Olejnik: Kaczyński skrócił mi program

"Kropka nad i" była krótsza o 12 minut.

Czwartkowa "Kropka nad i" była najkrótszą w historii. Gościem Moniki Olejnik był Jarosław Kaczyński. Kandydat na prezydenta skrócił program o 12 minut. Dziennikarka uważa, że zrobił to, bo pytania była niewygodne. Na życzenie gościa ekipa telewizyjna pojechała do Supraśla na Podlasiu. W rozmowie z Tokfm.pl Olejnik opowiedziała o kulisach:

Skoro było z Supraśla, to byłam przekonana, że "Kropka" będzie trwała 20 minut. Ale zadzwonił do mnie Joachim Brudziński i spytał, czy może być kilka minut krócej. Odpowiedziałam, żeby rozmawiali z moim wydawcą. No i nieoczekiwanie na początku Kaczyński powiedział, że skrócimy. No więc dobrze - pomyślałam, skrócimy o te pięć minut. Ale Jarosław Kaczyński skrócił mi program o 12 minut. Wyglądało na to, że nie odpowiadały mu moje pytania.

Olejnik próbowała zaprosić Kaczyńskiego i Komorowskiego do Radia Zet. Były problemy.

 

W Radiu Zet też próbowałam od momentu, w którym Kaczyński ogłosił, że będzie kandydował. Mój wydawca wysyłał maile i faksy. Zarówno w sprawie "Kropki" jak i Radia Zet. W Radiu Zet proponowałam debatę Jarosława Kaczyńskiego i Bronisława Komorowskiego, tak jak pięć lat temu zrobiłam debatę Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego. Ale tym razem opór był z obydwu stron. Miałam też przez pewien czas problemu z zapraszaniem Bronisława Komorowskiego, bo się na mnie swego czasu obraził. Spotkaliśmy się potem przypadkowo w charakteryzatorni w TVN24, kandydat na prezydenta Bronisław Komorowski się odobraził i przyszedł do mnie do Radia Zet.

Śmieszne jest obrażanie się przez polityków na dziennikarzy, a później piękne uśmiechy na wizji.

 

 

Całą rozmowę z Moniką Olejnik można przeczytać pod tym linkiem.


Zobacz także:

To Olejnik była gwiazdą debaty

Lans Moniki Olejnik na zakupach

Więcej o:
Komentarze (51)
Olejnik: Kaczyński skrócił mi program
Zaloguj się
 • sandrinne

  Oceniono 29 razy 13

  Sikorski to jest debeściak! :D oby był następnym prezydentem :)- Prezes PiS powie wszystko, zdradzi każdy ideał, każdego polityka, byle by tylko dorwać się do władzy - powiedział Radosław Sikorski w Inowrocławiu.- Chciałbym podziękować panu Kaczyńskiemu za słowa o Edwardzie Gierku - powiedział Radosław Sikorski. Zebrani przywitali to oświadczenie śmiechem. - Powiedział to, co myśli: zadłużyć się, postawić się, nadąć się, a po nas choćby potop - dodał minister spraw zagranicznych.

 • tess.1

  Oceniono 31 razy 13

  P.Moniko zapomniala pani wyslac pytania dzien wczesniej ,zeby sie przygotowal;-)))))..on jest przeciez czlowiekiem ktory nic nie umie jak nie ma na papierze, pozatym nieumiejetnosc jego odpowiedzi na spontaniczne pytania jest znana,nie umie sie zachowac ani wyslowic normalnie..jego wyglad wszedzie jest jak wystraszona sowa..

 • monika_c

  Oceniono 17 razy 11

  A wy w Plotku jak sie zachowujecie na imprezach, na ktorych spotykacie gwiazdy, ktore 'obgadaliscie' na swoich lamach?

 • yani99

  Oceniono 27 razy 11

  Jarus jak jego kot ,jak w strachu to ogon pod dupala podwinie i zwiewa,,,,,

 • kaharzyna

  Oceniono 55 razy 9

  jak jarek wygra to wracamy do sredniowiecza:( mlodzi, zrobmy cos z tym!

 • akamas

  Oceniono 29 razy 9

  Ewa1980, do tragedii w Smoleńsku doszło w wyniku ludzkich słabości: pijaństwa, spóźnialstwa, ambicji, brawury, lęków, braku asertywności i oczywiście złej pogody i pecha!!! Lechowi Kaczyńskiemu dwa razy udało śię uniknąć śmierci, ale podobno do trzech razy sztuka:( Pozostanie w naszej pamięci jako dobry człowiek , ale beznadziejny prezydent!!!:( Pamiętajmy też o innych, którzy stracili tam życie przez ludzką głupotę!!!:(

 • nolook

  Oceniono 33 razy 9

  Oglądałem troche żałośnie z jego strony to wyglądało. Na pytanie olejnik jaka ma wizje prezydentury, jaki zamierza byc jako przezydent czy bedzie współpracował z rządem Tuska stwierdział a była 20.08 że musi już iśc. Olejnik pytała, ale panie premierze jeszcze mamy 12 minut, dlaczego? stwierdził tylko ze musie iśc i poszedł, zdjół mikrofo i zniknął z ekranu hehe Olejnik nie wiedziała co zrobic, stwierdziła tylko a teraz polska i świat hehe Dla mnie to tchórzostwo , bo co musi sie dziac zeby nie móc odpowiedziec na pytanie i wysiedziec jeszcze te 12 minut. To ze kaczor ma małe jaja to wiedziałem ale ze ich wogóle nie ma, załosne

 • tess.1

  Oceniono 13 razy 9

  reki334 jego klasyka teraz jest w english:-))mogl jej zaserwowac to samo co wydukal i wypocil w Londynie:-))pewno szczeka by jej opadla z zachwytu:-))

 • jusi

  Oceniono 32 razy 8

  zawsze, gdy nie wie co odpowiedzieć na zadane mu pytanie wycofuje się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX