Krakowianie obsypali parę prezydencką kwiatami

Piękny gest mieszkańców Karkowa.

Trumny z ciałami pary prezydenckiej zostały przewiezione w kondukcie na Rynek Główny w Krakowie. Przed Bazyliką Mariacką na trumny czekał kardynał Dziwisz, który powitał je pocałunkiem. Na trasie konduktu zebrały się tysiące ludzi, którzy obrzucili karawany kwiatami.

 

Przez całą drogę konduktu żałobnego ludzie sypali kwiaty. Momentami przypominało to fontannę która zarówno z lewej jak i z prawej strony oblewała trumny kwiatami. Kwiaty spadały na trumny pięknie je ozdabiając. Reszta tulipanów (które tak kochała Maria Kaczyńska) spadały na ziemię układając się w kwiatowy dywan.

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Krakowianie obsypali parę prezydencką kwiatami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maria

  Oceniono 27 razy 19

  sarina 77, nie boj sie NIE BEDZIE .

 • kal

  Oceniono 24 razy 18

  ładnie z ich strony,jednoczymy sie w bólu

 • eastwick

  Oceniono 20 razy 10

  ŻELAZNA JULIA TEZ PRZYJECHAŁA!!!! SZKODA ŻE NIEJEST PREZYDENTEM ! NASTĘPNE WYBORY NALEŻĄ DO NIEJ !!!!!!!!

 • cholera

  Oceniono 45 razy -21

  Ciekawe co sie dzieje w glowach terrorystow, bo jak wiadomo - kazdy interesuje sie sprawami zwiazanymi z wykonywanym 'zawodem'. Taki potencjalny terrorysta tylko szuka miejsc i okazji do tego by zaatakowac. Krakow podobno jest ladnie oblezony teraz przez sluzby bezpieczenstwa, wiec ogolnie nie powinno byc zadnych niespodzianek, ale ludzka wyobraznia tez nie zna granic. Uwazam, ze wszystko pojdzie tak jak nalezy. Pochowaja Kaczyslawy w tym ...Wawelu ...i po sprawie, jutro mija podpisana przez Komorowskiego zaloba, zycie toczy sie dalej.

 • sarina77

  Oceniono 49 razy -23

  żeby tylko zamachu nie było...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX