Korwin-Piotrowska OSTRO pojechała po Kaczyńskiej

- Ona jest numerem jeden celebrytów w Polsce. To było złamanie jakiś zasad, tabu żałoby - powiedziała  Karolina Korwin Piotrowska.

Ekspresowa kampania wyborcza dobiega końca. Główną rolę w tym przedstawieniu zwanym wyborami zagrała Marta Kaczyńska. Jej wzmożona aktywność promocyjno-medialna była szeroko komentowana. Nie wszystkim podobało się to, że Marta przerwała milczenie i była WSZĘDZIE. Dosłownie wszędzie. Co na temat Kaczyńskiejsądzi Karolina Korwin Piotrowska?

- Mam wrażenie, że Marta Kaczyńska dwa miesiące po żałobie, nie robiła nic poza udzielaniem wywiadów i pozowaniem do zdjęć. Edyta Górniak tego nie miała. Doda tego nie miała. Ona jest numerem jeden celebrytów w Polsce. To było naruszenie jakiś zasad żałoby- powiedziała w "Dzień dobry TVN" Karolina Korwin Piotrowska

Oczy wszystkich Polaków po katastrofie były skierowane właśnie na Martę. Ona była symbolem cierpienia i żałoby. Teraz jest już gwiazdą. Gwiazdą tabloidów i kolorowych magazynów...

 

Szaza


Zobacz także:

Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem w "Gali"

Marta Kaczyńska na co dzień. Foto

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

 

Więcej o:
Komentarze (97)
Korwin-Piotrowska OSTRO pojechała po Kaczyńskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • toj

  Oceniono 87 razy 33

  Nie dobry moment wybrała Marta na zaistnienie w mediach.Jeszcze dobrze nie ostygły emocje po tragedii smoleńskiej i tuż przed wyborami-to naprawdę kiepski moment.Nie wiemy tak naprawdę co nią kieruje,o czym myśli i co ma w sercu.Jak widać po naszych wypowiedziach wywołała swoim zachowaniem burzę.Niepotrzebnie.Jeśli jest w porządku mogła poczekać do wyborów prezydenckich a tak to nasuwa się myśl "po trupach do celu".Baaardzo dużo straciła ona i przy okazji Jarosław.Zrobiła mu wilczą przysługę z czego ja bardzo się cieszę,ponieważ nie wierzę temu panu.

 • sheboss

  Oceniono 64 razy 32

  Jak stwierdziła moja mama: niektórzy potrafią sprzedać wszystko, całą swoją prywatność, żeby wyrobić sobie nazwisko. A Kaczyńska, bądź co bądź, jest młodym prawnikiem na dorobku. Medialność podnosi cenę usług. Szkoda, bo sądziłam, że to mądrzejsza osoba.

 • sentence

  Oceniono 70 razy 32

  Wreszcie ktoś o tym powiedział, to niesmaczne, te wywiady i pozowane zdjęcia, nie mogła trochę odczekać, bo stryj w potrzebie, prawda?

 • mateo230490

  Oceniono 70 razy 32

  No tak 2 miesiące po tragedii, gdzie znginęli jej rodzice a ona chodzi uradowana i opowiada życiorys rodziny KACZYŃSKICH. Myślałem, że baba ma więcej oleju w głowie.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 64 razy 32

  Zgadzam się z Korwin Piotrowską.

 • blackdress

  Oceniono 61 razy 31

  nie lubie Korwin Piotrowskiej ale tu ma racje !! Załoba to taki czas gdzie chociażby ze względu na szacunek do rodziców Marta powinna sie wyciszyć a nie lecieć do szmatławców i wykorzystać śmierc rodziców dla swojej sławy

 • ashley221

  Oceniono 70 razy 28

  ta pani ma rację

 • gateze

  Oceniono 60 razy 28

  zgadzam sie...to nie elegancko tak sie lansowac kosztem rodzinnej tragedii...

 • kaharzyna

  Oceniono 41 razy 25

  @heheh1234 - Twoje komentarze obrazują Twój poziom i dają pełen obraz tego na jakim poziomie sa zaciekli przeciwnicy platformy.
  Co do Korwin -Piotrowskiej - nie we wszystkim się z nią zgadzam, ale tez uważam, że te ckliwe okładki brukowców i łzawe wywiady o cudownym stryjku nijak się mają do cierpienia i żałoby!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX