Mucha i Maleńczuk felietonistami... Playboya

Mają swoje 5, a nawet 10 minut.

Gwiazdy coraz częściej piszą felietony w kolorowych magazynach i tygodnikach. Kuba Wojewódzki pisze dla "Polityki", Szymon Hołownia dla "Newsweeka", a Joanna Brodzik dla jednego z kobiecych magazynów. Wszyscy chcą być publicystami. Nawet Anna Mucha i Maciej Maleńczuk.

 

Jak podają wirtualnemedia.pl, aktorka i muzyk zostali nowymi felietonistami magazynu "Playboy". Już w kwietniowym numerze ukażą się ich pierwsze teksty. Rubryka Muchy nosi nazwę "Ona", a Maleńczuka "On". Myślicie, że Mucha będzie w swoich felietonach odpowiadała na zaczepki Kuby Wojewódzkiego? On w niektórych tekstach był dla niej bezlitosny.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (16)
Mucha i Maleńczuk felietonistami... Playboya
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • arscantata

  Oceniono 22 razy 14

  Przeprasza...ale żeby od razu aktorka? :D:D:D Przecież ona jest marna jak śledź w czekoladzie, tylko,że to jakoś smakuje a ona tylko pokazuje cycki. Wojewódzki miał prawo być bezlitosny, też by mnie wstyd zeżarł, że z kimś takim byłem.

 • samozwaniec

  Oceniono 12 razy 6

  Dosc kontrowersyjna decyzja szefa Playboya.Sadze,ze lawka zawodnikow strasznie tam zeszczuplala.Mucha jako felietonistka?Nie potrafie sobie tego wyobrazic.Jest mila laseczka,ktora ma swoje 5 minut,ale nie robmy z Niej Oriany Falacci.Nie ten format.Bakula tak - bo to Baba Z Jajami.Ale Mucha?Co do Malenczuka jesten ZA.Ten gosciu jeszcze sie nie skonczyl.Jest uwielbiany przez miliony pan w wieku srednim i post balzakowskim.Niech pokaze,co potrafi.Choc wole Go,jak spiewa.Ma to cos w sobie

 • moravia

  Oceniono 12 razy 6

  Maleńczuk jak najbardziej nadaje się na felietonistę. A swoje "pięć minut" ma od jakichś 15 lat. Wspomnę tylko Pudelsów i Homo Twist plus solowe projekty. Sam sobie nie wykupił nakładu tych płyt. Ludzie go lubią, bo jest interesującym artystą. Btw: co to za moda te nagonki? Najpierw na Muńka Staszczyka, teraz stawianie Maleńczuka w jednym wersie tytułu z Muchą?...

 • madameglamour

  Oceniono 15 razy 5

  no i dobrze, ze byl bezlitosny. nie moge patrzec na nią.
  żadna z niej aktorka

 • arscantata

  Oceniono 11 razy 3

  Nie wiem skąd tak silne przekonanie, że Mucha ma COKOLWIEK ciekawego do powiedzenia, skoro do tej pory nic ciekawego nie powiedziała. Maleńczuk ma ciekawe teksty i oryginalne (nie zawsze ciekawe) przemyślenia. Trochę przeżył, sporo widział. Mucha przeżyła schudnięcie i sesję w Playboyu.

 • podpisany

  Oceniono 9 razy 3

  Nie wiem jak panna Ania, ale pan Maleńczuk na pewno będzie miał co do napisania, powiedzenia.

 • belladonna

  Oceniono 15 razy 3

  z.j.e.b.a.n.a jest ta mucha !

 • rotten

  Oceniono 10 razy 2

  Rozumiem, że nacpany Maleńczuk może mieć, a nawet ma coś do powiedzenia. Mądry człowiek. Ale Mucha? Zajęciem Muchy winno być siedzenie na kupie, ewentualnie d*pie. A właściwie to d*py pokazywanie. Możliwe, że nie doceniam Muchy, ale chyba do niczego innego nie jest zdolna. Świecenie d*pą i raczenie widza wyreżyserowanymi minami, które są skrajnie nieznośne.

 • loverpower

  Oceniono 1 raz 1

  Muchę lepiej oglądać niż czytać. Maleńczuka - słuchać. Ale jak chcą, to bardzo proszę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX