Posłowie PO też zapragnęli zmian! Udane?

Do perfekcyjnego wizerunku dochodzi się latami. Oto pięć przykładów.

Beata Kempa, Jarosław Kaczyński czy Joanna Kluzik-Rostkowska - to posłowie PiSu, którzy przeszli ostatnimi czasy metamorfozy. Większość z polityków Prawa i Sprawiedliwości to przykłady ciężkiej pracy stylistów.

 

Oto pięć kolejnych przykładów wielkich, parlamentarnych przemian. Pod lupę wzięliśmy tym razem formację PO. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ.

 

 

Zobacz koniecznie: Kto na pierwszą damę? Zdjęcia 5 kandydatek

Oraz: Metamorfoza pani poseł. Udana?

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (13)
Posłowie PO też zapragnęli zmian! Udane?
Zaloguj się
 • kochajna

  Oceniono 35 razy 27

  Moim zdaniem to nie są wielkie zmiany tylko dostosowanie do panujących trendów. Przecież kobieta nie będzie mieć takiej samej fryzury, ciuchów i kolorów, jakie nosiła 5 lat temu. Moda się zmienia. Męska moda zmienia się wolniej i jest bardziej klasyczna.

 • kochajna

  Oceniono 37 razy 15

  Gronkiewicz zdecydowanie lepiej wygląda w chłodnych kolorach i z makijażem. Poza tym uważam, że dobrze rządzi Warszawą.

 • omajgad

  Oceniono 18 razy 14

  Szanowny Plotkowy pismaku, krótka leksja języka polskiego. Reprezentatywny - mający cechy charakterystyczne dla jakiejś zbiorowości. Reprezentacyjny - okazale się prezentujący. Widać różnicę? Podpis pod zdjęciem pani Gronkiewicz-Waltz powinien mówić, że to kobieta reprezentacyjna, nie reprezentatywna! Do szkoły!!!

 • madziun2

  Oceniono 22 razy 14

  yyy po donim i komorku nic nie widać

 • alicja23

  Oceniono 14 razy 12

  I kolejne "metamorfozy" HA (szczotka do włosów,nowy garnitur,make up)

 • pereiro

  Oceniono 19 razy 11

  Podpis pod zdjęciem brzmi "Minister zrezygnował z kolorowych marynarek na rzecz eleganckiej czerni - wielki plus!". A na zdjęciu widzimy Radosława Sikorskiego w stalowym garniturze, białej koszuli w niebieską kratę i z wiśniowym krawatem. Na poprzednim zdjęciu, przedstawiającym ministra sprzed przemiany, widzimy go w "kolorowej", czyli beżowej marynarce.
  Ciekawy jest też podpis pod zdjęciem HGW (po przemianie). Zdaniem autora stała się ona teraz "reprezentatywna". Dla kogo i czemu, tego autor nie wyjaśnia.
  O ile mogę zrozumieć zatrudnianie w portalu daltonistów, dla których beżowa marynarka jest "kolorowa" (w końcu beż, to też kolor), o tyle zatrudnianie analfabetów mylących reprezentacyjność z reprezentatywnością, to już przesada.
  Dozorczyni z mojego domu szuka pracy. Weźcie ją, kwalifikacje ma nie gorsze od waszych "dziennikarzy".

 • m.jackson4ever

  Oceniono 16 razy 10

  oni się nie zmienii z dnia na dzień na potrzeby wyborów i nie zaczeli udawać miłych i wyważonych jak pisuary

 • limo

  Oceniono 29 razy 5

  dlaczeo gdy daje plus to wyskakuje na minus?

 • mamson

  Oceniono 13 razy 5

  ciekawe w tym newsie jest tylko to, że autor nie odróżnia reprezentatywności od reprezentacji oraz fakt, że zdjęcia przeczą przypisanym do nich komentarzom!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX