Królikowski o Olejnik: Otarła się o jedną wybitną rodzinę, a to trochę mało

Aktor w wywiadzie broni Joanny Szczepkowskiej.

Aktor Paweł Królikowski w rozmowie z Wp.tv zaatakował Monikę Olejnik. Według niego nie ma prawa atakować aktorów, szczególnie tych wybitnych. Jako przykład podał jej rozmowę w "Kropce nad i" z Joanną Szczepkowską.

Za skandal uważam formę wywiadu, jaki był prowadzony przez dziennikarkę "Kropki nad i" z panią Joanną Szczepkowską. W momencie, gdy ta wrażliwa, mądra, doświadczona, utalentowana, wybitna kobieta, mało tego, pewna ikona naszej historii, zdenerwowana i wzruszona próbowała tłumaczyć rzeczy istotne i zasadnicze tamta rezonowała jej tylko refrenem o pośladkach. Ja wiem, że ona otarła się o jedną wybitną rodzinę i nazwisko, które tworzyło refreny najpiękniejsze w Polsce. Ale otarła się, a to trochę mało. I to nie o takie refreny chodzi droga Pani Kropko nad i!

Według nas prawda leży po środku. Olejnik ma prawo rozmawiać ze Szczepkowską, czy innym przedstawicielem środowisk artystycznych, ale nie w formie, którą to robi. Dziennikarka przystępuje do ataku nie dając szans do jakiejkolwiek obrony, chyba, że za pomocą zakrzyczenia.


Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (24)
Królikowski o Olejnik: Otarła się o jedną wybitną rodzinę, a to trochę mało
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • feefee

  Oceniono 40 razy 28

  Widzialam te rozmowe. Olejnik popisala sie brakiem taktu, nieuzasadnionym poczuciem wyzszosci i pokazala calej Polsce, gdzie ma rozmowczynię. Wygladala poza tym na zle przygotowana do rozmowy - stad moze natretne powtarzanie jednej kwestii. Slawa chyba uderzyla jej do glowy.

 • gosia2000

  Oceniono 41 razy 27

  Olejnik za duzo spedza czasu maglujac politykow, z ktorymi trzeba rozmawiac na ich poziomie czyli takim rodem z obory...i jak przychodzi do wywiadow z ludzmi intelektualnie rozwinietymi to sie gubi i wciaz stosuje ten sam system ataku i duszenia jednym i tym samym tematem. Wstyd bo ma sie za ikone Polskiego dziennikarstwa a przeprowadzila wywiad w sposob tak jednostronny ze chyba Ksiadz Dyrektor Rydzyk podszedlby do zadania bardziej obiektywnie.

 • gacek123

  Oceniono 42 razy 20

  Brawo Panie Królikowski, nareszcie prawda wobec rozwrzeszczanego i napastliwego babona. Obrzydliwa baba z obrzydliwymi wywiadami bez klasy, Ta pani jest stronnicza i co widać bardzo wyraźnie w każdym jej wywiadzie = nie potrafi słuchać. Jest nastawiona przed wywiadem i nie słucha argumentów.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 31 razy 17

  dla prostaków nie mających pojęcia o sztuce, teatrze, to było tylko "pokazanie dupy". gdybyście chodzili do teatru, a nie siedzieli przed telewizorami oglądając bzdety i gdybyście czytali "dialog" a nie "bravo girl", to byście sie nie kompromitowali takimi żałosnymi tekstami, jak poniżej.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 39 razy 17

  Pani Olejnik niech zajmie się świniami i krowami, a w telewizji niech obory nie robi.

 • older

  Oceniono 32 razy 12

  Nie znosze tej olejnik ,zarozumiale babsko .

 • ken

  Oceniono 27 razy 11

  olejnik się wyrobiła jak gó... w betoniarce

 • victoria85

  Oceniono 28 razy 10

  Olejnik to wieśniara i prostaczka

 • bezkrytycznie

  Oceniono 23 razy 9

  lukis, ty lubisz wszystkich z TVN, wystarczy popatrzeć na twoje komentarze. od razu widac, że miszczak ci płaci :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX