Kolejny aktor chce otworzyć teatr, ale...

Ma problem.

Ostatnimi laty zapanowała moda na otwieranie własnych teatrów. Janda, Żebrowski, Karolak. Znane nazwisko może zapewnić sukces przedsięwzięciu. Teraz jednak biorą się za to również mniej znani. Na przykład aktor Marcin Kwaśny. Opowiedział o tym w programie "Lub Czasopisma":

 

Wydzierżawiłem budynek na warszawskiej Pradze - piękną oficynę w otoczeniu kamienic z początku wieku i chciałem tam otworzyć teatr. Wszystko układało się dobrze, moja żona zrobiła cudowny projekt tego teatru, no ale po drodze wyszło ze budynek stoi na dwóch działkach. nie można było wdrożyć całego tego projektu... powinienem być zdruzgotany, załamany, schować się pod stół, ale ja wierze ze ten teatr powstanie.

 

Jak widać nie jest to takie proste. Póki co Marcina czeka przeprawa z urzędami. Gdy uda mu się zrealizować projekt, będzie musiał zawalczyć z aktorską konkurencją. I tak źle i tak niedobrze...

 

Szczegóły przedsięwzięcia aktor zdradzi dziś o godz. 23.00 w programie Agnieszki Frykowskiej "Lub Czasopisma" na antenie TELE5.

 

Aik

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Kolejny aktor chce otworzyć teatr, ale...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • marysska_91

  Oceniono 2 razy 2

  mam nadzieje ze Marcinowi sie uda.. to wspanialy aktor mega utalentowany i przy tym ambitny bo nie gra w byle jakich produkcjach !

 • gelfix

  Oceniono 8 razy 2

  a potem wszyscy zbankrutuja, bo za duzo teatrow, a za malo ludzi.. ;D

 • dzierlatka55

  Oceniono 5 razy 1

  nie znam Jego ..trudno , ale teatr " kamienica" E Kamińskiego -> rewelacja !!!!

 • beer

  Oceniono 4 razy 0

  I będzie kolejka po dotacje do Min.Kultury.

 • salma

  Oceniono 19 razy -3

  Wieśniak z niego, pseudoaktor:)

 • paris_hilton

  Oceniono 9 razy -3

  Super :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX