Mocne! Sztab Komorowskiego naśmiewa się z Kaczyńskiego

Trzy nowe spoty Komorowskiego plus bonus w postaci parodii Kaczyńskiego. Zobacz wideo.

Dziś sztab Bronisława Komorowskiego zaprezentował trzy nowe spoty swojego kandydata. Kandydat obiecuje, że będzie łączył, a nie dzielił Polaków. Spot jak prawie wszystkie w tej kampanii jest nudny.

 

 

Sztab Komorowskiego pokazał jeszcze jeden filmik. Jego głównym bohaterem jest Jarosław Kaczyński, który debatuje... sam ze sobą. Zestawiono archiwalne wypowiedzi prezesa PiS z obecnymi. Mocne uderzenie na koniec kampanii!

 

 

Atmosfera przed wyborami robi się gorąca. Już dziś druga i ostatnia debata z kandydatami. Będziecie oglądać?


Szaza

 

Zobacz także:

Komorowski pokazał się z córką

Stylizacje na wybory - kto wyglądał najlepiej?

Pierwsza tura wyborów: WYGRAŁ KOMOROWSKI

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

 

Więcej o:
Komentarze (118)
Mocne! Sztab Komorowskiego naśmiewa się z Kaczyńskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lola5588

  Oceniono 60 razy 16

  Ludzie NO I ZOBACZCIE TERAZ KOMOROWSKI SAM WPADŁ W SWOJĄ PUŁAPKĘ GŁOSZĄC TE SWOJE HASŁO "ZGODA BUDUJE" ?? NA TYM MOŻNA JUŻ POZNAĆ JAKIM JEST KŁAMCĄ:/. Wiecie dlaczego Tusk popiera właśnie Komorowskiego? Bo gdy ten wygra, to Tusk i PO dopchają się do władzy :/, a ja myślę, że z połączenia tego wyjdzie z naszej Polski niezłe bagno i będzie gorzej niż jest :(. A i no oczywiście mogę się spodziewać tych wszystkich minusów, bo TO PLOTEK JE DODAJE, GDYŻ JEST PO STRONIE KOMOROWSKIEGO!!!! Ludzie opamiętajcie się proszę!!

 • arscantata

  Oceniono 28 razy 16

  vanille - pisowska armia ma swój specyficzny język i specyficzny rodzaj argumentacji, nie da się tego pomylić z żadnym innym ugrupowaniem. Bronek nie jest moim kandydatem, ale Jarek nie jest nim jeszcze bardziej.

 • askaaaa

  Oceniono 42 razy 16

  drugi filmik , to cala prawda o Kaczynskim

 • majciaxd

  Oceniono 30 razy 14

  jaka zgoda buduje? jest fałszercą! zgoda według niego to zżeranie się w sądzie? przecież Kaczyński miał racje.Komorowski podzieli Polskę pomiędzy bogatych i biednych, zniszczy ją, będzie wszystko wetował, zniszczy: służbę zdrowia, służby mundurowe, szkoły. Jeżeli jesteście bogaci to Was nie obchodzi i wolicie jego z gromadką dzieci i z jego domkami w całej Polsce, ale są w Polsce też ludzie biedni, może Wasi dziadkowie, babcie? Ludzie pomyślcie trochę!

 • sandrinne

  Oceniono 27 razy 13

  arscantata, zgadzam się z Tobą w 100%!myśle ze wyznawczy kaczynskiego to ciekawy obiekt do badań dla socjologów i psychologów. gdyby nie to, że jestem juz na 4 roku studiow i temat pracy magisterskiej mam dawno wybrany, to chyba bym sie tym zajeła :)

 • arscantata

  Oceniono 37 razy 13

  Jestem przerażona, poczytałam komentarze i widzę, że to jakieś siedlisko pisowskiej armii. ksenofobia, homofobia, nienawiść do świata, dzielenie, opluwanie, fobie, spiski i oskarżenia. Mam nadzieje, że to nie reprezentatywna próba społeczeństwa.

 • sandrinne

  Oceniono 41 razy 13

  że też nie wstyd wam sie przyznac, że popieracie tego zakłamanego, dwulicowego kartofla, który nazywanym przez siebie komuchami ludziom jest gotów teraz tyłek wylizać byle dorwac sie do władzy :]

 • jadzia.15

  Oceniono 20 razy 12

  błahahahaha dobre to marichuana jest z konopii? chyba nie hehehe

 • krrropek

  Oceniono 40 razy 10

  Spot Komorowskiego o Kaczyńskim przedstawia w 100% prawdę nt. "przemiany" Jarosława...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX