Wielka przemiana minister Kalaty

Ta pani w maju zostanie babcią!

Myślicie, że wielkie przemiany zdarzają się tylko a Ameryce? Nic z tych rzeczy. Przekonała nas o tym była minister pracy Anna Kalata. To, co zobaczyliśmy w sobotnim "Dzień Dobry TVN" przeszłoby oczekiwania samych hollywoodzkich producentów. Werble!

 

METAMORFOZA 45-LETNIEJ ANNY KALATY.

 

Tak minister Kalata wyglądała trzy lata temu:

 

A tak wygląda dziś:

 

 

Prawda, że zaskakująca przemiana? Jak zdradziła pani minister - odmieniły ją Indie, w których przebywa 2/3 roku. A jak Indie to i Bollywood. Kalata zdradziła, że dużą rolę w jej przemianie odegrało indyjskie kino:

Zagrałam mamę amerykańskiego chłopaka, który zakochał się w indyjskiej piękności. Akurat poszukiwali kobiety w moim wieku - powiedziała w Dzień Dobry TVN o karierze w Bollywood.

Zapytana, czy odmieniła ją może miłość, wymijająco mówiła, że w Indiach trzyma ją praca. Co było prawdziwym powodem metamorfozy? To już zostanie tajemnicą Kalaty. Trzeba się po prostu wybrać do Indii. Anna Kalata w maju zostanie babcią.

 


 

 

 

Mrock

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

Więcej o:
Komentarze (84)
Wielka przemiana minister Kalaty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mikado

  Oceniono 75 razy 49

  Przykro mi, ale ta osoba jest skrzyżowaniem świni z q. i pozostanie nim nawet po kolejnych 10 operacjach plastycznych. Poszukajcie w googlach, a szybko dowiecie się, w jaki sposób, do spółki ze swoim kumplem Netzlem obdarzonym równie złodziejskimi genami, wyłudziła z PZU 1,3 mln PLN. Przydrożne prostytutki zasługują na większy szacunek niż ta osoba.

 • ploteczek

  Oceniono 44 razy 40

  Wikipedia:
  W 1996 Anna Kalata pozwała Powszechny Zakład Ubezpieczeń o odszkodowanie za utracone korzyści z tytułu niezdolności do pracy. W grudniu 2006 jako członkini KNF głosowała za powołaniem na stanowisko prezesa zarządu PZU Jaromira Netzla, który przeszedł to głosowanie jednym głosem. Wkrótce potem zarząd PZU, działając w trybie nadzwyczajnym, zawarł z nią ugodę, w wyniku której w czerwcu 2007 wypłacił jej odszkodowanie (wraz z odsetkami) w wysokości 1,3 mln zł

 • mika17

  Oceniono 38 razy 36

  Wow. Powalajace. Nigdy bym nie powiedziala, ze to ta sama osoba. Swietnie wyglada. Tak trzymac!

 • magdasw25

  Oceniono 42 razy 36

  OMG! Co za zmiana?! Gratuluję! Dory przykład na to że w obecnych czasach żaden problem aby z brzydkiego zrobić ładnego.

 • doodoo

  Oceniono 34 razy 34

  Nie pamietacie, ze jako minister Szamboobory wydawala 10 tys. miesiecznie z budzetu ministerstwa na stylistke, fryzjerke itd.?

 • kokosova

  Oceniono 40 razy 32

  Pani Ania będzie naprawdę piękną babcią :)

 • yamato

  Oceniono 40 razy 32

  Ta kobieta jest kolejnym dowodem na to że z wiekiem panie nie muszą postarzać się workowatymi ubraniami, staroświeckimi fryzurami i jesli tylko chcą, mogą mieć świetną figurę i piękny wygląd :)

 • hunkaa

  Oceniono 34 razy 30

  ja pie...! (przepraszam za wulgaryzm), ale ona wygląda świetnie!!!!!!!

 • benulla

  Oceniono 29 razy 29

  Zbieram właśnie moją szczękę z klawiatury xD Wygląda świetnie! Pokazała, że jak ktoś czegoś bardzo chce to może to osiągnąć! :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX