Rydzyk założył nowe radio!

Ojciec Dyrektor powiększa swoje medialne imperium.

Radio SIM ruszyło na początku maja i jest nadawane przez stronę internetową simradio.pl. Jak podały wirtualnemedia.pl - ma ono trafić przede wszystkim do młodych odbiorców.

Rozgłośnia reklamuje się jako studenckie radio muzyczne. Sztandarowe audycje to: muzyczne''SIMgranie'', pozycje kulturalne prezentujące najważniejsze imprezy w Toruniu, oraz związane z wiarą i religią ''SIMwiara'', w ramach którego znalazły się m.in. wspólne modlitwy oraz rozmowy i rozważania.

W SIM pracują przede wszystkim studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a jego szefem jest redemptorysta o. Dariusz Drążek.

yoko

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (137)
Rydzyk założył nowe radio!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • alicja23

  Oceniono 29 razy 19

  Dla mnie ten koleś jest jak "guru sekty "( moherowe babki są w stanie cię zlinczować jeśli jesteś przeciw niemu) że też nikt nie może z nim zrobić porządku !!!!!!!!!!!!!!

 • plepla

  Oceniono 22 razy 16

  DO PIEKŁA KLECHO!!!!!!!!!!!!!!!!

 • niunia63

  Oceniono 26 razy 16

  Guzik mnie to obchodzi.Ten facet mnie wyjątkowo wkurza.

 • moch1976

  Oceniono 15 razy 13

  I TAK OTO UKRYŁEŚ SWOJĄ NIKCZEMNOŚĆ SŁOWEM SKRADZIONYM Z PISMA ŚWIĘTEGO ŚWIĘTEGO UDAJESZ DIABŁEM BĘDĄC!!! BĄDZ POTEMPIONY NA WIEKI!!

 • ganimedes

  Oceniono 18 razy 12

  Czy to ten sam gościu , który na śp.Marię Kaczyńską powiedział "czarownica" i NIGDY nie przeprosił ? Ten sam który z datków słanych przez zmanipulowanych przez niego staruszków stworzył swoje medialne imperium i jeździł Maybachem ? Ten sam , który na Jasnej Górze poczciwego Murzyna wyśmiał,że ten chyba się nigdy nie myje ? Ten sam któremu na szczęście nie udało się z państwowej kiesy wyrwać grubego szmalu na termalne źródła, więc płakał na antenie,żeby go wesprzeć finansowo i otumanione starowiny hurmem ruszyły z przekazami do pocztowych okienek ? Ten sam , który opluwa jadem nienawiści każdego, kto nie zgadza się z jego światopoglądem i judzi Polaków przeciw Żydom ?! Klecho !! Będziesz się smażył w piekle , bo ślubowałeś czystość słowa i ubóstwo !

 • moch1976

  Oceniono 20 razy 12

  ten szatan(rydzyk)i reszta tych pedofili będą sie smazyć w piekle WIEZE W BOGAI W KOŚCIÓŁ ALE PRAWDZIWI KSIĘŻA SA W AFRYCE KOSOWO INDOCHINY TAM GDZIE JEST GŁÓD ZARAZA I ŚMIERĆ TOCI KSIEZA SĄ OD BOGA !!!DEBILE .RESZTE WAS POZDRAWIAM

 • moonflower

  Oceniono 24 razy 12

  do @homaro: ponieważ ten koleś jest obłudny, bezwzglednie wykorzystuje starsze (przede wszystkim) osoby robiąc im jajecznicę z mózgu, okłamuje je, wyłudza pieniądze, ale jesli tym staruszkom pasi to w sumie ok, ich sprawa. Dla mnie nie do zaakceptowanie jest NIENAWIŚĆ, na jaką programuje swoje owieczki. I to jest smutne, a wręcz przerażające.

 • cosma

  Oceniono 20 razy 12

  Rydzyk - nie wiadomo skąd sie wziął i kiedy zakończy swoją "karierę"?!!

 • kochajna

  Oceniono 17 razy 11

  Łojej łojej. Kto takich licencji udziela ? Ja się pytam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX