Wyjście Maleńczuka z programu było ustawione

W "Szymon Majewski Show" Maleńczuk miał udowodnić, że artyście można wszystko... I lipa! W dodatku wkurzał Grocholę.

Tego można się było spodziewać. Maciej Maleńczuk miał w programie Szymona Majewskiego udowodnić, że artyście wolno wszystko i wyjść ze studia w trakcie nagrania.

 

Liczyliście, że wydarzy się to naprawdę? Niestety, nagłe wyjście Macieja ze studia było dokładnie zaplanowane. Zniknął on za kulisami, by za chwilę pojawić się z drugiej strony studia w sukience i zaśpiewać dla Katarzyny Grocholi.

 

Zabawne jednak było to, że pisarka prawdopodobnie jako jedyna, nie miała pojęcia, że wyjście Maleńczuka było wyreżyserowane. I kiedy muzyk zniknął za kulisami, jedynie wzruszyła ramionami... Mieliśmy wrażenie, że przez cały program Maciek działał jej na nerwy.

 

Więcej o:
Komentarze (52)
Wyjście Maleńczuka z programu było ustawione
Zaloguj się
 • bajkaaa20

  Oceniono 44 razy 26

  U1 BATOR rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • chwilaprawdy

  Oceniono 53 razy 25

  Podobnie ustawione było ostatnie wydanie Milionerów, wygrana Muchy w TzG, czy występy aktorów w Rozmowach Drzyzgi. TVN to komercja - liczą się słupki oglądalności i szoł, rządzi komercja i wpływy z reklam. A ciemny lud to łyka i wierzy w medialną papkę, a później jeszcze przeżywa na portalach plotkarskich dla debili.

 • cromio

  Oceniono 39 razy 23

  Maleńczuk - to "głębokie" spojrzenie alkoholika - BEZCENNE !

 • paskuda

  Oceniono 23 razy 21

  Pani Grochola nieco przynudzała, nie miała zbyt wiele do powiedzenia, wzruszała ramionami, robiła dziwne miny, jakby wokół niej wszyscy mówili w języku obcym, którego nie zna. Tak mnie znużyła, że nawet M.Maleńczuk nie wystarczył i niestety nie wytrzymałam do końca programu. Za to przy okazji wspomnę, że poprzedni program ze Stuhrem i Cugowskim był rewelacyjny, do łez się uśmiałam przy wspólnym ich wykonaniu piosenki Budki "po węgiersku" (kto oglądał, wie o co chodzi).

 • judysia334

  Oceniono 28 razy 20

  Wszędzie zmyslaja w kazdym programie zeby oglądalnosc była wieksza

 • claire1983

  Oceniono 41 razy 19

  TVN to mistrz mistyfikacji, prowokacji i przyciągania widzaa "za wszelką cenę". Taki program dla ludzi o bardzo małych wymaganiach intelektualnych,dla czytelników faktu. Jeden serial glupszy od drugiego.... już nie mówią o tych wszystkich tańcach, szymonach itd. Ot takie miłe nieszkodliwe dla rozwoju mózgu spędzanie czasu, no i oczywiście te "niesamowite" sztuczne emocje których doświadczają widzowie, hehe

 • albi90

  Oceniono 28 razy 18

  Tak myślałem,że to była ustawka...Maleńczuk w białej sukni-widok bezcenny i szokujący,no i o to chodziło! Prezent dla Grocholi, która momentami rozwalała mnie bezpośrednością i humorem, zadziałała pozytywnie, tylko niech te faje rzuci w cholerę!!

 • vanessaaa

  Oceniono 23 razy 17

  u szymona wszystko jest ustawione,awet oklaski. żałosne. szkoda,bo facet jest smieszny i ma potencjał,ale tvn coraz bardziej go wypala.

 • meg77

  Oceniono 31 razy 17

  Ale widok nonkonformisty i buntownika Maleńczuka jak dla kasiory, promocji robi z siebie pajaca w żałosnym coraz bardziej SMS, wprzęgniętego w machinę promocyjną TVN - bezcenny:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX