Lis załatwi żonie pracę?

Plotka głosi, że Hania będzie pracowała dla "Wprost".

Tomasz Lis został redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Znany dziennikarz chce wprowadzić w gazecie wiele zmian. Zaczął od zwolnienia polityków, którzy pracowali dla pisma. Czy kolejnym krokiem będzie zatrudnienie Hanny Lis?

 

Dziennikarka rok temu w atmosferze skandalu odeszła z "Wiadomości". Od tamtego czasu nie znalazła innej pracy. Magazyn "Party" sugeruje, że nowa posada Tomka może zmienić sytuację zawodową Hanny. Lis ma szansę dostać pracę redaktorki gazety. Życzymy powodzenia! Jak w prasie się nie uda, to zawsze zostaje "Taniec z gwiazdami"...

 

Szaza

 

Zobacz także:

Tomasz Lis zwolnił polityków

Ludzie do dziennikarza Lisa: Ty cholerna świnio

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Więcej o:
Komentarze (5)
Lis załatwi żonie pracę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lenore

  Oceniono 11 razy 9

  Ona nie ma zadnych kompetencji, bo nigdy nie pracowala w gazecie, a bedac przez tyle lat po wtykach w TVP, nie raczyla skonczyc nawet studium dziennikarskiego.

 • genia46

  0

  Moze zawsze pracowac w "plotku", zna chyba lepiej ortografie i gramatyke jezyka polskiego, podniesie poziom waszych "newsow"

 • genia46

  0

  Moze zacznie pracowac w

 • reki334

  Oceniono 8 razy -4

  to miło jak rodzina sobie pomaga

 • kochajna

  Oceniono 24 razy -4

  Coby o Lisowej nie mówić, ale ma doświadczenie dziennikarskie. W redakcjach pracują ludzie z dużo mniejszym doświadczeniem niż ona. Dlaczego więc Lis nie miałby zatrudnić Lisowej, skoro kobieta ma kompetencje i tylko zwzgl politycznych nigdzie nie znalazła pracy. Jestem za. Poza tym niech faktycznie pokaże co on ma w głowie, niech napisze jeden czy drugi tekst. Ocenimy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX