Oni wystąpią na koncercie "Trendy"

Pod koniec mają rusza w Sopocie festiwal "Top Trendy". Plotek zna już pełną listę uczestników koncertu "Trendy".

Koncert "Trendy" w poprzednich latach wygrywały takie zespołu jak: Sistars, Zakopower czy Bracia. Udział w tym konkursie to spory prestiż dla muzyków. W tym roku aż 477 artystów wysłało swoje piosenki do Polsatu. Oto oficjalna lista artystów, którzy zakwalifikowali się do konkursu "trendy":

 

1. Aniqa

2. Anna Cyzon

3. Asia Si

4. Chemia

5. FOX

6. HooDoo Band

7. IKA

8. Natalia Lesz

9. Nick Sinckler

10. Romek Lasota

11. Volver

 

Zawsze myśleliśmy, że koncert "Trendy" jest przeznaczony dla debiutujących zespołów, ale w tym roku wystąpią też artyści, którzy zamieszali już na polskim rynku muzycznym. Na kogo stawiacie?

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (35)
Oni wystąpią na koncercie "Trendy"
Zaloguj się
 • tinusia

  Oceniono 11 razy 11

  Eh.. kiepskie wybory polsatu.. miałam nadzieję, że na koncercie Trendy zobaczę inne osoby, a nie takie które już gdzieś widziałam i słyszałam.. Są na liście gwiazdy, które już od bardzo dawna istnieją na polskim rynku muzycznym.. szkoda, że tego typu festiwale zawsze mają wcześniej wytypowanych wygranych.. :/

 • karo3011

  Oceniono 21 razy 9

  No w kulki se leca!!! Leszowa została debiutantką roku w Opolu chyba ze 2 lata temu, Lasota wygrał Idola chyba w czechach i był w naszej Fabryce Gwiazd, asia Si ma parcie na szkoło, od prawie 2 lat, Aniqua obycie na scenie od lat... Boshe! Wstyd! Wstyd mi za nich,. powinni dac szanse MŁODYM, NOWYM twarzom!!!!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 13 razy 7

  Nuda.Próbują nam wcisnąć ten kit żeby wylansować nowe gwiazdki które można zaprosić do tańców(www.tnij.org/nokautprezent )

 • supernarcyz

  Oceniono 22 razy 6

  większosc tu to dzięki układom się znalazła i tak: zdolna nawet 31 letnia Asia Si córka wokalisty A.Cierniewskiego(dobry znajomy Terentiew),IKA to córka wokalistki Ady Rusowicz,Aniqa żona Wisniewskiego to od niej zaczynając Terentiew postanowiła pomóc się podnieśc czerwonemu,a Lesz tutaj wiadomo kasa ojca pracuje na to beztalencie.

 • vxvgogavxv

  Oceniono 16 razy 6

  o jak fajnie że romek wreszcie wrócił, miałam nadzieje że po fabryce gwiazd dalej bedzie śpiewał ale niestety było o nim cicho, fajnie by było jakby wygrał i nagrał płytę bo ma śliczny głos ;)))

 • gagatopaszczur

  Oceniono 22 razy 6

  Fajnie ze bedzie Anna cyzon , Asia Si i Romek Lasota:)

 • miska9797

  Oceniono 18 razy 6

  Asia Si? Heheh. Ona nie jest gwiazdą...! Więc nie wydaje mi się, żeby miała wystąpić. Nie ma ani jednej swojej piosenki, a TOP TRENDY to nie jest byle jakie koncert i powinni wystapić na nim artyści którzy mają chociaż wykształcenie muzyczne... Ale POLSat nie ma już chyba chętnych...

 • scotty

  Oceniono 9 razy 5

  Cyzon będzie, a Mrozińskiego nie będzie, więc może Anka wygra. Większości jakoś nie kojarzę.

 • konsze

  Oceniono 6 razy 4

  Natalia Lesz taka wielka gwiazda pop a nie jest w TOP 10 tylko w Trendach? Buu, a Pan Lubert? Przecież kilka lat temu dzięki Dodzie był TOP...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX