Doda wyrzuciła modelkę z sesji Nergala?!

Agnieszka Orzechowska znana jest jako "polska Angelina Jolie".

 

Po tym jak Doda została dziewczyną Nergala, od razu otoczyła go odpowiednią opieką. Wprowadziła Adama na salony i pokazała świat w blasku fleszy. Dzięki Dorocie, "CKM" zaprosił lidera Behemoth na sesję zdjęciową z modelką Agnieszką Orzechowską.

 

Ostatecznie jednak zrezygnowano z modelki nazywanej polską Angeliną Jolie. W rozmowie z "Na żywo" Orzechowska nie kryła rozgoryczenia.

Chyba niepotrzebnie komuś powiedziałam, że mam pracować z Nergalem, bo ostatecznie na moje miejsce wybrano kogoś innego.

Jak dowiedział się tabloid, modelkę zmieniono po interwencji Dody. Warunek był jeden - miała być brzydsza. Nergal ponoć nawet nie próbował się sprzeciwiać.

 

Teraz karierą Adama kieruje Doda i pomoże mu wzbić się na szczyty popularności.

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 

Więcej o:
Komentarze (74)
Doda wyrzuciła modelkę z sesji Nergala?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • teyoo

  Oceniono 34 razy 32

  Na zdjęciu tej roznegliżowanej kobiety widać wszystko, poza sutkami, które przysłoniliście rozmazanymi kwadracikami. Czyli gołe cycki można pokazywać, pod warunkiem, że nie widać sutka? A co takiego zbereźnego jest akurat w sutku??

 • lala82

  Oceniono 36 razy 26

  no co sie dziwic, każdy wie jak dodzinka wygląda bez makijazu, doczepianych włosów, 15 cm obcasów i korygujacych sylwetke ciuchów...btw zaprzecza samej sobie, przeciez uwaza sie za najpiekniejsza, to czego sie obawia ;]???

 • querubin

  Oceniono 30 razy 22

  Kompleksy??

 • trzyszcz

  Oceniono 30 razy 20

  Ta informacja o wiele więcej mówi o Nergalu niż o Dodzie. Że ona jest durną zawistnicą, wiadomo od dawna, ale że on jest takim dupowatym maminsynkiem i pantoflarzem, to nowość dla mnie. A na scenie tak dzielnie walczy biblią!!? Taki gieroj!

 • shadylady

  Oceniono 32 razy 18

  W tej chwili trudno znalezc modelkę brzydszą od Dody. Tak sobie stuningowała ryj, że jest nie do poznania. Jeszcze rok temu była śliczną dziewczyną, niestety coś jej odbiło i od powiększania sobie war przeszła do naciągania, botoksów, wymiany licówek itp itd czyli efekt kuli śnieżnej i mamy plastikowe monstrum

 • ritsuko

  Oceniono 15 razy 15

  Taka z niej Angelina jak ze mnie świstak...

 • ilybj

  Oceniono 29 razy 15

  doda jest załosna, w to akurat uwierze bez sekundy zastanowienia, przeciez nie od dzis wiadomo ze jest ona chciwa na podziw, nie zniesie kogoś uwazanego za ładnego

 • ladyada

  Oceniono 16 razy 14

  Ja też bym tak zrobiła . ;)

 • princess_leya

  Oceniono 18 razy 12

  No to następna modelka fajnie się poczuje, że jest tą "brzydszą", którą zaakceptowała zakomlpeksiona Dodzia XDDDDDDDDDD.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX