18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Bohosiewicz, Gardias i Peszek NAGO w "Twoim Stylu"

Odważna sesja! TYLKO OD 18 LAT.

Sonia Bohosiewicz, Dorota Gardias, Maria Peszek, Maria Sadowska i Aleksandra Nieśpielak wzięły udział w nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Twój styl" z okazji dwudziestych urodzin. Magazynom dla panów rośnie konkurencja. Dorota Gardias zapowiadała ostatnio, że pojawi się nago w kobiecym piśmie. Dotrzymała słowa. Panowie, czas sięgnąć po lekturę dla pań!

 

NATURALNA Dorota Gardias:


Dorota o sesji:

Nie akceptowałam swojego ciała i dlatego nie lubiłam się rozbierać. Kiedy dojrzałam, zmieniły się moje kształty i nastawienie (...) Początkowo miałam kłopot ze zdjęciem bluzki. Przełamałam się, ze studia wyszłam inna. Pewniejsza i bardziej świadoma swojej kobiecości. I z tego jestem dumna. To była sesja "terapeutyczna".

 

INTYMNA Maria Peszek:

 

Maria Peszek o sesji:

Kocham swoje ciało, ale jestem świadoma jego niedoskonałości. Mam 37 lat i ono ma tyle samo. Daleko mu do bezczelnej urody nastolatek. Na szczęście jakiś czas temu zrozumiałam, że niedoskonałość może być siłą. Że można być "piękną inaczej". A akceptacja własnej doskonałości to dla mnie przejaw wolności. Dlatego byłam w studiu.

ZAWSTYDZONA Sonia Bohosiewicz:

 

Bohosiewicz o sesji:

Pozować nago? Wydaje się to trudne, ale w rzeczywistości jest dosyć proste. Przez pierwsze kilka minut nagie ciało pali, po kilku następnych studzi się, a po kwadransie ani ziębi, ani grzeje. Tak jest zazwyczaj, kiedy przełamuję własne granice.

Jak podobają wam się zdjęcia gwiazd? Naszym zdaniem najlepiej wypadła Sonia Bohosiewicz. Zmysłowo, intymnie i seksownie...

 

Więcej przeczytacie w nowym "Twoim Stylu".

 

Szaza

 

Zobacz także:

Gardias: Rozbiorę się w piśmie kobiecym

Laska Majdana zagra w filmie z Bohosiewicz!

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (82)
Bohosiewicz, Gardias i Peszek NAGO w "Twoim Stylu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sadziu

  Oceniono 43 razy 31

  Sonia pięknie wyszła .

 • go

  Oceniono 39 razy 27

  A jaki był cel tej sesji? Trochę dziwna jak na "Twój Styl" - Sonia najlepiej, Peszek pozostawię bez komentarza.

 • carlo1966

  Oceniono 31 razy 27

  Jest całkowicie naturalne, że aktorka w pewnych scenach musi się rozebrać. Często poprawia to wartości estetyczne filmu, jeśli jest właściwie skadrowane. Ale nie rozumiem sytuacji w których robi się to bez uzasadnionej przyczyny. Pani Dorota budziła zawsze moją sympatię. Po tym zdjęciu czar prysł. Piękna kobieta nie musi pokazywać piersi, żeby zaprezentować swoją seksualność. Cenię artystki , które nie pozują nago do gazet a i tak wiadomo, że są seksualnie atrakcyjne.Zresztą wiadomo, że seksualność podkreśla właściwe ubranie a nagość to już tylko sex. Zdjęcie fatalne. A terapeutów u nas dostatek.

 • bacca5dolce

  Oceniono 31 razy 25

  najlepiej wypadła Bahosiewicz . Peszek i Gardias jakoś mnie do siebie nie przekonały ; ]

 • alenka

  Oceniono 37 razy 25

  tak, sonia najlepiej!! Peszek??!! szkoda komentować...

 • plotek313

  Oceniono 38 razy 24

  Sonia jest wspaniała!!! Idealne wymiary!

 • gosia2000

  Oceniono 28 razy 22

  sesja jest fajna, dziewczyny wyszly naturalnie ale mnie razi to ze w Polsce nie da sie juz sprzedac gazety lub ostac na Warszawskim rynku celebrytow jak sie nie zaswieci wymieniem. Wszyscy sie rozbieraja, ci co maja i ci co nie maja co pokazac. Kazdy ma cene, a wielu oferuje az 70% rabat.

 • monis89

  Oceniono 31 razy 21

  Bohosiewicz wyglada tu wspaniale
  Jej zdjecie najlepsze

 • stastny

  Oceniono 26 razy 20

  gardias??? cycki fajne, ale te majty po babci...
  a pani peszek to osobna historia.... faktycznie kobieta nie jest zbyt atrakcyjna fizycznie, ale szacun że się zdecydowała na te zdjęcia... krytykom zalecam wizytę przed lustrem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX