Kaczyński nie przyjechał do "Dzień dobry TVN"

Prokop ironizował, że powinien "ciumkać" cytrynę na chore gardło.

Jarosław Kaczyński miał być głównym gościem "Dzień dobry TVN". Niestety jak poinformowali prowadzący Marcin Prokop i Dorota Wellman wczoraj koło 12 w nocy okazało się, że polityk ma chore gardło i nie będzie mógł rano przyjechać do programu.

 

Prokop polecił Kaczyńskiemu aby plasterki cytryny maczał w cukrze i ciumkał. Powiedział, że ten sposób dał mu Krzysztof Krawczyk. Marcin co chwilę nawiązywał do błahego powodu rezygnacji kandydata na prezydenta z udziału w "DD TVN". Pochwalił się, że szykując się do rozmowy zapoznał się z atlasem kotów.

 

Dzisiaj Jarosław Kaczyński ma spotkanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego zwołane przez Bronisława Komorowskiego. Może chcąc przygotować się do zebrania postanowił dłużej odpocząć.

 

Jutro gościem "DD TVN" będzie Bronisław Komorowski.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Prokop w "DDTVN": Kobiety dodzieją

Prokop tłumaczy się z żartu po katastrofie

Więcej o:
Komentarze (247)
Kaczyński nie przyjechał do "Dzień dobry TVN"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hunkypunky

  Oceniono 46 razy 18

  Męczy mnie już "przyciężke" poczucie humoru pana Prokopa i pani Wellman( nie jestem pewna co do pisowni nazwiska). No ale coz - praca w Tusk Vision Network zobowiazuje, wiec trzeba dostosować się do preferencji szefostwa( również politycznych)

 • monia_75

  Oceniono 48 razy 16

  na jego miejscu do tvn też bym nie przyjechała...

 • kochajna

  Oceniono 32 razy 14

  Prokop wścieka się, bo gość nie przyszedł do studia i olał Prokopa. Ale cóż .... Mnie też jakieś 2 tygodnie temu chwycił straszny ból gardła, że śliny nie mogłam przełykac. Poszłam do lekarza, okazało się, że oskrzela czyste więc lekarz kazał czekać aż samo przejdzie. Faktycznie przeszło po tygodniu. A z kolei moją koleżankę chwycił straszny ból gardła w sobotę, że aż pojechała na ostry dyżur, bo nie mogła nic łykać. Chyba panuje jakiś wirus

 • kochajna

  Oceniono 54 razy 14

  Prokop jest żałosny. Mnie też jakieś 2 tygodnie temu chwycił straszny ból gardła, że śliny nie mogłam przełykac. Poszłam do lekarza, okazało się, że oskrzela czyste więc lekarz kazał czekać aż samo przejdzie. Faktycznie przeszło po tygodniu. A z kolei moją koleżankę chwycił straszny ból gardła w sobotę, że aż pojechała na ostry dyżur, bo nie mogła nic łykać. Chyba panuje jakiś wirus

 • saper_vodiczka

  Oceniono 28 razy 10

  No to biorąc pod uwagę poziom komentarzy Prokopa bardzo dobrze zrobił, że nie przyjechał. Kto by chciał być gościem u kogoś kto go obraża? Ja na pewno nie.

 • podpisany

  Oceniono 22 razy 6

  Przecież Jarkowi wolno wszystko. Nawet być małym głodem i was zjeść. ;) (hahahahahahaahaha)

 • jebany

  Oceniono 10 razy 6

  trudno się mówi i żyje dalej :-)

 • mika17

  Oceniono 22 razy 6

  @sadziu- sprawdz w slowniku co to znaczy bojkot, bo chyba nie wiesz. Gdyby TVN bojkotowal Kaczynskiego, to by go do siebie nie zapraszal.

 • zosiam54

  Oceniono 13 razy 5

  Wiadomo ,że Komorowski będzie obecny w programie DD TVN, bo to telewizja jego zwolenników. J. Kaczyński ma tyle taktu i ogłady, że nie pcha się tam , gdzie nie jest mile widziany. Ma swoją godność. Co zaś się tyczy Prokopa, przemilczę wypowiedż na jego temat , bo jaki on jest , wie większość oglądająca tę stację. Majewski , Wojewódzki , Figurski i Prokop- to jedno wielkie nieporozumienie. Paczka błaznów , nic więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX