i nigdy w życiu nie oddałbym głosu na pana Jarosława Kaczyńskiego.

Piróg może być szczęśliwy. Wygrał jego kandydat, więc nie musi emigrować.

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Piróg wśród modelek

Mucha: Piróg zachowuje się jak jedynak, który strasznie płacze

Więcej o:
Komentarze (140)
Piróg: Kaczyński to hipokryta, który żeruje na śmierci brata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • panima

  Oceniono 42 razy 20

  Kiciar, chociażby to, że przed pierwszą turą rozdawali czarno-białe zdjęcia pary prezydenckiej. Chcieli wzbudzić w ludziach litość i współczucie? A to, że Marta K. latała po gazetach i opowiadało o swoich rodzicach, rodzinie i o swoim wujku jaki jest cudowny, to nie jest wykorzystywanie? Mogła poczekać do końca wyborów, wtedy na pewno ludzie spojrzeliby na to inaczej... W każdej gazetce jaką rozdawał PIS były strony poświęcone byłemu prezydentowi... Mogli przeżyć tą żałobę z honorem a zrobili z niej sposób na większe poparcie... Bynajmniej ja to tak odbieram i możecie mnie minusować proszę bardzo. Nikt mi nie wmówi, że było inaczej.

 • scaryman

  Oceniono 18 razy 14

  "Oszukuje, jest osobą uwikłaną w bardzo brudne sprawy, które nigdy nie wyszły na światło dzienne, jest hipokrytą [...]" czyżby prztyczek jeśli chodzi o "orientację niepolityczną"? :)

 • elllza

  Oceniono 34 razy 12

  W I turze wyborów ludzie głosują raczej zgodnie ze swoimi przekonaniami i sympatią Dlatego uważam,że wyniki z I tury : Kaczyński miał 36% a Komorowski 41% to poparcie ludzi dla obu kandydatów. A więc porównując poparcie dla Lecha Kaczyńskiego przed katastrofą z wynikiem Jarka Kaczyńskiego po katastrofie- osób reprezentujących to samo stanowisko w kwestiach politycznych,bo w końcu utożsamiających się z tą samą partią- nie trudno zauważyć,że poparcie wzrosło o jakieś 10-15% Jak dla mnie poparcie zdobyte (wyżerowane) na śmierci Lecha Kaczyńskiego, na współczuciu ludzi. Nawet na potrzeby kampanii Pan Jarosław Kaczyński przeszedł metamorfozę, na którą rzekomo wpływ miał wstrząs psychiczny, załamanie po tragicznej śmierci ukochanego brata (kolejna manipulacja na uczuciach społeczeństwa) Czego się nie robi dla władzy...

 • elllza

  Oceniono 26 razy 12

  Cd
  Nikt mi nie wmówi, że Pis nie bazowało na katastrofie i na uczuciach ludzi po tym wydarzeniu -na ich litości i współczuciu. Przed katastrofą Lech Kaczyński miał niecałe 25% poparcia Pytam co się zmieniło? program polityczny? Nie jestem fanka ani Po ani PiS, ale jak dla mnie takie sposoby dochodzenia do władzy jakie reprezentuje pan Kaczyński są jak dla mnie wstrętne, wręcz niemoralne

 • gosia2000

  Oceniono 34 razy 12

  Dolozyles mu Pierozku do talerza oj dolozyles...az mi sie skarpetki skurczyly tak mu pojechales

 • elllza

  Oceniono 35 razy 11

  pieprzenie, że Jarosław Kaczyński ma zamiar kontynuować misję swego brata jest- jak dla mnie -śmieszne. Jest to tylko próba usprawiedliwienia swego startu w wyborach po śmierci Lecha (bowiem sami PiS-owcy dobrze sobie zdają sprawę, że to nie do końca fajnie wygląda-może tylko sam prezes tego nie zauważa) A co do homoseksualizmu to strasznie się dziwię, że w XXI wieku dalej jest to zjawisko gorszące i budzące w ludziach odrazę. Ale niestety w Polsce większą odrazę budzi homoseksualizm niż głupota i nietolerancja ludzi!!!GARDZĘ ludźmi , którzy o homoseksualiście mówią pedale czy cioto!!! ZAPEWNE PIRÓG WIĘCEJ SOBĄ REPREZENTUJE NIŻ NIEJEDEN Z TYCH CO GO OBRAŻAJĄ ZE WZGLĘDU NA JEGO ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ!

 • mraau

  Oceniono 16 razy 10

  Nie oszukujmy się. Gdyby nie smoleńska tragedia, Jarosław Kaczyński w ogóle nie miałby poparcia.

 • ssaarraa

  Oceniono 20 razy 10

  Piróg i ktokolwiek inny ma takie samo prawo wypowiadać się o Kaczyńskim, Komorowskim i o kim tylko chce tak samo jak wszyscy. bo wy to niby co robicie na tym forum??

 • hardkor

  Oceniono 30 razy 10

  Kaczynski i Komorowski nie wiedza nawet kto to Pirog a ten nie moze zyc bez gadania glupot.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX