Nina MA JUŻ DOSYĆ AGUSTINA!

Nie miał czasu zaplanować chrzcin córki, a na kolację wigilijną spóźnił się kilka godzin. W końcu Tyrka powiedziała: Dość.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola są parą od kilku lat. Narodziny Carmen bardzo scementowały ich związek. Niestety, nie na długo. "Rewia" sugeruje, że Agustin zaniedbuje rodzinę. Nie było go, kiedy Carmen powiedziała pierwsze słowo. Nie miał czasu zaplanować chrzcin córki. W końcu Nina uciekła od niego.

Nina już raz wyprowadziła się od niego i pojechała do mamy. Jednak on uprosił ją, by wróciła, a w programie "DDTVN" wyjaśnił, że przyczyną jej wyprowadzki nie był kryzys w ich związku, lecz awaria wody w domu. Nie była to prawdą. Obiecał jej, że ich życie się zmieni. Jak dotąd zmian nie widać - mówi "Rewii" znajoma Niny.

 

 

Agustin nadal wraca późno do domu i nie opiekuje się córką. Ślub z Niną, który zapowiadał kilka razy, nie doszedł do skutku. A przecież cierpliwość Niny też ma swoje granice. Agustin nie walczy o ten związek, choć w wywiadach opowiadał, że Nina jest kobietą jego życia...

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (20)
Nina MA JUŻ DOSYĆ AGUSTINA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • softy_girl

  Oceniono 28 razy 24

  Taaak, to musi być faktycznie dobry znajomy jeśli opowiada takie plotki tabloidom. :d

 • insomnia

  Oceniono 20 razy 20

  Eh... Wiedziała przecież jaki jest. Ślini się do co ładniejszych panienek i najważniejsza dla niego jest praca.

 • lala82

  Oceniono 18 razy 18

  Szczerze piszac, to tez nie wiem o co ma pretensje..cos w stylu - widziały gały co brały..nie ma co ukrywac ze facet jest zapracowany i to konkretnie - TzG, YCD, studio tanca, plus inne choreo..wiążac sie z kims takim trzeba sobie zdawac troche sprawy jak zycie z takim człowiekiem moze wyglądac..tym bardziej ze sama jest w volcie i widzi to wszystko z boku..a jezeli on ma taka nature pracoholika, to ciezko zmienic takiego człowieka i dziecko, oraz slub tego nie zmianią..

 • kaharzyna

  Oceniono 22 razy 18

  taaa akurat... każdy każdemu źle zyczy, a plotka plotkę goni... Ja tam wierzę w awarię wody, potwierdziła to sama Tyrka ;]

 • jebany

  Oceniono 16 razy 16

  najgorsze dla kobiety to nieodpowiedzialny koleś przed wielkanoca rozwiodłam się z takim :/

 • vanessaaa

  Oceniono 15 razy 11

  widziały gały co brały. teraz mam jej współczuć?

 • ladyzgaga

  Oceniono 16 razy 10

  No to jak chcesz to możesz mi go oddać:D

 • seznam

  Oceniono 13 razy 9

  Jest kobietą jego zycia do czasu... pojawienia się kolejnej kobiety jego zycia itd.

 • ken

  Oceniono 15 razy 9

  a ta pani tyrka myślała że jak go złapie na dziecko to się on ustatkuje?niepowinna się za nim uganiać!agustin to typ kobieciarza ,żadna przy nim długo niepobędzie!nie taka tyrka się koło niego przewija!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX