Komentarze (50)
Środa o żonie kandydata: WARCI SIEBIE!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ladyzgaga

  Oceniono 28 razy 8

  dobrze mówi

 • azlotko

  Oceniono 21 razy 7

  Ciekawe czy oni maja dzieci...mam nadzieje ze nei corki...

 • elllza

  Oceniono 26 razy 6


  W XXI wieku żeby coś osiągnąć trzeba walczyć, domagać się o swoje. Nikt nic po poda Ci na talerzu-TYM BARDZIEJ SZOWINISTYCZNE SPOŁECZEŃSTWO NIE ZAPEWNI CI RÓWNYCH PRAW Ty bardziej żeby problem dyskryminacji kobiet jest wyśmiewany przez nasze władze, spychany na margines jako śmieszny i nieważny (posłuchaj sobie wypowiedzi choćby Kaczyńskiego czy Stefana Niesiołowskiego). A jeśli chodzi o aborcję to feministkom chodzi o prawo do wolności dla kobiet, o prawo decydowania o sobie O SWOIM CIELE , A NIE O PRAWO DO ZABIJANIA!!!!! ZROZUMCIE TO W KOŃCU!! CZY MĘŻCZYZNOM PAŃSTWO WKRACZA Z BUCIORAMI W ŻYCIE INTYMNE???!! NIE!!! WIĘC JA PYTAM Dlaczego??

 • kotbury

  Oceniono 29 razy 5

  elllza - może same kobiety powinny przestać robić z siebie botoksowo-hialuronowo-jakieśtam kukły... ja nie mówię o znienianiu się w babochłopa.... kobiety już dały sobie wmówić że nieogolone nogi są "obleśne" - przyjdzie moment że wszystko co bez botoksu, tipsów, solariów i tym podobnych wynalazków też będzie "obleśne"... W ogóle to okropne słówko "obleśne" zrobiło karierę. Obleśna jest zmarszczka, obleśny najmniejwszy defekt cery, nienapompowane usta, wszystko co nie jest plastik-fantastik (chyba już blizej do słowa PRZEDMIOT być nie może) powoli zaczyna uchodzić za "obleśne"... Gdzie tu miejsce na godność kobiety?

 • shadylady

  Oceniono 11 razy 5

  przynajmniej jest szczera ;]

 • kotbury

  Oceniono 13 razy 5

  Persona grata - problemem tak właściwie nie jest prawo tylko obyczaje. Jedyne co ja bym zmieniła to prawo dotyczące definicji mobbingu - wymóg że musi trwać pół roku - dla mnie to śmieszne. ale to już inna beczka, chociaż mobbing dotyczy najcześciej kobiet właśnie...
  Nie ma też przepisów nakazujących płacić mniej kobietom. Nie ma wreszcie żadnego prawa nakazującego facetom oceniać na pierwszym miejscu wygląd kobiety - a robią to, szufladkują. Moim zdaniem warto zmieniać sposób patrzenia mężczyzn na kobiety - istotne jest to jakim jest człowiekiem, a nie jak wygląda. Zaszufladkowanie "ładna" lub "brzydka" nie powinno mieć wpływu na jakość życia kobiety, na jej pozycję zawodową i społeczną.

 • madziun2

  Oceniono 13 razy 5

  dissociatives@ wiesz... nie każdy starszy jest taki mądry skoro popierasz kogoś takiego i trochę szacunku co do zmarłej. taka duża kobieta a zachowuje się jakby była w gimnazjum albo gorzej ;/. poza tym jakie on ma poparcie skoro na przedzie są kandydaci z PiSu, PO i PSL a Mikke jest daleko w tyle? troszeczkę kultury... ja pierwszy raz będę głosować i zanim wybrałam na kogo chcę zagłosować trochę poczytałam ich biografii, by potem zdecydować kto zasłużył i kto robił i nadal robi coś dla Polski. starsi uważają, że młodzi to gó...arze co się nie znają, a wcale tak nie jest. Proponuję cofnąć się troszeczkę wstecz do czasów liceum itp. Dziękuję za uwagę ;)

 • jadzia.15

  Oceniono 29 razy 5

  zgadzam się z nią dobrze ze nie mają szans

 • jarek

  Oceniono 12 razy 4

  Porazpierwszy ZGADZAM się z kimś takim jak ten babo-chłop ŚRODA.

 • limo

  Oceniono 10 razy 2

  WIESNIARA Z TEJ SRODY PRZYSZLA DO PROGRAMU T.LISA W JEANSACH I ADDIDASACH

 • elllza

  Oceniono 22 razy 2

  Zbyszku_pl Może nie wszystkie polskie kobiety się z nią identyfikują, ale ja tak.Do cateriny: nie wiem co rozumiesz przez ,,Lepiej starać się być jak najlepsze w tym co robimy a inni to docenią i przestaną traktować jak "babe" BO mnie się wydaje że właśnie akceptację dyskryminacji kobiet Niby piszesz, że rzeczywiście jest taki problem i że Ci to przeszkadza, Jednak z drugiej strony akceptujesz to bo mówisz że nie masz zamiaru walczyć o swoje Prawa,krytykujesz kobiety które to robią. WSTYD MI ZA TAKIE KOBIETY JAK TY!! WŁAŚNIE DLATEGO NASZE SPOŁECZEŃSTWO JEST TAKIE JAKIE JEST A PROBLEM DYSKRYMINACJI MIMO XXI W POLSCE NADAL OBECNY BO KOBIETY ZGADZAJĄ SIĘ NA TO!!! Nie rozumiem Cię, Denerwują mnie takie średniowieczne poglądy kobiet.

 • Oceniono 1 raz 1

  Witam wszystkich.

  Dotarłam do tego artykułu z 4 letnim opóźnieniem. Ale skoro już tu jestem, to powiem coś od siebie. Niech ci, co skaczą na panią Małgorzatę, odczepią się od niej! Nie widzę nic złego w tym, że jakaś kobieta może nie chcieć pracować zarobkowo. Kto powiedział, że panie domu muszą być pustymi Barbie rodem z tanich filmów dla nastolatek?

  Ci, którzy czytali Harry'ego Pottera z pewnością kojarzą matkę przyjaciela Harry'ego, Rona Weasleya, panią Molly Weasley. Była ona panią domu, tzw. stay-at-home mother. A jednak nie była zahukanym chucherkiem, a mąż nie traktował jej źle. Nawet ten farfocel Vernon Dursley - wuj Harry'ego - dobrze traktował swoją żonę (Petunia Dursley, siostra matki Harry'ego).

  Przy tej okazji polecam wywiad z panią Małgorzatą http://www.kurierlubelski.pl/artykul/264406,cale-zycie-marzylam-by-byc-tym-kim-jestem,id,t.html Powiedziała w nim, że jest z wykształcenia historykiem, że JKM wypytywał ją na studiach o różne kwestie z historii i że od początku ona i JKM byli dla siebie intelektualnymi partnerami. Wniosek z tego, że JKM nie ma nic przeciwko temu, by kobieta posiadała wiedzę na jakieś tematy.

  Ja sama też wolałabym oddać pielęgnowaniu domowego ogniska. Tylko problemem, który to uniemożliwia jest wychowanie większości dzisiejszych mężczyzn. Szerzej opisałam to w swoim felietonie http://polskatonaszdom.salon24.pl/555959,na-ratunek-kobietom

  Co do opinii o JKM i jego żonie, pozwolę sobie uprzedzić opinie niektórych z was. Nie jestem gołosłowna i nie jest tak, że moja opinia wynika jedynie z zasłyszanych opinii osób trzecich. Przeczytałam dwie książki JKM, dwa wywiady z nim oraz dużo jego artykułów, w których porusza temat kobiet. Wynika z nich, że darzy on nas szacunkiem - nawet jeśli forma niektórych z poruszanych kwestii jest dość ekscentryczna. Ponadto widziałam na własne oczy, że potrafi traktować kobietę jak damę.

  Na koniec https://www.youtube.com/watch?v=T9umVuLjwVc

  Pozdrawiam.

 • kotbury

  Oceniono 17 razy 1

  elllza z równie wielką przykrością muszę stwierdzić, że żałuję, że nawiązałam z toba dyskusję merytoryczną, skoro Twoim zdaniem stosowniejsze są odpowiedzi typu "jesteś ograniczona". Czego nie powiedziałam w jednym komentarzu - dopowiedziałam w kolejnym. Jeśli tego nie widzidz - masz ograniczenia percepcyjne - wzrokowe. dobranoc

 • persona_grata

  Oceniono 9 razy 1

  Sorki mialo byc kontekstu a nie kontektu:)

 • gagula

  Oceniono 31 razy 1

  Rany! ale i tak go nie wybiorą na prezydenta...
  Mieć takiego babsztyla jako pierwszą damę to hańba!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 50 razy 0

  Sroda jest nudna w tej swojej misji feministycznej.Polskie kobiety sie z nią nie identyfikują(pp.kupujemy.pl/stats/click_ad/7sov )

 • azlotko

  Oceniono 20 razy 0

  dodam ze nie jestem brzydka, ani lesbijka ani zaden facet mnie nie skrzywdzil...i to do czegoi doszlam nie bylo przez lozko ale przez ciezka prace. Jednak zdazaja sie kobiety ktre sa szefek ktore sa scierwami i preferuja mezczyzn..Tego juz nie rozumiem...

 • limo

  Oceniono 7 razy -1

  to po co wchodzisz na plotka i sie denerwujesz?

 • caterina

  Oceniono 22 razy -2

  Jak według Was moje drogie powinnyśmy walczyć o swoje prawa? Biegając ze sztandarem "mam cip*ę"? Same przyznałyście, ze to żałosne, więc jak? Skoro jesteście takie mądre to proszę mnie głupią oświecić co jako kobieta mogę zrobić by przeciwdziałać dyskryminacji? Bardzo chciałabym to wiedzieć.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 14 razy -2

  @cholera zainstaluj adblock plus i po kłopocie,nie widać nie słychać są zablokowane.

 • elllza

  Oceniono 13 razy -3

  a dlaczego nikt nie mówi o godności mężczyzny, który potrafi robić o wiele gorsze rzeczy (molestowanie, pedofilia, przemoc itp, które przecież maja wpływ bynajmniej nie na sferę estetyczną, na którą Ty zwróciłaś uwagę, lecz na sferę psychiczną(chyba najważniejszą dla człowieka) Czy to, że obecnie panuje dość dziwna przyznam moda na "upiększanie" się(choć w dość licznym kręgu moich znajomych nie zauważam tego zjawiska.Uważam, że dotyczy to raczej środowisk gwiazdorskich-być może za dużo Plotka) jest jakąś próbą usprawiedliwiania dyskryminacji kobiet i traktowania ich jak przedmioty?????? Doprawdy jestem zbulwersowana, że mówi to kobieta...

 • elllza

  Oceniono 13 razy -3

  Kotbury może mi powiesz jak masz zamiar zmienić sposób patrzenia mężczyzn na kobiety??? tak to napisałeś jakby to można było regulować prawnie...

 • caterina

  Oceniono 26 razy -4

  Jaki atak na moją skromną osobę, czuję się zaszczycona zainteresowaniem szanownych koleżanek;) Nie rozumiem Waszych żali itp. Nie musicie się o mnie martwić:) Myślę, że większość z Was mnie nie zrozumiała... tak więc jestem ZA walką o prawa kobiet, ale PRZECIW skrajnemu feminizmowi, które reprezentuje Środa. Ośmiesza mnie jako kobietę. Nie lubię jej i zdania nie zmienię. Pisząc o skrzywdzonych kobietach czy potencjalnych lesbijkach miałam na myśli te, które nienawidzą mężczyzn, a jest takich wiele.

 • neweastwick

  Oceniono 79 razy -5

  PANI ŚRODA JEST BARDZO MĄDRA KOBIETA PISOWCY NIECH SPADAJĄ !!!!

 • jusi

  Oceniono 49 razy -5

  Feministki walczą od dawien dawna o prawa kobiet. O.K. Ja mam nadzieję, że taki dzień nigdy nie nadejdzie, bo nie wyobrażam sobie widoku kobiety pracującej, np. w górnictwie, przy przeładunkach towarów, na wysokościach czy elektrowniach. Wydaje mi się, że takie zajęcia należą jednak do mężczyzn. I skoro feministki żądają równouprawnienia, to Państwo powinno zagwarantować je w każdym aspekcie. A jeśli macie problem ze znalezieniem pracy, to sugerowałabym podnieść swoje kwalifikacje albo zająć się czymś bardziej odpowiednim dla kobiet. W przypadku gdy, otrzymujecie niższą płacę niż koledzy z tego samego stanowiska, można przecież powołać się na kodeks pracy..

 • cholera

  Oceniono 25 razy -5

  Pajace.

 • elllza

  Oceniono 20 razy -8

  a i jeszcze jedno Właśnie przeczytałam twoją wcześniejsza wypowiedź. I z przykrością muszę stwierdzić, że Twoja wyobraźnia jest chyba bardzo ograniczona skoro uważasz, że kobieta jest głównie dyskryminowana i poniżana w domu przez swojego męża.

 • elllza

  Oceniono 71 razy -9

  UWIELBIAM PANIĄ ŚRODĘ!!! Zgadzam się z nią w 100% Korwin Mikke to obleśny pacan, który uważa, że kobiety należy pozbawić np.praw wyborczych, bo wg niego są one głupie. Natomiast rozwiązywanie takich problemów jak przemoc w rodzinie pedofilia czy molestowanie seksualne uważa za ingerencję w sprawy rodziny. Poza tym pała taką nienawiścią w stosunku do odmienności seksualnych i wszelkich innych. Człowiek o tak niskiej kulturze osobistej(wręcz żadnej), który nie umie się wypowiadać poprawną polszczyzną, tylko podwórkową nie powinien sprawować żadnej funkcji państwowej, tym bardziej nie startować na prezydenta Nienawidzę tego człowieka!! Ten Pan obraża mnie każdą swoja wypowiedzią.

 • caterina

  Oceniono 52 razy -10

  Gagula a gdzie Ty tu widzisz żonę JKM? Środa jego małżonką bynajmniej nie jest.
  Moze trochę odejde od tematu...
  Dla mnie feministki to kobiety, które są: A-tak brzydkie (patrz Sroda) że żaden facet ich nie chciał i teraz pałają do odmiennej płci nienawiścią, B-lesbijki (te prawdziwe, babochlopy, nie z filmów porno) lub C-biedne skrzywdzone przez jakiegoś drania dziewczyny, które nie mogą sobie z tym poradzić.
  Jestem kobietą, zgodzę się, że jest nam w życiu o wiele, wiele gorzej niż mężczyznom, ale akcje w stylu "dzień ci*y" manify pełne rozhisteryzowanych kobit wołających "aborcja dla wszystkich" dumnie kroczących z transparentem z odkrywczym napisem "mam ci*kę"? nie, nie tędy droga!

 • caterina

  Oceniono 66 razy -16

  Sama Środa to za przeproszeniem ścierwo (mocne, ale w tym przypadku jedyne trafne okreslenie) kobieta pozbawiona kręgosłupa moralnego. Wszystkim, szczególnie tym w wieku 12-16 radzę posłuchać jakiegokolwiek wywiadu z tą "walczącą o prawa kobiet" a moze dojdziecie do podobnych wniosków zamiast wstawiać minusy każdemu kto ma inne zdanie. Swoja droga wszystkie moje wypowiedzi znikaja za kurtyną. Czuję się wyjatkowa bo sama czytam tylko zminusowane komentarze, zwykle są najciekawsze;) Pozdrawiam prawdziwe kobiety:)

 • dissociatives

  Oceniono 60 razy -18

  nowa nagonka na JKM?? Skoro wydało się że ma duże poparcie to teraz czas na jego żonę tak?
  Co do wyborów szanse na wygraną ma.
  A Pierwsza Dama nie musi robić nic jeżeli nie ma ochoty. Sztucznie kreować się jako Dama np w przypadku śp. Marii. Pasowała do stanowiska jak kaczka do karocy:)
  Nie chce nie musi, to jest wolność nie faszyzm. I niech mi feministki nie opowiadają, że wszystkie kobiety chcą bo to nie prawda:)
  Zmuszanie kobiet do rezygnacji z uprzywilejowanej pozycji to debilizm:)
  p.s jestem kobietą
  JKM górą , nie dajmy się zwariować w chorej, manipulowanej przez UE, rząd i media Polsce.
  Wróćmy do normalności, bo to nie te czasy że kogo więcej ten ma racje. (weźcie pod uwage wypowiedzi małolatów na sprawy polityczne o których pojęcia bladego nie mają:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX