Krupa i dziewczyna Bonda pomagają zwierzakom

Polska modelka jest nie tylko piękna, ale ma również wielkie serce.

Joanna Krupa niedawno wystąpiła w głośnej reklamie PETA. Na tym nie koniec jej działania na rzecz obrony zwierząt.

 

Asia razem ze swoją słynną koleżanką - Denise Richards - w weekend pojechały do schroniska w Baldwin Park, żeby wesprzeć akcję Best Friends Animal Society, promującą adopcję psów.

 

Joasia bardzo kocha zwierzęta, woli chodzić nago, niż założyć futerko. Zobacz jej gorącą, rozbieraną sesję dla "Playboya". Panowie powinni mieć się jednak na baczności. Bo choć dla zwierzaków Asia ma serce na dłoni, facetowi potrafi przypieprzyć!

 

yoko

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (22)
Krupa i dziewczyna Bonda pomagają zwierzakom
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rudeboy

  Oceniono 22 razy 20

  Jak się czyta komentarze typu: na pokaz, lub ile kasy za to biorą to aż szlak trafia. Jeżeli jesteście tacy honorowi i szlachetni to czemu nic się nie zmienia? Parę dni temu koleżanka powiedziała mi ,że parę ulic od niej mają psa .. i nie dają mu pić lub jeść,dzisiaj) poszedłem do tych właścicieli i podałem się za wolontariusza z "Animals" , kiedy wszedłem i przyjrzałem się psu myślałem że zaj3bie tego właściciela gołymi rękami. Pies duzy a chudy jak patyk, przywiązany do łańcucha długości 50cm?? W misce brak wody,jedzenia a kiedy wysunąłem do niego rękę uciekł do budy ze strachu(wnioskuje że go biją). No ale co wlepiłem im historyjkę że za to jest 2lata wiezienia .. a prawda jest taka, że w tej naszej zj3banej Polsce .. nie ma nic takiego wszyscy w tym rządzie myślą tylko o swoich $$. Wszędzie zwierzęta mają jakieś prawa tylko nie w tym naszym zadupiu .. Mam tylko nadzieję że psu się poprawi, i ja sam jakoś nie wiem czy robię to na pokaz.

 • rudeboy

  Oceniono 18 razy 18

  Tak ap ropo jak wy chcecie zmieniać świat .. chociażby w Polsce potrzeba do tego wrażliwych, inteligentnych, wyrozumiałych ludzi w rządzie .. a w naszej Polsce mamy tylko zachłanne pasożyty które myślą tylko o zarobionych tysiącach co miesiąc. Przecież można by było wydać prawa, ustawy dzięki którym zwierzętom żyło by się lepiej ... ile to bezdomnych psów widzicie codziennie na mieście?? Ludzie biorą szczeniaki a jak urosną wyrzucają na ulice?? Sam byłem tego światkiem jak wyrzucono psa na skrzyżowaniu ... pies od miesiąca codziennie rano siedzi tam i czeka na właściciela.. niech mi ktoś powie, że zwierzęta nie mają uczuć, nie potrafią kochać itp.. to odetnę mu rękę i zobaczę czy coś poczuje nie? A wracając to nic się niezmienni jak będzie tak będzie bo jak mówiłem ludzie przy władzy myślą tylko o swoich zarobkach i chyba niema nikogo kto by się z tym nie zgodził?

 • rudeboy

  Oceniono 16 razy 16

  Wyobraźcie sobie sytuacje:
  Ktoś pięć razy większy od ciebie, bardziej inteligentny wychowuje cię(człowieka), gnieździsz się z innymi ludźmi, śpicie na sobie jeden na drugim, a kiedy urośniesz zabijają cię bez skrupułów.I nawet jeżeli ten ktoś cie nie rozumie, i uważa że nie masz uczuć itp. bo on jest mądrzejszy ty jednak czujesz . tak jest z zwierzętami .. czują strach, ból itp. a i tak 90% to olewa ... A teraz coś z boga co się stanie z tymi zwierzętami, gdzie ten bóg kiedy one są tak traktowane, gdzie ten bóg gdzie są kataklizmy, gdzie zmienia się klimat? W dupie - nie ma!

 • shadylady

  Oceniono 15 razy 15

  światem rządzi hipokryzja i pieniądz, ci co nie mają głosu się nie liczą, bo nie mogą walczyc o swoje prawa, każdy niestety walczy o swoje. ludzie to taka plaga, która nawiedziła Ziemię i zniewoliła wszystkie tutaj istoty . Pasożyty . Potrafią tylko niszczyc dla swojej wygody, która jest dla nich najwyższą wartością.

 • anorka

  Oceniono 19 razy 15

  Ja też nie chodzę w ubraniach ze skóry i futra i jest mi z tym bardzo dobrze. Jedna osoba świata nie zmieni, ale jeżeli będzie coraz więcej takich osób to się zmieni mam na lepsze.

 • anorka

  Oceniono 17 razy 15

  No i dobrze. Każdy kto ma dużo kasy powinien wspierać schroniska.

 • shadylady

  Oceniono 16 razy 12

  Owszem, bardzo szlachetne - ale dlaczego nikt nie pomaga zwierzetom rzeźnym? Całe życie spędzają w okropnych warunkach, jak w obozach koncentracyjnych, a później są hurtowo, przemysłowo mordowane. Ile one muszą się nacierpiec! a takie świnie są równie inteligentne jak psy i mogą byc trzymane jako zwierzeta domowe. Ale wiadom - ten biznes przynosi miliardy dolarów, kto ma się temu sprzeciwiac? Każdemu kto coś na ten temat powie zostanie przylepiona łatka szaleńca itp itd

 • gosia2000

  Oceniono 14 razy 12

  i dobrze, jak uda im sie pomoc jakims maltretowanym czterolapom to super

 • vanessaaa

  Oceniono 11 razy 11

  to bardzo szlachetne. bo ludzie zapominają o zwierzętach,pomagają tylko dzieciom,ludziom... a zwierzęta TEŻ cierpią i TEŻ potrzebują pomocy! pomyślcie o tym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX