Mucha dostała dużą rolę w "Usta Usta"

TVN dba o swoją nową gwiazdę.

Anna Mucha po przygodzie z Polsatem ( "Jak oni śpiewają") wkręciła się do TVN. Wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", zagrała w "Teraz albo nigdy". TVN postanowiła wykorzystać jej potencjał i oprócz posady jurora "YCD", dała jej rolę w serialu "Usta Usta".

Ania Mucha występuje w "Usta Usta". Będzie to kluczowa postać i sporo namiesza w 2 sezonie serialu - powiedziała Plotkowi osoba z TVN.

"Usta usta" to niezły świetny serial. Oby tylko Ania  nie "zepsuła" tego serialu. Jak myślicie, w którym związku jej postać namiesza?

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (44)
Mucha dostała dużą rolę w "Usta Usta"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dee_

  Oceniono 21 razy 17

  'niezły świetny serial' nauczcie się pisać. po co psuć tak dobry serial Muchą to nie rozumiem. no ale może jestem za głupia, żeby zrozumieć.

 • blondi90

  Oceniono 24 razy 16

  Ja już nie mogę .....
  1. Idę do sklepu MUCHA W GAZECIE
  2.IDĘ PRZEZ MIASTO MUCHA NA PLAKACIE
  3.WŁĄCZĘ TV MUCHA W YCD
  4.WŁĄCZĘ TV MUCHA W USTA USTA
  5.WŁĄCZĘ TV MUCHA NA PREZENTERA DZIEŃ DOBRY TVN
  6.MUCHA W TZG
  7.WŁĄCZE KOMPA MUCHA NA WSZYSTKICH SERWISACH PLOTKARSKICH
  8.MUCHA TERAZ ALBO NIGDY
  CZY TO JUŻ NIE ZA DUŻO ?? I TAK POTEM POLSKI SHOW BIZNES ZMIESZA JĄ Z GÓ.... BO U Nas tak jest więc po co to wszystko?? dopóki ktoś jest na szczycie to jest ok , a potem jak z Małyszem , że do niczego się nie nadaje ...

 • levy

  Oceniono 22 razy 16

  Duża rola dla Muchy = na traktor i 1000ha pola do obrobienia.

 • pereiro

  Oceniono 17 razy 15

  A taki fajny serial była. Co za szkoda ;/

 • oko

  Oceniono 16 razy 14

  A proszę jeszcze raz przeczytać tytuł ale bez drugiego słowa ,,usta" :) :) :).

 • trailblazer

  Oceniono 22 razy 14

  Zgadzam się z koleżankami - prośba do TVN - nie psujcie tego serialu obecnością Muchy! W obecnej formie serial jest idealny - wszystkie trzy pary rewelacyjnie dobrane, scenariusz, teksty również (nie ma sensu psuć tego obecnością Muchy która zagra tam pewnie taką śmieszną rolę jak w "Teraz albo nigdy" a zepsuje estetykę serialu). Licze ze informacja o angażu okaże sie plotką! :)

 • cintia

  Oceniono 21 razy 13

  Ja pie..., może jeszcze niech jej w sraczu zamontują kamerę, żeby przypadkiem nie poczuła się olewana przez telewidzów, bo tak jej wszędzie mało.

 • happymyslo

  Oceniono 18 razy 12

  ja jej nie chcę..zepsuje ten serial, niech jej dadzą epizod na pól odcinka co najwyżej...albo niech ją wsadza do klubu szalonych dziewic, bo tego nie oglądam akurat

 • ania2930

  Oceniono 14 razy 12

  O nieeee!!!! Tylko nie Mucha! Obsada Usta Usta jest rewelacyjna! Nie ma innych aktorek w tym kraju oprócz Muchy??? Zepsuje go na pewno:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX