Obama nie przyleci na pogrzeb Kaczyńskich

Chmura pyłu pokrzyżowała plany prezydenta USA oraz wielu koronowanych głów.

Udział w uroczystościach pogrzebowych Lecha i Marii Kaczyńskich pierwotnie zapowiedziało aż 69 delegacji państwowych i 29 ambasadorów. Przywódcy wielu państw musieli zmienić plany z powodu chmury pyłu wulkanicznego, która paraliżuje ruch lotniczy nad Europą.

 

Na pogrzeb pary prezydenckiej do Karkowa nie przyjadą m.in. prezydent USA Barack Obama, kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Nicolas Sarkozy, książę Walii Karol, premier Włoch Silvio Berlusconi. Polscy politycy oraz rodzina pary prezydenckiej pojechali do Krakowa pociągiem.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (90)
Obama nie przyleci na pogrzeb Kaczyńskich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 37 razy 29

  Dziwna jakaś ta chmura. Wisi nad Europą, więc powinna przeszkadzać wszystkim wybierającym się na pogrzeb. Ale jakoś Kolumbia, Maroko, Katar, Portugalia, Palestyna, Szwajcaria i wiele wiele innych państw mogło wysłać swoich przedstawicieli. I wcale nie pociągiem, ani rowerem. Jak ktoś szuka pretekstu, żeby odwołać swoje przybycie, to i tak go znajdzie.

 • zuzia888

  Oceniono 21 razy 19

  SRAŁ GO PIES

 • kaffa

  Oceniono 20 razy 18

  pazdzioch - premier maroka przyleciał na własną odpowiedzialność, w każdej chwili silniki samolotów mogły paść a samolot mógł się rozbić!

 • oko

  Oceniono 19 razy 17

  Jakby prezydent Obama leciał w nocy to by go pył nie zobaczył :) :) :).

 • aagas

  Oceniono 25 razy 17

  Z maroko dolecieli a zNiemiec czy francji nie mogą...smiech na sali. Obama zrezygnowal-to i cala reszta wiadomo-oni chcieli z obama sie spotkać a nie Kaczyńskiego pozegnać.
  no sory z Chorwacji Austri czy Dani to autem mozna dojechać spokojnie.

 • oko

  Oceniono 16 razy 16

  Dla prezydenta USA to Polska jest jak pył w oku czyli niepotrzebni.

 • kika90

  Oceniono 18 razy 16

  prawda jest niestety taka że wiekszość przywódców chciała tam być bo miał być Obama, pył jest z nami od przedwczoraj i jakoś nikt nie odwoływał wizyty a kiedy Obama oficjalnie potwierdził rezygnację to wszyscy się posypali...co do kanclerz Niemiec to ona od kilku dni jest uwięziona w Portugalii i chyba wczoraj miała wyruszyć autokarem aby się dostać do Niemiec więc jakoś ją rozumiem.

 • jadzka

  Oceniono 20 razy 16

  No i po co był ten cały hałas?wiedziałam że nie przylecą ;/ pewnie nawet nie wiedzą gdzie jest Polska

 • plepla

  Oceniono 18 razy 14

  I znowu nas amerykaniec wykiwał.Jak zwykle.A ruskie przyjechali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX