Polskie gwiazdy składają kondolencje

Kasia Cichopek, Maryla Rodowicz, Izabella Miko, Tomasz Jacyków i Krzysztof Ibisz jednoczą się w bólu z bliskimi ofiar katastrofy w Smoleńsku.

Także polskie gwiazdy na swoich blogach i stronach internetowych zamieściły informacje o sobotniej katastrofie samolotu prezydenckiego. Wszyscy podkreślają ogrom tragedii.

Kasia Cichopek: TRAGEDIA.. W takiej sytuacji żadne słowa nie są odpowiednie... Współczuję rodzinom ofiar i łączę się z nimi w bólu... Katyń pochłonął już tyle istnień ludzkich... To tragedia dla nas wszystkich...
Izabella Miko: Moje myśli i modlitwy są z wszystkimi rodzinami i z moim krajem (napisała w dniu wypadku). Wracają z kościoła było słońce i deszcz... Ktoś powiedział: Anioły płaczą nad Polską (napisała w niedzielę).
Krzysztof Ibisz: NASZ DRAMAT. Jako osoba publiczna, jako były poseł na Sejm RP i jako zwykły obywatel jestem wstrząśnięty bezprecedensową tragedią, jaka dotknęła nas wszystkich i każdego z osobna... W tych dniach pełnych refleksji uczcijmy Ich pamięć. Ich marzenia o silnej Polsce są również naszymi marzeniami.
Tomasz Jacyków: Łączę się w bólu z rodzinami ofiar tragedii. Tak jak cały Naród jestem w żałobie.
Maryla Rodowicz: Straszna tragedia... Dzisiaj o świcie w pobliżu Smoleńska zginęło w katastrofie lotniczej 88 osób pełniących wysokie stanowiska państwowe, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, posłowie i senatorowie RP, dowódcy wojskowi, wysocy urzędnicy administracji. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar...

Słowa współczucia i żalu napływają od gwiazd z całego świata. Przeczytaj koniecznie: Gwiazdy jednoczą się w bólu z Polską.

Więcej o:
Komentarze (5)
Polskie gwiazdy składają kondolencje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • brawurka.

  Oceniono 24 razy 16

  [*] światełko dla poległych. Poległych, ponieważ polecieli uczcić pamięć zamordowanych w Katyniu ;(

 • kasiulek181

  Oceniono 10 razy 10

  W kwietniu straciliśmy papieża Jana Pawła II...w kwietniu kilka lat później nasz kraj z nów cierpi z powodu tragedii...śmierci tak wielu osób....solidarność tak wielu narodowości z naszym krajem jest w obliczu tej tragedii czymś wyjątkowym...Niech im ziemia lekką będzie [*]
  "Spojrzeć na trudność jaka przychodzi, na śmierć, jak na bramę, przez którą mamy przejść z Panem Jezusem - to nasze powołanie. "
  — Jan Twardowski

 • softy_girl

  Oceniono 8 razy 6

  To naprawdę smutne że zginęli ponieważ chcieli uczcić pamięć zmarłych w Katyniu...

 • alex90

  Oceniono 4 razy 0

  troche zażenował mnie fakt ze Maryla pominela pilota, stewardesy, jakby na pokladzie ich nie bylo...

 • agness117

  Oceniono 87 razy -73

  Tomasz Jacyków jest w żałobie... tzn, że będzie teraz czarne ciuszki nosił i polecał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX