Teen Choice Awards 2010 - poznaj nominacje

Sprawdź, kto ma szansę na zdobycie statuetki w tegorocznej edycji Teen Choice Awards

 

Wyniki głosowania poznamy 9 sierpnia, kiedy to stacja FOX wyemituje transmisję z gali. W tym roku imprezę poprowadzi Katy Perry - możemy być pewni, że będzie się działo!

 

Już dziś możemy zapoznać się z listą nominowanych i zagłosować na swoich ulubieńców. Nominacje są podzielone na cztery  grupy - serialowe, filmowe, muzyczne i ogólne, w każdej z nich znajdziemy wiele kategorii.

 

Oto one!

 

Nominacje filmowe

 

Najlepszy film akcji

G.I. Joe: Czas kobry

Kick-Ass

Robin Hood

Sherlock Holmes

Drużyna potępionych

 

Najlepszy aktor filmów akcji

Nicolas Cage, "Kick-Ass"

Russell Crowe, "Robin Hood"

Matt Damon, "Green Zone"

Robert Downey Jr., "Sherlock Holmes"

Channing Tatum, "G.I. Joe: Czas kobry"

 

 

Najlepsza aktorka filmów akcji

Cate Blanchett, "Robin Hood"

Mila Kunis, "Księga ocalenia"

Rachel McAdams, "Sherlock Holmes"

Sienna Miller, "G.I. Joe: Czas kobry"

Zoë Saldana, "Drużyna potępionych"

 

Najlepszy film Sci-Fi

2012

Avatar

Dystrykt 9

Iron Man 2

Zaklęci w czasie

 

Najlepszy aktor filmów Sci-Fi

Sharlto Copley, "Dystryktt 9"

John Cusack, "2012"

Robert Downey Jr., "Iron Man 2"

Jude Law, "Repo Men"

Sam Worthington, "Avatar"


Najlepsza aktorka filmów Sci-Fi

Scarlett Johansson, "Iron Man 2"

Rachel McAdams, "Zaklęci w czasie"

Gwyneth Paltrow, "Iron Man 2"

Amanda Peet, "2010"

Zoë Saldana, "Avatar"

 

Najlepszy film fantasy

Alicja w Krainie Czarów

Starcie tytanów

Harry Potter i Książę Półkrwi

Książę Persji: Piaski czasu

Księżyc w nowiu

 

Najlepszy aktor filmów fantasy

Johnny Depp, "Alicja w Krainie Czarów"

Jake Gyllenhaal, "Książę Persji: Piaski czasu"

Taylor Lautner, "Księżyc w nowiu"

Robert Pattinson, "Księżyc w nowiu"

Sam Worthington, "Starcie Tytanów"

 

Najlepsza aktorka filmów fantasy

Gemma Arterton, "Starcie Tytanów" / "Książę Persji: Piaski czasu"

Rosario Dawson, "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej Pioruna"

Kristen Stewart, "Księżyc w nowiu"

Mia Wasikowska, "Alicja w Krainie Czarów"

Emma Watson, "Harry Potter i Książę Półkrwi""

 

Najlepszy dramat

The Blind Side

Wciąż ją kocham

Ostatnia piosenka

Twój na zawsze

The Runaways

 

Najlepszy aktor dramatyczny

Jake Gyllenhaal, "Bracia"

Tobey Maguire, "Bracia"

Robert Pattinson, "Twój na zawsze"

Jeremy Renner, "The Hurt Locker: W pułapce wojny"

Channing Tatum, "Wciąż ją kocham"

 

Najlepsza aktorka dramatyczna

Sandra Bullock, "The Blind Side"

Miley Cyrus, "Ostatnia piosenka"

Dakota Fanning, "The Runaways"

Amanda Seyfried, "Wciąż ją kocham"

Kristen Stewart, "The Runaways"

 

Najlepsza komedia romantyczna

Plan B

Just Wright

Listy do Julii

Narzeczony mimo woli

Walentynki

 

Najlepszy aktor komedii romantycznych

Gerard Butler, "Brzydka prawda" / "Dorwać byłą"

Josh Duhamel, "Pewnego razy w Rzymie"

Joseph Gordon-Levitt, "500 dni miłości"

Ashton Kutcher, "Walentynki"

Ryan Reynolds, "Narzeczony mimo woli"

 

Najlepsza aktorka komedii romantycznych

Kristen Bell, "Pewnego razu w Rzymie"

Sandra Bullock, "Narzeczony mimo woli"

Queen Latifah, "Walentynki" / "Just Wright"

Jennifer Lopez, "Plan B"

Amanda Seyfried, "Listy do Julii"

 

Najlepsza komedia

Nocna Randka

Get Him to the Greek

Jutro będzie futro

Pan i Pani Killer

Dziewczyna z ekstraklasy

 

Najlepszy aktor komediowy

Russell Brand, "Get Him to the Greek"

Steve Carell, "Nocna Randka"

Jonah Hill, "Get Him to the Greek"

Ashton Kutcher, "Pan i Pani Killer"

Chris Rock, "Śmierć na pogrzebie"

 

Najlepsza aktorka komediowa

Kristen Bell, "Raj dla par"

Lizzy Caplan, "Jutro będzie futro"

Tina Fey, "Nocna Randka"

Zoë Saldana, "Śmierć na pogrzebie"

Emma Stone, "Zombieland"

 

Najlepszy Horror/Thriller

Koszmar z ulicy wiązów

Paranormal Activity

Wyspa tajemnic

Istota

Ojczym

 

Najlepszy aktor Horror/Thriller

Penn Badgley, "Ojczym"

Adam Brody, "Zabójcze ciało"

Leonardo DiCaprio, "Wyspa tajemnic"

Jackie Earle Haley, "Koszmar z ulicy Wiązów"

Micah Sloat, "Paranormal Activity"

 

Najlepsza aktorka Horror/Thriller

Katie Cassidy, "Koszmar z ulicy Wiązów"

Megan Fox, "Zabójcze ciało"

Audrina Patridge, "Ty będziesz następna"

Michelle Williams, "Wyspa tajemnic"

Rumer Willis, "Ty będziesz następna"

 

Najlepszy film animowany

Jak wytresować smoka

Marmaduke

Księżniczka i żaba

Shrek Forever After

Toy Story 3

 

Najlepszy czarny charakter

Joseph Gordon-Levitt, "G.I. Joe: Czas Kobry"

Stephen Lang, "Avatar"

Rachelle Lefevre, "Księżyc w nowiu"

Christopher Mintz-Plasse, "Kick-Ass"

Mickey Rourke, "Iron Man 2"

 

Najlepszy film muzyczny/taneczny

Sandra Bullock and Betty White, "Narzeczony mimo woli"

Miley Cyrus and Liam Hemsworth, "Ostatnia piosenka"

Robert Downey Jr., "Iron Man 2"

Tina Fey and Steve Carell, "Nocna Randka"

Michael Jackson, "This Is It"


Nominacje telewizyjne

 

Najlepszy serial dramatyczny

90210

Plotkara

Chirurdzy

Dr. House

The Secret Life of the American Teenager

 

Najlepszy aktor seriali dramatycznych

Penn Badgley, "Plotkara"

Ken Baumann, "The Secret Life of the American Teenager"

Chace Crawford, "Plotkara"

Daren Kagasoff, "The Secret Life of the American Teenager"

Tristan Wilds, "90210"

 

Najlepsza aktorka seriali dramatycznych

Sophia Bush, "Pogoda na miłość"

Blake Lively, "Plotkara"

Leighton Meester, "Plotkara"

Olivia Wilde, "Dr. House"

Shailene Woodley, "The Secret Life of the American Teenager"

 

Najlepszy serial Fantasy/Sci-Fi

Fringe

Lost: Zagubieni

Tajemnice Smallville

Supernatural

Pamiętniki Wampirów

 

Najlepszy aktor seriali Fantasy/Sci-Fi

Josh Holloway, "Lost: Zagubieni"

Joshua Jackson, "Fringe: Na granicy światów"

Ryan Kwanten, "Czysta krew"

Tom Welling, "Tajemnice Smallville"

Paul Wesley, "Pamiętniki Wampirów"

 

Najlepsza aktorka seriali Fantasy/Sci-Fi

Nina Dobrev, "Pamiętniki Wampirów"

Evangeline Lilly, "Lost: Zagubieni"

Hayden Panettiere, "Heroes"

Anna Paquin, "Czysta krew"

Anna Torv, "Fringe: Na granicy światów"

 

Najlepszy serial akcji

24

Burn Notice

Chuck

Human Target

NCIS: Los Angeles

 

Najlepszy aktor seriali akcji

Jeffrey Donovan, "Burn Notice"

Zachary Levi, "Chuck"

LL Cool J, "NCIS: Los Angeles"

Kiefer Sutherland, "24"

Mark Valley, "Human Target"

 

Najlepsza aktorka seriali akcji

Gabrielle Anwar, "Burn Notice"

Mary Lynn Rajskub, "24"

Daniela Ruah, "NCIS: Los Angeles"

Katee Sackhoff, "24"

Yvonne Strahovski, "Chuck"

 

Najlepszy serial komediowy

The Big Bang Theory

Glee

Modern Family

Sonny with a Chance

Czarodzieje z Waverly Place

 

Najlepszy aktor seriali komediowych

Steve Carell, "The Office"

Jonas Brothers, "JONAS"

Sterling Knight, "Sonny with a Chance"

Cory Monteith, "Glee"

Jim Parsons, "The Big Bang Theory"

 

Najlepsza aktorka seriali komediowych

Miranda Cosgrove, "iCarly"

Kaley Cuoco, "The Big Bang Theory"

Selena Gomez, "Czarodzieje z Waverly Place"

Demi Lovato, "Sonny with a Chance"

Lea Michele, "Glee"

 

Najlepszy serial animowany

American Dad

The Cleveland Show

Głowa rodziny

South Park

Star Wars: Wojna klonów

 

Najlepszy Reality Show

The Hills

Jersey Shore

Keeping Up with the Kardashians

The Price of Beauty

Taking The Stage

 

Najlepszy program rozrywkowy

"American Idol"

"America's Next Top Model"

"Dancing with the Stars"

"Project Runway"

"Randy Jackson Presents: America's Best Dance Crew"

 

Najlepszy gwiazdor programów rozrywkowych

Paul "DJ Pauly D" DelVecchio, "Jersey Shore"

Lee DeWyze, "American Idol"

Brody Jenner, "The Hills"

Bret Michaels, "Celebrity Apprentice"

Michael "The Situation" Sorrentino, "Jersey Shore"


Najlepsza gwiazda programów rozrywkowych

Crystal Bowersox, "American Idol?

Kristin Cavallari, "The Hills?

Lauren Conrad, "The Hills?

The Kardashians, "Keeping Up with the Kardashians?

Nicole "Snooki? Polizzi, "Jersey Shore?

 

Najlepszy serialowy czarny charakter

Russell Hantz, "Survivor: Heroes Vs. Villains"

Jane Lynch, "Glee"

Terry O'Quinn, "Lost"

Ian Somerhalder, "The Vampire Diaries"

Ed Westwick, "Gossip Girl"

 

Nominacje muzyczne

 

Najlepszy piosenkarz

Justin Bieber

Jason Derulo

Drake

Adam Lambert

Usher

 

Najlepsza piosenkarka

Miley Cyrus

Ke$ha

Lady Gaga

Shakira

Taylor Swift

 

Najlepszy zespół

The Black Eyed Peas

"Glee" Cast

Selena Gomez & The Scene

New Boyz

Young Money

 

Najlepszy raper

Drake

Eminem

Jay-Z

Ludacris

Pit Bull

 

Najlepszy artysta R&B

Beyoncé

Alicia Keys

Rihanna

Trey Songz

Usher

 

Najlepszy zespół rockowy

Kings of Leon

MGMT

Muse

Paramore

Train

 

Najlepszy piosenkarz country

Luke Bryan

Kenny Chesney

Brad Paisley

Darius Rucker

Keith Urban

 

Najlepsza piosenkarka country

Miranda Lambert

Martina McBride

Taylor Swift

Carrie Underwood

Gretchen Wilson

 

Najlepszy zespół country

Gloriana

Lady Antebellum

Rascal Flatts

Sugarland

Zac Brown Band

 

Nominacje sportowe

 

Najlepszy sportowiec

David Beckham (Soccer)

Drew Brees (Football)

LeBron James (Basketball)

Apolo Anton Ohno (Speedskating)

Albert Pujols (Baseball)

 

Najlepsza sportsmenka

Candace Parker (Basketball)

Danica Patrick (Auto Racing)

Misty May Treanor (Volleyball)

Lindsey Vonn (Skiing)

Serena Williams (Tennis)

 

Najlepszy sportowiec ekstremalny

Travis Pastrana (Motocross)

Kevin Pearce (Snowboarding

Ryan Sheckler (Skateboarding)

Kelly Slater (Surfing)

Shaun White (Snowboarding)

 

Najlepsza sportsmenka ekstremalna

Torah Bright (Snowboarding)

Sarah Burke (Skiing)

Ashley Fiolek (Motocross)

Maya Gabeira (Surfing)

Hannah Teter (Snowboarding)


Najlepszy komik

Aziz Ansari

Ellen DeGeneres

Jimmy Fallon

Chelsea Handler

George Lopez

 

Głosować możecie TUTAJ

 

Macie swoich faworytów?

 

 

Więcej o: