Aktor z "Usta Usta" grał z Kidman w "Moulin Rouge"

Pamiętacie scenę z piosenką "El tango de Roxanne"? Grał w niej polski aktor, który teraz występuje w serialu TVN-u.

Jacek Koman ma na swoim koncie więcej ról w wysokobudżetowych i ambitnych produkcjach niż niejeden polski aktor, ale w naszym kraju mało mówi się o tym zdolnym aktorze. A przecież Koman zagrał Argentyńczyka w "Moulin Rouge!". Polscy widzowie mogą kojarzyć go z filmu "Kochaj i tańcz", w którym wcielił się w postać ojca głównej bohaterki. Obecnie gra też pisarza w serialu "Usta Usta".

 

Koman już w 1981 roku wyjechał z Polski do Austrii. Kilka miesięcy później wyprowadził się do Australii. Tam poznał swoją życiową partnerkę australijską aktorkę Catherine McClements. Owocem ich związku jest córka Clementine Coco.


 

Jedna scena z filmu "Moulin Rouge" z udziałem Komana:


 

Szaza

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (28)
Aktor z "Usta Usta" grał z Kidman w "Moulin Rouge"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gosia2000

  Oceniono 28 razy 22

  Wielu Polskich aktorow swietnie sobie radzi i ma wiele osiagniec na swoim koncie tylko ze poki nie pokaza sie w TV nikt o tym nie chce pisac, bo w Polsce pisze sie tylko o gwiazdkach telewizyjnych i tych co lansuja sie na okladkach tabloidow. Gdyby dziennikarze interesowali sie talentem a nie tylko "skandalem" to bysmy nie czytali codzinnie tylko o Dodzie

 • tresor

  Oceniono 21 razy 15

  Ale odkrycie !! buhahah 9 lat wam to zajęło :D ahahah

 • nanda_devi

  Oceniono 10 razy 4

  No brawo! Odkryliście po prostu Amerykę! Kolumb Plotkowi do pięt nie dorasta. A wiecie geniusze, że Pan Koman grał także w "Australii" Baza Luhrmanna, również obok Nicole Kidman i Hugh Jackmana. Na pewno wiecie, tylko się po prostu nie ujawniacie :)

 • kochajna

  Oceniono 22 razy 4

  Tresor i inni fani Dody - obciach jak nie wiem. Fani Dody - widzę, że Wam wstyd za waszą idolkę i macie rację. Chcielibyście, aby nikt się nie dowiedział o tej patologii. Doda - glonojad ( mam na myśli usta) i silikonowe ciężarki, obciach taki, że na koncert 100 osób przyszło. Nie pomogło wkładanie sobie zimnego i zakrwawionego mięsa zwierzęcego między nogi, ani śpiewanie "Rany" z trumny. Jej się coś w główkę stało. Silikon wypłynął wraz z mózgiem uszami, coś uszkodził. Takie silikony są toksyczne. Biedne tylko to zwierzę, co straciło serce i ta dziewczyna, w którą trafiła ze sceny zakrwawionym mięsem

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 3

  Kochajna: radziłabym Ci to zgłosić do redakcji "Plotka". Na Twoim miejscu żądałabym blokady jego IP. Brawo kultury. Widać, że z domu, podobnie jak Rabaczewska, wyniosłeś same kulturalne odzywki! I jeszcze do kobiet!! Brawo!!!

 • kuriozum

  Oceniono 5 razy 3

  Nareszcie ktoś to zauważył. Tyyle się o ABC opowiada, a mamy przecież w Hollywood Polaka, który gra z najlepszymi.

 • dorofija

  Oceniono 7 razy 3

  A w ogóle to genialnie go drogi Plotku podpisaliście "Aktor z Usta, Usta", to na pewno była rola jego życia :P

 • nanda_devi

  Oceniono 7 razy 3

  Nie wypowiadam się co do wartości artystycznej tego filmu, tylko stwierdzam fakt, że Koman był w jego obsadzie.

 • martinia

  Oceniono 9 razy 3

  rychło w czas xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX