Kwaśniewska była uzależniona od Facebooka

Teraz twierdzi, że to narzędzie szatana.

Ola Kwaśniewska podobnie jak Michał Piróg uzależniła się od Facebooka. Nie chodzi o wielogodzinne rozmowy ze znajomymi, a po prostu o gierki. Ola miała swoje wirtualne akwarium.

Osoby, które bawiły się na Facebooku w jakieś idiotyczne gierki uważałam za niespełna rozumu. Moja przyjaciółka zaprosiła mnie do stworzenia swojego akwarium. Zrobiłam to z czystej ciekawości, ale nie wchodziłam tam, bo uznałam, że to jest debilizm. Przyjaciółka wysyłała mi wiadomości i SMS-y, o treści: "Twoje ryby umierają! Zacznij je karmić!" - powiedziała w wywiadzie dla onet.tv, Ola Kwaśniewska.

 

Żeby uspokoić przyjaciółkę, Ola zaczęła karmić swoje wirtualne rybki. Skończyło się uzależnieniem.

Będąc w Kolumbii zaczęłam chodzić codziennie do kafejki, żeby nakarmić ryby. To jest jakiś dramat ten Facebook. To narzędzie szatana - stwierdziła Ola Kwaśniewska.

Gdy sama uzależniła się od Facebooka szybko zmieniła zdanie na temat ludzie, którzy poświęcali wiele godzin na opiekę nad zwierzątkami. Nie lepiej kupić sobie prawdziwe akwarium?

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.


Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Kwaśniewska była uzależniona od Facebooka
Zaloguj się
 • maria

  Oceniono 17 razy 13

  A ja jestem uzalezniona od Plotek :-)) , moze mi sie kiedys znudzi?? tego sobie zycze :-))

 • hayden

  Oceniono 15 razy 13

  Ja też mam Facebooka, ale nie mam czasu bawić się w idiotyczne gierki. Co innego moja koleżanka - też uzależniła się od tej gierki z akwarium. Gdzie byśmy nie były, to chce na komputer, żeby zobaczyć co u rybek. Zaczynam mieć tego dość, bo jeśli przez dwa dni nie wejdzie na komputer, to zaczyna wariować. Jak można martwić się czymś, co nie istnieje? Plus ona ma 16 lat, i w żaden sposób nikogo nie słucha... zgłupieć można. Ostatnio zaczęła mnie namawiać, żebym sama zobaczyła, ale jeśli mam się wtedy zachowywać tak jak ona... nie mam zamiaru.

 • alicja23

  Oceniono 14 razy 12

  Wezwijcie egzorcyste jestem uzależniona od PLOTKA ;) hahaha

 • ameelka

  Oceniono 18 razy 12

  ja sama mam facebooka, ale sądze że nie jest to jakies uzależniające wiadomo karmie koty czy ryby dla zabawy ale znam granice ,

 • pause_break

  Oceniono 12 razy 8

  Mój brat cioteczny, chłop prawie 30stka na karku, żona i synek, a on ciągle farma, rybki i kij wie co jeszcze :| To faktycznie jakieś narzędzie szatana, ja dlatego nawet nie zamierzam zaznajamiać się z tymi gierkami ;)

 • giulianne

  Oceniono 9 razy 7

  bez przesady..nie każdy mający konto na facebooku musi grać w te gry. To kwestia wyboru. Zawsze można przecież zablokować wszystkie tego typu gry i kłopot z głowy.

 • lucreziaborgia

  Oceniono 13 razy 7

  Bardzo sympatyczny dzieciak, nie wiem czemu się jej wszyscy czepiają??

 • maria

  Oceniono 8 razy 6

  Dobrze , że Plotek nie ma gierek ...

 • dorisekxd

  Oceniono 12 razy 6

  też mam Facebooka
  i nie jestem uzależniona ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX