Maleńczuk krytykuje nagiego Majewskiego

Chodzi o gołą sesję w czasie żałoby.

Miesiąc temu, podczas żałoby narodowej, w kioskach ukazała się "Viva" z rozbieraną sesją Szymona Majewskiego. Goły showman w środku, a na okładce - tragicznie zmarła para prezydencka. Majewskiemu zarzucono "brak smaku".

 

Całą sprawę krytykuje teraz Maciej Maleńczuk, na podobieństwo którego ucharakteryzowano na sesji Szymona:

Moja sukienka jest niczym wobec sesji zdjęciowej Majewskiego w żałobnej "Vivie". Na wierzchu jest para prezydencka na czarno, a w środku goły Majewski. Goły jak go Pan Bóg stworzył! Cóż ja przy tym w sukience? - powiedział muzyk w Interia.pl.

Teraz ludzie mogą zacząć główkować nad tym, czy bardziej gorszy widok Maleńczuka w kiecce, czy Majewski nago obok pary prezydenckiej.

 

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Który bardziej budzi kontrowersje
Więcej o:
Komentarze (31)
Maleńczuk krytykuje nagiego Majewskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jankupanku4

  Oceniono 49 razy 43

  przecież Majewski sam się nie wydrukował w tej Vivie! Jesli doszukiwać się niesmaku to wina leży po stronie wydawcy Vivi - jak można w wydaniu żałobnym umieszczać kontrowersyjne newsy czy foty!?

 • laska3

  Oceniono 41 razy 39

  Brak smaku to wykazał raczej naczelny "Vivy". Przecież nie musieli tego zamieszczać akurat wtedy.

 • dynia

  Oceniono 40 razy 32

  Przecież Majewski po katastrofie zrezygnował z parodiowania polskich polityków.Co ma zrobić jeszcze?Położyć się krzyżem?
  T o raczej sama Viva ,jeśli w ogóle, powinna dostac jeby...

 • kupogon

  Oceniono 38 razy 30

  A co wy robiliście podczas żałoby? Przez wszystkie dni powstrzymaliście się od picia, palenia, seksu? Czy tylko "oni są winni"?

 • vicky_polard

  Oceniono 32 razy 28

  a co tu winny Majewski, redakcja powinna zrezygnować z wydania Vivy w tym czasie i tyle.

 • arscantata

  Oceniono 33 razy 27

  Nie rozumiem w czym problem. Bardziej mnie gorszy stwierdzenie "żałobna Viva!" , bo czym jest Viva? Nagle w trakcie zbiorowej traumy też jest żałobna? Wszystko jest żałobne? Może nie przesadzajmy, mozna powiesić kir na fladze w urzędzie ale kir na n-k i FB to już żenada, tak jak żałobne Za Żywo, Viva!, i Bravo cośtam.

 • vanessaaa

  Oceniono 28 razy 26

  no,odezwał się autorytet moralny. wtf? poza tym,szymon nie miał wpływu na to,że ta sesja (robiona PRZED katastrofą) akurat ukaże się w trakcie żałoby. eśli komuś zarzucać brak smaku,to wydawcom vivy.

 • hardkorek

  Oceniono 25 razy 23

  *go ma rację, sesja była robiona zapewne znacznie wcześniej, a o to że wydawca wypuścił zdjęcia w czasie żałoby w zestawieniu ze wspomnieniem Pary Prezydenckiej nie można mieć pretensji do Majewskiego, przecież nie miał na to wpływu... Majewski pełni rolę błazna i ta sesja się w to wyraźnie wpisuje, szkoda tylko że ktoś nie wiedział że żałoba jest czasem gdy satyrę odsuwa się na bok...

 • go

  Oceniono 27 razy 23

  To jednak wina wydawcy, a nie Majewskiego. Jeśli okładkę mogli poświęcić Parze Prezedenckiej to znaczy, że zmienili jakiś zamysł pierwotny wydania. Mogli to zrobić również z pozostałą zawartością wydania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX