Żmuda Trzebiatowska zostawiła Króla!

Marta jest singielką.

Miał być ślub, wesele, gromadka dzieci i happy end jak w filmie rodem z Hollywood. Niestety drogi Marty i Adama rozeszły się. Jak podaje se.pl, Żmuda Trzebiatowska po sześciu latach rozstała się z 38-letnim Adamem Królem.

- Z Adamem to już nieaktualne. Nie planuję ślubu na pewno. W ogóle! Nawet w przyszłości. Nie mam z kim go wziąć. Nie ma takiej osoby u mojego boku - powiedziała se.pl, Marta.

Gazeta dowiedziała się, że Marta jest załamana i ciężko znosi rozstanie z tancerzem. W końcu Marta i Adam byli uważani za parę idealną. Świetnie rozumieli się w życiu, doskonale uzupełniali na parkiecie w "Tzg". Teraz Marta jest do wzięcia. Może to i dobrze. Król sprawiał wrażenie trochę zarozumiałego faceta i do tego lansera...

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (39)
Żmuda Trzebiatowska zostawiła Króla!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atchame

  Oceniono 26 razy 16

  Czy ja wiem czy sprawiał wrażenie zarozumiałego??? jest trochę starszy od Marty nic dziwnego, że myślał już o czym innym niż ona młoda. Pewnie chciał i ślub i dzieci...a ona jeszcze młoda ma czas...on na pewno znajdzie kogoś kto będzie chciał tego samego...a Marta ma czas na młodość.

 • elbereth

  Oceniono 17 razy 15

  oni byli uważani za parę idealną? Przez kogo? Boże, plotek co chwilę zadawał pytania typy: kiedy w końcu marta zostawi króla? Cały artykuł za pewne wyssany z palca ..

 • eve_521

  Oceniono 24 razy 12

  Skoro się rozstała to jej sprawa. Generalnie nie lubiłam tego króla . Gdzie sie nie pokazali to on chciał grać pierwsze skrzypce. a to chyba nie tak powinno wyglądać.

 • kaharzyna

  Oceniono 22 razy 12

  Nie wiemy jak było na prawdę, ani co ona teraz czuje. Media nas ogłupiają. Ale ja słyszałam ze on strasznie jej jechał po psychice z powodu tuszy jaką kiedys miała, moze więc faktycznie był toksyczną osobą. Życzę jej szczęśćia.

 • chrabia

  Oceniono 20 razy 10

  ta pani chce zrobić karierę, więc ma pewnie 'na oku' lepszą partię, zobaczycie wkrótce.

 • bzdurny

  Oceniono 9 razy 9

  Ten kolo wygląda jak gość z kreskówki 'Beavis and Butthead'...

 • wicur

  Oceniono 15 razy 9

  Skoro Marta jest do wziecia to biore!

 • porazka

  Oceniono 14 razy 8

  nie interesuje mnie kariera w "mediach" brzydzi mnie półświatek gwiazdorów, ale chętnie pocieszę Martę w tych trudnych chwilach. :p

 • niunia63

  Oceniono 14 razy 8

  Jest to osobista sprawa Marty. Nie nam to oceniać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX