Relacja z "Tańca z gwiazdami"

Pary tańczyły walca wiedeńskiego i sambę.

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy Przemka Saletę i Izabelę Janachowska. Świąteczna atmosfera udzieliła się Beacie Tyszkiewicz. Jurorka wystąpiła z kolczykami w kształcie żółtych kurczaczków. Na szczęście Katarzyna Skrzynecka nic nie kombinowała.

 

W świątecznym odcinku pary tańczyły walca wiedeńskiego i sambę.

 

Wielkanocny odcinek otworzyła sambą para Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino. Dzięki urodzie i umiejętnościom aktorka jest jedną z faworytek jedenastej edycji "TzG". Kasia wybrnęła z ciężkiej opresji, sukienka zaplątała się jej w obcas. Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Po sambie walca wiedeńskiego zatańczyła Ola Szwed i Robert Rowiński. Aktorka rozpoczęła występ w bieliźnie i zrobiło się gorąco. Po tańcu Galiński wręczył reszcie jury mazurskie jaja, aby mówili z jajem. Tyszkiewicz była lekko zdegustowana. Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 9, Galiński 8.

 

Jako trzecia wystąpiła para Oceana i Przemysław Juszkiewicz. Widać, że piosenkarka ma sambę we krwi. Oceana idealnie odnalazła się gorącym i rozpalonym tańcu. Galiński powiedział: Jesteś cudna, cudna, cudna, jesteś największym prezentem świątecznym. Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Pierwszy komplet dzisiejszego wieczoru.

 

Czwarta na parkiecie pojawiła się para Katarzyna Grochola i Jan Kliment. Mimo, że pisarka jest najstarszą uczestniczką bawi się najlepiej. Walc wiedeński w ich wykonaniu był urzekający, a wszystko dzięki osobowości Grocholi, umiejętności zeszły na dalszy plan. Na szczęście w trakcie tańca Pavlović zabrała kurczaki Tyszkiewicz. Punktacja: Pavlović 6, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Na szczęście para Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki wylosowała sambę. Do występu dołożyli elementy aktorskie, które wprowadziły w klimat tańca - romans w stylu pokojówki na Manhattanie. Pavlović zażartowała, że skoro w tej edycji rozbierają się dziewczyny to czas na nią i Beatę. Uszczypliwości w jury ciąg dalszy, ale Galiński milczał jak zaklęty. Punktacja: Pavlović 6, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 6.

 

Po Oldze i Łukaszu na parkiet wyszedł Maciej Friedek z Blanką Winiarską. Detektyw dostał trudne zadanie, musiał zgłębić tajniki walca wiedeńskiego. Galiński z Pavlović po tańcu Maćka popisywali się fachową terminologią, szkoda, że nie wyjaśniają co oznaczają terminy. Punktacja: Pavlović 5, Wodecki 9, Tyszkiewicz 9, Galiński 5.

 

Para numer osiem Piotr Szwedes i Ania Głogowska wystąpiła jako trzecia od końca. Samba zaczęła się w stylu kloszardów, ale po chwili było płomiennie i kolorowo. Galiński pochwalił ich za ambicję - nie bawią się w aktorskie sztuczki tylko tańczą. Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Ulubienica całej Polski Julia Kamińska zatańczyła z Rafałem Maserakiem walca wiedeńskiego (tancerz wystąpił z kontuzją stopy). W poprzednim odcinku dostali 4 dziesiątki. Tym razem też powalczyli o najwyższe noty. Pod wrażeniem ich tańca była Iwona Pavlović, powiedziała wprost: publiczność za krótko oklaskiwała ten popis. Punktacja: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Drugi raz z rzędu Julii i Rafałowi udało się zgarnąć komplet.

 

Jako ostatnia zatańczyła para Artur Barciś i Paulina Biernat. Odcinek zaczął się i zakończył sambą. Jak zauważył Galiński, aktor lepiej czuję się w łacinie niż w tańcach standardowych. Punktacja: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Najwięcej punktów dostała Julia z Rafałem, tuż za za nimi uplasowała się Oceana i Przemek. Trzecie miejsca zajęła para Piotr Szwedes i Ania Głogowska.

4. Kasia i Stefano

5. Katarzyna i Jan

6. Maciej i Blanka

7. Olga i Łukasz

8. Artur i Paulina

Z programem pożegnała się para Ola Szwed i Robert Rowiński.


Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>


Więcej o:
Komentarze (72)
Relacja z "Tańca z gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cioteczna

  Oceniono 36 razy 24

  Najbardziej niesprawiedliwe w tym programie jest glosowanie sms-owe.Przyjmowanie glosów powinno rozpocząć się dopiero po ostatnim występie.

 • lukis

  Oceniono 29 razy 23

  Szwed tańczyła w miarę dobrze. Jednak ludzie przestali ją uwielbiać przez jej pchanie się na szkło i obskakiwanie każdego programu.

 • lukis

  Oceniono 24 razy 20

  haha a Saleta typował Szwedową na zwyciężczynie haha to się chłopak pomylił ;]

 • katsuumi_17

  Oceniono 28 razy 20

  Fajne kurczaki ma Tyszkiewicz na uszach :-)

 • cioteczna

  Oceniono 69 razy 19

  Proszę o glosy na plus te osoby których również jak mnie Kamińska w tym programie najbardziej denerwuje oraz minusy od jej fanów.Pod uwagę biorę tylko TzG bo w serialu byla fajna.

 • alexa21

  Oceniono 21 razy 13

  opetany, jesteś ż a ł o s n y. Mnie akurat pani Grochola się podoba. Jest miła, i pokazuje, że pomimo tego, iż tańczyć nie umie, umie się bawić.

 • lukis

  Oceniono 20 razy 12

  Ta piosenkarka, która otworzyła program ma piekny głos1 śpiewała cudownie.

 • inka83

  Oceniono 16 razy 12

  Szwedes sie rozkręcił:)Coraz bardziej go lubię:)

 • leed123

  Oceniono 17 razy 11

  Nieważne kto jak tańczy, kto przjdzie, kto nie, ważne że dostają ponad 10 tys. za każdy odcinek. Jest widownia, są reklamodawcy, kasa idzie i o to chodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX