Marta Kaczyńska: Nie chcieli mnie w "Tańcu z gwiazdami"

Prawdę mówiąc, show-biznes niespecjalnie się o mnie upominał - powiedziała "Show" Marta Kaczyńska.

Po katastrofie prezydenckiego samolotu, Marta Kaczyńska otworzyła się na media, udzieliła kilku wywiadów i pozowała do zdjęć w kolorowych magazynach.

Zawsze prowadziłam normalny tryb życia. Dom, aplikacja... Chciałabym iść własną drogą. Zresztą, prawdę mówiąc, show-biznes niespecjalnie się o mnie upominał. Przez okres prezydentury mojego taty nie dostawałam zaproszeń na festiwale, imprezy, pokazy. Nieprawdą też jest, że dostałam propozycję z "Tańca z gwiazdami" - powiedziała "Show" Marta.

Marta wspomniała, że lubi oglądać "You Can Dance". W końcu taniec to jej pasja. Chodziła do szkoły baletowej, ale przez kontuzję kolana musiała zrezygnować z ciężkich treningów.


Magazyn "Show" Nr 12 (45) 7 czerwca 2010 r.

 

Szaza


Zobacz także:

Marta Kaczyńska chce do Sejmu

Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem w "Gali"

Marta Kaczyńska: Nie byłam przygotowana, żeby ich stracić


 

Więcej o:
Komentarze (43)
Marta Kaczyńska: Nie chcieli mnie w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nattalkaaa

  Oceniono 92 razy 72

  Marta Kaczyńska: Nie chcieli mnie w "Tańcu z gwiazdami". moim zdaniem tytuł jest nie na miejscu. jak go przeczytałam to pomyślałam `ona się o to ubiegała?`

 • bezkrytycznie

  Oceniono 163 razy 69

  pani Dubieniecka robi wszystko, zeby szybko zamienić uczucia szczerego współczucia od milionów Polaków na sławę, pieniądze i władzę. Pani Dubieniecka wie, że będąc anonimową prawniczką niczego w zyciu nie osiągnie. Dlatego też pani dubieniecka stała sie panną Kaczyńską i rozpoczęła mozolny marsz po redakcjach, bo bycie polityczną celebrytką wiąże się w Polsce z dużymi profitami. Dawniej żałoba po rodzicach trwała rok i sześć tygodni. Apani dubieniecka już po kilkudziesięciu dniach robiła sobie wyborcze ustawki ze stryjkiem i paparazzi.

 • dagmara

  Oceniono 140 razy 58

  Od czasu jej decyzji o pochowaniu rodziców na Wawelu - dla mnie Marta Kaczyńska vel Wawelska przestała budzić moje współczucie.Jest megalomanką , a to ma chyba w genach. Zgodzić się na coś tak absurdalnego,bez konsultacji , tylko Oni i Dziwisz było miarą ich pychy i pogardy dla NaS wszystkich Polaków.I tyle w temacie.

 • carlo1966

  Oceniono 63 razy 31

  Z całym szacunkiem Droga Pani- dla tragedii, którą Pani przeżyła. Myślę, że Pani ból podziela wielu z nas. Ale Taniec z Gwiazdami to nie jest taniec z dziećmi znanych polityków. Niby dlaczego miałaby być Pani zaproszona? W Polsce brakuje dobrych , młodych prawników- przede wszystkim profesjonalnych Sądziów Sądów Rejonowych. Proszę skoncentrować się na aplikacji a potem - zgodnie z wolą Pani Ojca, dotyczacą przywrócenia państwa prawa - swoją obecnością w gronie prawników podnosić poziom orzekania w Sądach Rejonowych- który Jak Pani wie jest tragiczny. Ładne zdjęcie- ładna sędzia , adw, czy prokurator,- to też jest wartość. Zyczę powodzenia.

 • cholera

  Oceniono 96 razy 30

  Oh, czyli teraz codziennie bedziemy sluchac o corce L. Kaczynskiego, tak? To tuz przed kampania JEJ WUJA JAROSLAWA - to celowe ??? Postanowila sie umedialnic? Wspominajac o tancu z gwiazdami - heh, zalosne - ale to mialo na celu zwrocenie uwagi producentow na nią. Jestem pewna, ze wkrotce zostanie zaproszona do tego programu. Ku... co za beznadziejny przemysl!

 • mamson

  Oceniono 108 razy 28

  nawet śmierć własnych rodziców da się medialnie wykorzystać ... smutne to, naprawę! pani Marto, pani parcie na szkło w takim momencie jest po prostu niesmaczne, niech pani zaczeka chociaż kilka miesięcy żałoby - ale rozumiem, że trzeba kuć żelazo póki gorące czyli chwytać zainteresowanie mediów, prawda?

 • kwiatkalafiora

  Oceniono 47 razy 27

  Dziewczyna widocznie się rozkręca. Gala, teraz Show. Ciekawe, że w końcówce kampanii prezydenckiej tak dużo Marty Kaczyńskiej się nagle wszędzie zrobiło ;)

 • mika17

  Oceniono 63 razy 27

  Nic straconego. Teraz jak maz chce zostac pisowskim premierem kazde PR to dobre PR.

 • ze

  Oceniono 90 razy 22

  Najpierw "Gala" , dziś ją widziałem na okładce "Show" zaraz będzie rozbierana sesja w CKM ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX