Marta Kaczyńska: Nie byłam przygotowana, żeby ich stracić

Marta chce założyć fundację imienia rodziców, która będzie pomagała rodzinom ofiar tragedii pod Smoleńskiem.
Marta Kaczyńska przechodzi przez najtrudniejszy okres w swoim życiu. Prezydentówna porządkuje teraz rzeczy po tragicznie zmarłych rodzicach. Jej ciocia była europosłanka PiS Hanna Foltyn-Kubicka wspomina reakcję Marty na wiadomość o śmierci rodziców. Marta zadzwoniła do cioci i powiedziała:
- Ciociu ja nie byłam przygotowana, by stracić naraz mamę i tatę. Gdy dowiedziała się o tragedii, tak jak stała, w domowym codziennym ubraniu, zapłakana, bez makijażu, przyjechała do Warszawy. I pytała co może zrobić by pomóc bliskim tych, którzy zginęli w katastrofie - wspomina "Fakt" słowa Foltyn-Kubickiej.

Nie da się chyba przygotować na taką tragedię. Marta przeżyła wielki dramat, a jednak myślała w tym czasie też o innych rodzinach. Fundacja imienia jej rodziców, która powstanie po wyborach prezydenckich z inicjatywy Marty będzie oferowała pomoc rodzinom ofiar katastrofy.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (61)
Marta Kaczyńska: Nie byłam przygotowana, żeby ich stracić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • w.temptation

  Oceniono 60 razy 46

  a kto jest przygotowany na śmierć rodziców...

 • akamas

  Oceniono 117 razy 45

  Marty mi żal, bo pani Maria była postępową, dobrą i ciepłą kobietą, a Lech był dobrym człowiekiem!!! Niestety beznadziejnym Prezydentem, który ośmieszał nas przed całym świetem i niestety, po jego tragicznej śmierci świat odetchnął z ulgą:((( Ale nie on był temu winien, nie on pisał scenariusz na swoje życie tylko jego brat!!! Jeśli nie zagłosujemy przeciw Jarkowi, to aż strach się bać!!!:(((

 • mika17

  Oceniono 69 razy 37

  Nikt nie jest na cos takiego przygotowany. Bardzo mi jej zal, ale ona powinna teraz zajac sie swoja rodzina i soba, a nie mieszac w kampanie wyborcza malostkowego czlowieczka, ktory olal jej slub bo nie byl koscielny/pan mlody mial tatusia w SLD. Nie zdziwie sie, jak to rozwali jej malzenstwo.

 • rihannaxx3

  Oceniono 42 razy 32

  biedna kobieta ;(( nikomu nie życze takiej tragedi

 • podpisany

  Oceniono 109 razy 29

  Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", małpa w czerwonym", "jest pani na mojej krótkiej liście-ja panią załatwię", nie znający słów refrenu hymnu Polski... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, prezydent jednej partii z rekordowo niskim poparciem społecznym... W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego Polaka", "równego królom"... W związku z tym mam pytanie: KTO PODMIENIŁ CIAŁO ?!:)... Co do utraty obojga rodziców na raz, naprawdę współczuję!

 • mika17

  Oceniono 41 razy 29

  @akamas- masz calkowita racje.

 • limonka25

  Oceniono 42 razy 26

  Współczuję jej

 • lovamcie

  Oceniono 23 razy 23

  Nikt nie jest przygotowany na strate bliskich ..... Nie da się na nią przygotować dlatego trzeba kochać póki można i szanować się wzajemnie.

 • wredna_baba

  Oceniono 31 razy 21

  Vampiria, przeczytaj jeszcze raz całość, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz... to może w końcu załapiesz: "40tys. zapomogi, renty specjalne, anulowane rachunki i jeszcze kur... fundacja. A co z innymi ludźmi, którzy tracą bliskich? Tymi zwykłymi, niezwiązanymi z polityką i rzeczywiście nie mającymi co włożyć do garnka? "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX