Komentarze (118)
Mocne! Sztab Komorowskiego naśmiewa się z Kaczyńskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • goodbyebluesky

  Oceniono 21 razy 5

  @magdamagic Komor też NIE zna angielskiego. Po polsku też ledwo co się wysławia.

 • sadziu

  Oceniono 23 razy 5

  Bronek w debacie przeprosił Kaczyńskiego za Palikota ,matko tonący chwyta się brzytwy.Jeśli jedyną propozycją jest rzucanie obelgami i fałszowanie rzeczywistości oraz nieustanne wskazywanie, że prezydent wszystko blokuje, to tym razem ludzie nie uwierzą. Nawet w mediach, do niedawna pilnujących interesu PO, daje się zauważyć spore wahanie. Może nie będą tak łaskawe, bo obietnic im składanych jak dotąd PO nie zrealizowała. Już się zaczynają kłopoty: Durczok podziękował za pracę Sianeckiemu, któremu spadły łuski z oczu.

 • sadziu

  Oceniono 21 razy 5

  CYTAT Z BLOGU .Niedobrze się robi, ale nie powiem, żeby mnie taki styl kampanii Komorowskiego dziwił. Nie od czasu kiedy przeczytałam sms-a jakiego, w ramach "zgody budowania" rozsyła bardzo wysoki polski dyplomata. A sms brzmi tak "Przyjacielu mam do Ciebie ogromną prośbę, ale proszę nie zawiedź mnie - idź 4 lipca na wybory i zrób wszystko co możesz, aby w przyszłości w czasie spotkań dyplomatycznych Pierwsza Dama nie szczała do kuwety". Urocze, prawda? Podkreślam, nie rozsyła tego jakiś stuknięty gó...arz, tylko naprawdę wysoka figura polskiej dyplomacji, pewnie nawet ze służbowej komórki. W każdym normalnym kraju, za takie zachowanie zapłaciłby natychmiastową dymisją, u nas pewnie koledzy gratulują mu dowcipu. Nie zdziwi mnie zatem żadne zachowanie tej ekipy, bo to ludzie zwyczajnie pozbawieni jakichkolwiek hamulców w walce o władzę.

 • swinska_grypa

  Oceniono 13 razy 5

  sadziu, ptasi móżdżku, napisz coś od siebie! Dość wklejania cudzych tekstów!
  Albo bierz w cudzysłów i podawaj źródło!

 • dominikaaa

  Oceniono 22 razy 4

  Niech się redaktorzy plotka ogarną. To że oni są za PO to nie znaczy że wszyscy Polacy. Wasze marne artykuły nie sprawią że ktoś zmieni zdanie na kogo ma głosować. A własne zdanie zachowajcie dla siebie . Bo PiS wygra.

 • nelaaa

  Oceniono 26 razy 4

  szmaty!!!!!

 • szczera23

  Oceniono 46 razy 4

  Komorowski komu ukradłeś tytuł hrabiowski ???????
  Służba Rosji ma w twojej rodzinie długie tradycje, trwające już 200 lat!!!!!!!
  Dzięki temu twoja rodzina ukradła tytuł szlachecki !!

 • madzia81

  Oceniono 26 razy 4

  Ja pierdziele jaki ten Komorowski jest durny!!!!!Jak sie ma siano w głowie to pozostało sie tylko naśmiewać z przeciwnika!!!Założe sie że ta parodia to pomysł Palikota!!!Ludzie czy wy chcecie żeby Polską żądzili tacy ludzie jak Palikot???Opamiętajcie się!!!I zagłosujcie na prawdziwego Polaka czyli JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO!!!!!

 • sadziu

  Oceniono 28 razy 4

  Zastanawialiście się może, co się premierowi Tuskowi stało w usto ? Zaciął się przy goleniu? Zagryzł wargę mocując się z powodzią i mu tak zostało? Dostał od żony? Nie, moi państwo. Otóż pan premier ze swoją świtą postanowił się polansować na terenach powodziowych i pofotografować, żeby ładnie wypaść w gazetach. Nie przewidział jednego - że wytrzymałość nerwowa powodzian ma swoje granice. Na widok pozowania do sesji fotograficznej ludzie rzucili się na ochroniarzy i zaczęli ich po prostu lać. Jeden facet przedarł się do samego Tuska go trzasnął w zęby. O dziwo, ochrona nie strzelała ani nic, a i Tusk dyskretnie milczy . Wraz ze świtą zmykał chyłkiem, ścigany gniewnymi okrzykami ludzi, których powódź doprowadziła do rozpaczy, a arogancja władz - do wściekłości. "Już my was wybierzemy!", "My wam damy wybory!"

 • aniula8

  Oceniono 32 razy 4

  Kaczyński jest tak chory z nienawiści, że aż niebezpieczny! On pogrąży nasz kraj! A myśleliście, jak się Jaro będzie dogadywał z Tuskiem? Jak coś spieprzy, to Jaro zwali na Tuska, a Tusk na Jara, a jak będzie dwóch z PO, to będą się lepiej dogadywać, a jak coś się stanie, to będzie wiadomo kogo to wina!!! A bez sporów!

 • gelfix

  Oceniono 16 razy 4

  sadziu, głupie i żałosne!! :D

 • nikia

  Oceniono 18 razy 4

  poglądy z czasem się zmieniają. a wam polecam na yt ("PO BLIŻEJ LUDZI?" oraz "Bronisław "Wpadka" Komorowski przedstawia")

 • tess.1

  Oceniono 16 razy 4

  Nie wiem jak wy ale usmialam sie do bolu:-)Pomijajac wszytko zrobili to super:-)

 • goodbyebluesky

  Oceniono 43 razy 3

  hm. no cóż. tak to jest, kiedy nie ma się żadnych racjonalnych argumentów. najlepiej najeżdżać na przeciwnika. całe szczęście, że Kaczyński jest na tyle inteligentny, że nie bawi się w taką dziecinadę jak ci z PO. a jeśli wygra Komor to co? będzie wypominał wszystkim, co za swojej kadencji zrobili źle? tylko ciekawe, czy on zdziała cokolwiek, czy będzie jeździł na opinii człowieka "zasłużonego dla kraju, który siedział w więzieniu za ojczyznę". no proszę was. gadać to sobie on może i to dużo. mądrzejszy jest ten, kto więcej myśli i robi, niż mówi.

 • aga95

  Oceniono 23 razy 3

  Chamstwo i tyle

 • olebrumm

  Oceniono 23 razy 3

  ciekawe ze jak daje Komorowskiemu minus to wychodzi plus czyzby plotek byl za tym nadpobudliwym sługusem kaczora donalda

 • sadziu

  Oceniono 21 razy 3

  Wypowiedź Bronisława Komorowskiego:cytuje Polska bardzo zyskała na wejściu do Unii - jesteśmy płatnikiem netto, czyli więcej pieniędzy otrzymujemy niż wpłacamy do budżetu Unii.Komorowski Trzeba Bronka dopytać, z którą częścią swojej krótkiej acz wewnętrznie sprzecznej wypowiedzi się zgadza.

 • sandrinne

  Oceniono 17 razy 3

  ja też się usmiałam :D swiciowna, bądzmy szczerzy tylko Kaczyński jest na tyle cyniczny, że w obliczu zmiany koniunktury jest w stanie zmienic o 180 stopni swoje poglądy polityczne i w efekcie jego wypowiedzi są tak kontrastowo różne :)

 • sadziu

  Oceniono 33 razy 3

  Bronisław Komorowski narzeka, że nie było bezpośredniej wymiany zdań z Jarosławem Kaczyńskim. W wywiadzie dla RMF FM winę za to zrzuca na sztabowców PiS, jakby zapominając, że ostatnią osobą, która odmówiła takiej formuły debaty był Sławomir Nowak z jego sztabu. Dziennikarz pyta Bronka jeśli dzisiaj zaproponują a Bronek odpowiada mam ich w nosie, proszę pana, pod tym względem. Nie ma tak, że mogą proponować z dnia na dzień co innego.Bronisław Komorowski ma, jak widać, bardzo pojemny nos. Dziwi jednak, że kandydat Platformy uważa, że nie można tak nagle czegoś zaproponować. Sam przecież, o udziale w debacie studenckiej w warszawskim BUW-ie zdecydował niemal w ostatniej chwili, a do programu
  Lisa trafił po słownych przepychankach i zmianach zdania niemal co pięć minut.Wtedy mu to nie przeszkadzało, teraz przeszkadza. Tylko jak to jest z tą zgodą? Jakoś jej w wypowiedzi Bronisława Komorowskiego nie widać. A szkoda.

 • goodbyebluesky

  Oceniono 6 razy 2

  slodzik haha, jesteś jedną z nich, w większości komentarzy przeklinasz, mózgu to ty raczej nie masz.

 • sadziu

  Oceniono 14 razy 2

  Bronisław Komorowski narzeka, że nie było bezpośredniej wymiany zdań z Jarosławem Kaczyńskim. W wywiadzie dla RMF FM winę za to zrzuca na sztabowców PiS, jakby zapominając, że ostatnią osobą, która odmówiła takiej formuły debaty był Sławomir Nowak z jego sztabu. Dziennikarz pyta Bronka jeśli dzisiaj zaproponują a Bronek odpowiada mam ich w nosie, proszę pana. Nie ma tak, że mogą proponować z dnia na dzień co innego.Bronisław Komorowski ma, jak widać, bardzo pojemny nos. Dziwi jednak, że kandydat Platformy uważa, że nie można tak nagle czegoś zaproponować. Sam przecież, o udziale w debacie studenckiej w warszawskim BUW-ie zdecydował niemal w ostatniej chwili, a do programu Lisa trafił po słownych przepychankach i zmianach zdania niemal co pięć minut.Wtedy mu to nie przeszkadzało, teraz przeszkadza. Tylko jak to jest z tą zgodą? Jakoś jej w wypowiedzi Bronisława Komorowskiego nie widać. A szkoda.

 • inka1

  Oceniono 10 razy 2

  Świetna samokrytyka:,,Potrafię łaczyć a nie dzielić". Fakt aby umieć się dzielić trzeba być wielkim człowiekiem.

 • nolook

  Oceniono 22 razy 2

  Czy ty;lko mi sie zdawało że kaczyński pierwsze pytanie zanał, co ja mówie wszystkie pytanie , jagże neutralnej pani Lichockiej zanł hehe dla mnie to porazka bo to było widać. oszustwo ale kaczka to tylko u mnie takie kaki robić hehe

 • 3neweastwick

  Oceniono 26 razy 2

  i TAK MALUTKI PEDERYL NIEMA SZANS !!! przeciez mamy już prezydenta !!! CZEKAM na minusy pro pisoewskie bo przecieŻ KACZOR POWIEDZIAŁ NIEMA JUŻ KOMUNISTÓW tylko lewica !!! POLSKA LEWICA GŁOSUJE NA KOMORA !!!! NASZEGO BRONKA !!!

 • kika098

  Oceniono 26 razy 2

  On jest jakiś chory chyba. Nie umie sie jakos sam zapromowac kulturalnie tylko musi obrazac i oczerniac Kaczyńskiego..jakby to mu mialo jakos pomoc. Teraz wlasnie pokazuje jaki jest. ,,Zgoda buduje,, wlasnie widac jak on probuje ją zbudowac!

 • sadziu

  Oceniono 22 razy 2

  CYTAT Z BLOGU KATARYNA.Gdybym nie miała żadnych merytorycznych powodów, żeby odrzucać kandydaturę Komorowskiego, odrzucałaby mnie od niego ohydna kampania wyborcza. Ohydna, chyba najbardziej obrzydliwa z tych, jakie obserwowałam do tej pory, bo jeszcze nigdy w tak chamski i bezpardonowy sposób nie atakowano rodziny kandydata, choć jej w kampanii w ogóle nie ma. A oprócz tego "dowcipnego" sms-a, politycy Platformy rozsyłają jeszcze jeden, bijący w Martę Kaczyńską, którego nawet nie chcę cytować. Na wypadek zaś, gdyby to nie wystarczyło, niezawodny Palikot wziął się też za panią Jadwigę, żeby Kaczyńskiego przed debatą odpowiednio "rozgrzać". I proszę mi nie tłumaczyć, że to samowolka, którą Komorowski i Tusk się brzydzą. Sam Palikot się chwali swoim wpływem na kampanię, tym, że podrzuca pomysły, i że to jemu Komorowski zawdzięcza prowadzenie. Rytualne odcinanie się od Palikota już nie działa, wszystko co w tej kampanii robi należy zaliczać na konto Komorowskiego.

 • dodulka

  Oceniono 30 razy 2

  Komorowski nie gra fer!
  Pan Jarosław,jet mądrym,poważnym czlowiekiem.A Komorowski,w tym spocie pokazał jak bardzo chce go poniżyć.Wiem,że ja i moje słowa nic nie zmienią i nic nie pomogą w tych wyborach,ale moje zdanie jest jedno.Jarosław Kaczyński,mówiąc o sprywatyzowaniu szpitali miał calkowitą rację.Bronisłam Komorowski jest prezydentem dla ludzi bogatych,oni dzięki niemu będą mieli dobrze a biedni,lepiej nie gadać.Takie jest moje zdanie na ten temat,moja cała rodzina głosuje na prezesa Kaczyńskiego on jest prowdomówny i nie sztuczny jak jego przeciwnik!

 • sadziu

  Oceniono 18 razy 2

  Komorowski ma problem ze znajomością konstytucji. W prawyborczej debacie z Radosławem Sikorskim mówił, że podpisałby zmianę konstytucji ograniczającą weto prezydenta. Tymczasem głowa państwa nie ma tu nic do gadania. Prezydent nie mógłby nie podpisać ustawy, która zmieniałaby w konstytucji jego uprawnienia.

 • dulce12

  Oceniono 26 razy 2

  ja pierdziele komorowski się boi i dlatego takie spoty robi.ten człowiek jest totalnym osłem.

 • cholera

  Oceniono 22 razy 2

  Tak, widzialam rano - PRZEDNI SPOT! Polecam! :-)))

 • zoltyswinka

  Oceniono 40 razy 2

  nic nadzwyczajnego, Bronek obiecuje gruszki na wierzbie, czyli standard.

 • kasiulinka28

  Oceniono 5 razy 1

  "slodzik" pozwól że nadmienię że ty tez tu siedzisz buhahahahaha " przyganiał kocioł garnkowi ..."

 • kasiulinka28

  Oceniono 5 razy 1

  hmmmmmmmmmmm jak wygra Kaczyński to taki śmiech w świecie będzie że ooooooo przytoczę już nagłówki gazet "... dobrze że Polska miała drugiego brata bliźniaka..."

 • sadziu

  Oceniono 21 razy 1

  Jak słaby jest Komorowski, że się go tak panicznie bali wystawić przeciwko Kaczyńskiemu, nawet w zaprzyjaźnionej telewizji, gdzie wszystko mu będzie sprzyjać? Wyrecytować przygotowane przez sztab odpowiedzi na ustalone wcześniej pytania to naprawdę żadna sztuka. Sztab Komorowskiego przygotował mu złą odpowiedź i zaliczył kompromitującą wpadkę, jak ta z gazem łupkowym, gdzie potem Palikot musiał Komorowskiego tłumaczyć, że ktoś go źle z tego tematu przygotował.

 • hehehe1234

  Oceniono 33 razy 1

  TONĄCY CHWYTA SIE BRZYTWY! GARDZE PO, TO ZDEPNIETE GÓWNA TAK SAMO JAK LUDZIE KTORZY NA NICH GLOSUJA!!!

 • doroteczka

  Oceniono 31 razy 1

  Sam sobie zaprzecza Panie Jarku jA NA PANA NIE GLOSUJE@! nARAAAAAAAAAAA

 • werma

  Oceniono 39 razy 1

  Komorowski nei jest totalnym osłem ale pokazuje prawdziwe oblicze KACZYŃSKIEGO w tym spocie. człowiek która raz mówi jedno a za chwile co innego ma być naszym prezydentem ? o zgrozo. TO CZŁOWIEK KTÓRY KOCHA KOTY NIENAWIDZI LUDZI. Jeżeli - nie daj Boże- zostanei prezydentem to się tylko cofniemy... o jakieś 6 lat.

 • monamonia

  Oceniono 37 razy 1

  bronki to jak zwykle nie umieja nic wymyslec i jak im juz brakuje pomyslow to czepiaja sie wysmiewania.... nie zaglosuje na tego komucha! a minusujcie mnie jak bronek zostanie prezydentem to przepcha wszystkie ustawy ktore tusku tusku bedzie chcial... jak teraz bylo? ile ustaw przepchneli odkad zostal po prezydenta?? jarka nie lubie ale chociaz on moze sie przeciwstawic temu pie@#$%nemu po

 • cholera

  Oceniono 27 razy 1

  pampuch: dzieciaku: wszystko co napisales pasuje pod kaczynskiego; to on co chwile najezdza na komorowskiego, na tuska, na rzad - co zle, co fatalnie, a co siak, a co tak. Ciagle pier...li na konkurencje zamiast mowic co sam zauferuje to chce uruchomic polityke nienawisci - reszta sie nie liczy, byle by tylko DO STOLKA. Kretyn, zawistny, klotliwy i zlosliwy kaczor.

 • swinska_grypa

  Oceniono 15 razy 1

  Zastanowiło mnie, skąd sadziu, którą do tej pory uważałam za analfabetkę, nagle zaczęła pisać nadzwyczaj poprawnie. Przyjaciółka Google przyszła mi z pomocą. Większość dzisiejszych postów tej panny, to fragmenty artykulików z portalu Pardon, ale zacytowała też Plotka. Doprawdy, to prymitywne i karygodne, sadziu, kraść czyjeś teksty (własność intelektualna), nie brać ich w cudzysłów i nie podawać źródła. Taka pisiorska moralność jak na dłoni i pomyślunek kaczego jaja ugotowanego na twardo!
  PS Myślałam, że choć ostatnie wypociny są Twojego autorstwa, ale nie, siegnełaś nawet do Rzepy, a autorką tego "bonmota" jest Agnieszka Rybak.

 • lukis

  Oceniono 23 razy 1

  haha Kaczor to totalny błazen haha

 • slodzik

  Oceniono 4 razy 0

  Owszem , tylko ja tu siedzę żeby ponabijać się z takich idiotów jak wy , którzy bierzecie wszystko na serio ! ;]

 • madzia33381

  Oceniono 36 razy 0

  KOMOROWKI TO SKU...SYN

 • weronika1994

  Oceniono 60 razy 0

  ale zobaczcie jak to perfidnie zmontowali - raz byly informacje z 2010 roku, z odp z 2005 np., a zaraz ten pierwszy byl z np. 2007, a drugi 2010!! aby tylko tego gnoja komorowskiego pokazac jaki to cudowny jest. kaczynski to jedyny madry czlowiek w tej polsce!!

 • nolook

  Oceniono 30 razy 0

  Ale z tymi pytaniami od Lichockiej , które znał kaczor to była porażka ale porażka kaczyńskiego, bo to było widać-słabe aktorstwo

 • edytka33

  Oceniono 32 razy 0

  Cała prawda o obu prezesach Kaczyńskich.

 • swinska_grypa

  Oceniono 20 razy 0

  sadziu? a może jesteś botem zaprogramowanym przez mojego ulubieńca Adama Pinokio Bielana? W ogóle nie reagujesz i dalej wklejasz te bzdety. Tera pora na cytaty "Occa Derechtora".

 • alicja23

  Oceniono 14 razy 0

  sadziu daj sobie spokój z tymi "częstochowskimi rymami "bo jesteś już nudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • alicja23

  Oceniono 40 razy 0

  Kaczyński to jedna wielka PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!! przecież ten człowiek ciągle robi z siebie głupka . Tak było ,jest i będzie!!!!!!!!!!!!!

 • sadziu

  Oceniono 18 razy 0

  Wypowiedź Bronisława Komorowskiego o duńskich żołnierkach podobnych do kaszalotów wraca jak wieloryb wrzucony przez ekologów do morza. Feministki są wkurzone . Joanna Piotrowska z prężnego portalu feminoteka.pl zażądała od Bronisława Komorowskiego przeprosin i zmiany języka.Każde wyjście z tej sytuacji jest teraz dla Komorowskiego niedobre. Jeśli przeprosi, przyzna się do błędu, po raz pierwszy w tej kampanii. Jeśli będzie szedł w zaparte, wścieknie więcej ludzi.Tą drogą chyba nie pójdzie. Gorzej, sztab wyborczy proponuje mu potencjalną katastrofę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX