Krzyczeli do Steczkowskiej: Pokaż dupę

Przerwała koncert w Bochni.

Justyna Steczkowska nie powinna dawać koncertów. Zazwyczaj kończą się awanturami z publicznością. Tym razem podczas występu w Bochni ludzie krzyczeli do piosenkarki "POKAŻ DUPĘ"(wideo z incydentu poniżej), a na koniec obrzucili ją jajkami.

 

Krzyki z publiczności tak zdenerwowały Steczkowską, że przerwała imprezę, kazała ochronie znaleźć mężczyznę i usunąć go z imprezy. Po kilku piosenkach wszedł na scenę burmistrz Bochni i przeprosił Justynę za niemiły incydent. Jednak nie był to koniec.

 

Jak donosi portal Bochnian.pl na koniec imprezy w stronę sceny poleciało kilka jajek. (dla ciekawskich - pociski nikogo nie trafiły). Jeśli byliście na tej imprezie albo widzieliście coś ciekawego związanego z gwiazdami piszczcie na adres plotek(at)redakcja.pl.

 

 

O to poszło:

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Rzucił w Steczkowską butelką

Steczkowska: Krzyczeli do mnie "pokaż cycki"!

Więcej o:
Komentarze (78)
Krzyczeli do Steczkowskiej: Pokaż dupę
Zaloguj się
 • karenira

  Oceniono 80 razy 64

  "Justyna Steczkowska nie powinna dawać koncertów". A redaktorki pokroju koko-yoko & szczyle nie powinny pisac artykułow w necie, w których chamstwo promują i propagują z lubością je opisując, tudzież sami prezentują chamstwo jeszcze większe, bo na trzeźwo. Pokazujecie dupę opisując to z takim zachwytem, prosząc "o jeszcze" i tym samym zachęcając do takich zachowań. Zresztą, niczym się nie różnicie od takiej trzody na darmowym koncercie, swój swego zawsze znajdzie.

 • go

  Oceniono 74 razy 58

  Takie zachowanie świadczy o braku kultury wyzywających i rzucających. Nie lubisz jej to nie idź na koncert, nie kupuj jej płyt. Hołota.

 • wicur

  Oceniono 56 razy 46

  Odnosze wrazenie, ze w Polsce panoszy sie jakas zaraza chamstwa.

 • luvme

  Oceniono 56 razy 42

  chamstwo i prostota nie zna granic!

 • oona

  Oceniono 52 razy 38

  Justa dobrze zrobiła. nie przepadam za nią ale buraki trzeba wyplenic

 • toj

  Oceniono 58 razy 38

  Pokazali swoim zachowaniem kim są.Prowincja przeznaczona jest tylko dla "artystek"pokroju Dodzi,chamstwo zawsze będzie za chamstwem i tępotom.

 • sarina77

  Oceniono 49 razy 37

  Bardzo dobrze zrobiła ! Nie lubie jej ale widac ze umie sie dobrze zachowac w takich sytuacjach.

 • migotka82

  Oceniono 56 razy 32

  to wszystko przez Rabczewską, a zaczęło się od programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie-Dodzie, wcześniej nikt by się tak prymitywnie nie zachował. To darli się "fani" Rabczewskiej

 • pampuch

  Oceniono 49 razy 31

  MA FENOMENALNA FIGURE, SWIETNIE SPIEWA, URODA DLA KONESERA...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX