Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem w "Gali"

Pierwszy wywiad od tragedii w Smoleńsku.

Martą Kaczyńską media nie interesowały się tak, jak teraz. Każdy chce wiedzieć, jak się czuje, kto ją wspiera. Marta przerwała milczenie. W ''Gali'' opowiada o sobie, małżeństwie i stracie rodziców.

Jeżeli chce pani wiedzieć, co czuję - to jakby ktoś wyszarpał część mnie. I człowiek zostaje taki bezradny. Rozpacz mija. Ale ból pozostał - odpowiedziała Marta na pytanie czy nie czuje żalu do losu, o to co się wydarzyło.

Marta Kaczyńska wyznaje także, dlaczego zdecydowała się na ten wywiad.

Zdecydowałam się wyjść do mediów, bo chcę dać świadectwo. Do tej pory unikałam mediów. Teraz robię to ze względu na pamięć o rodzicach. Ale nie wejdę teraz do kampanii.

W rozmowie i sesji dla "Gali" udział brał także mąż Marty Marcin Dubieniecki. Opowiedział m.in.: o spotkaniu z prezydentem.

Pamiętam, to było 10 grudnia 2006 roku. W ośrodku w Juracie Marta przedstawiła mnie rodzicom. Powiedzieli, że jeżeli jesteśmy szczęśliwi, to oni też. Siedzieliśmy po kolacji. Dochodziła 21. Było miło. I wtedy powiedziałem: "Jest jeszcze coś, panie prezydencie, co chciałbym panu zakomunikować. Pana córka jest w ciąży"... Prezydent po chwili powiedział ''Skończ z tym prezydentem. Jesteś naszym synem''.

 

Więcej przeczytacie w najnowszej '''Gali''.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Marta Kaczyńska: Nie byłam przygotowana, żeby ich stracić

Mąż Marty Kaczyńskiej wystartuje z listy PiS?

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Więcej o:
Komentarze (99)
Marta Kaczyńska z dziećmi i mężem w "Gali"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 113 razy 57

  Dziwne, czemu nie używa prawdziwego nazwiska, jakie ma po mężu - Dubieniecka. I niech nie pisze, o zasadach, jakie chce wpoic córkom. Swojemu pierwszemu mężowi zaborniła się widywać z dzieckiem i oświadczyła, że dziecko nie jest jego. Pozowała do plakatów pokazujących szczęślliwą rodzinę, kiedy już miała romans i przyprzyprawiała rogi mężowi. Niech więc kobieta, która oszukiwała męża kaząc mu wierzyć, że ich dziecko jest wspólne w koncu zamilknie na temat "zasad wpajanych w domu".

 • blacke

  Oceniono 74 razy 54

  Jest coś odrażającego w takim ekshibicjonizmie.

 • minx

  Oceniono 87 razy 51

  myślałam, że Marta to kobieta z klasą.. niestety nie odziedziczyła tego po mamie. Myślę, że ten wywiad i sesja (zrobiona pewnie już z miesiąc temu) to pomysł jej ambitnego męża. Z oczu mu bije cwaniactwo i buta. Syn działacza upatrzył sobie prezydentównę, zamącił jej w głowie, spłodził szybko dziecko (nie ma wyjścia, trza się żenic) i zakomunikował teściowi "pana córka jest w ciąży".. coś pięknego. A teraz zaraz startuje z listy PiS (co tam poglądy, chłopak chce zostac premierem) i lansuje rodzinkę w piśmie tuż przed wyborami. Trzeba w końcu pomóc stryjowi, ściema totalna na temat historii rodzinnej(babcia Jadwiga już 4 lata temu obłożnie chora była że JK musiał z nią byc by NIE byc na ślubie bratannicy?). Panna Kaczyńska jest albo bardzo naiwna albo niesamowicie wyrachowana. A mąż to na pewno cwaniak jakich mało.

 • robbo_millenium

  Oceniono 77 razy 49

  Wszystko jest na sprzedaż :(((((

 • samba_samba

  Oceniono 57 razy 47

  zastanawiam się co gorsze: klęcząca Steczkowska na grobie ojca, czy wielka miłość "Julii z PiS i Romea z SLD", w cieniu smoleńskiej katastrofy, przy akompaniamencie słowa "stryj", które pada co trzecią linijkę, na dwa tygodnie przed końcem kampanii...

 • mika17

  Oceniono 67 razy 47

  @lala82- to rozumiem, ale opowiadanie o tym obcemu czlowiekowi, ktory potem z tego zrobi artykul, ktory przeczytaja miliony obcych ludzi robi na mnie wrazenie jakiegos duchowego ekshibicjonizmu. Od takich rzeczy jest rodzina i przyjaciele. Ja wiem, ze ona stracila rodzicow i, ze swiat jej sie zawalil, ze jest w zalobie. Ale opowiadanie o tym w autoryzowanym wywiadzie z sesja zdjeciowa w moich oczach ta zalobe deprecjonuje.

 • szary212

  Oceniono 56 razy 46

  Nie sądziłam, że do tego dojdzie. Gala sprzedaje kapitał smoleński. Niedobrze się robi. I te zdjęcia nad morzem w modnych ciuchach middle-class khaki, jak jakieś małżeństo z katalogu wysyłkowego sfotografowane w Connecticut. Obrzydliwość.

 • cosma

  Oceniono 60 razy 40

  lepiej,żeby nic nie mówiła !

 • valla

  Oceniono 62 razy 38

  szopki ciag dalszy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX