Janachowska: Odpadliśmy przez złą muzykę

Izabela obwinia producentów "Tańca z gwiazdami".

 

Najgorszą parą  wczorajszego "Tańca z gwiazdami" okazali się Przemek Saleta i Izabela Janachowska. Głosami widzów to oni opuścili program. Można byłoby obwiniać za tę porażkę samego Saletę, który nie jest najlepszym tancerzem. Janachowska winę widzi jednak w samych producentach:

To wina muzyki - powiedziała Izabela w "Dzień Dobry TVN". Każda z par dostaje muzykę z góry i nie ma dyskusji. W naszym przypadku utwór nie miał początku, środka i końca. A to ważne w paso doble.

Saleta i Janachowska tańczyli do kawałka "Money For Nothing". Samo paso doble zaś (taniec przypomina walkę torreadorów z bykami) składa się z trzech części: Wejście na arenę, obrazuje samą walkę z bykiem i zabicie byka, parada po zakończeniu walki. Jak się ma ballada do corridy? O to trzeba zapytać producentów.

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.

Mrock

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Janachowska: Odpadliśmy przez złą muzykę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 23 razy 19

  Ta najlepiej winę zwalać na kogoś.... Saleta tańczył jak klocek i to nie tylko w 4 odcinku, ale od 1! ;) Odpadli jak najbardziej zasłużenie

 • amadi1989

  Oceniono 22 razy 18

  taa jasne... Jak jej betonowego kloca dali, to niech się nie dziwi, że odpadła.

 • wredna_baba

  Oceniono 26 razy 16

  Nie oglądałam wczorajszego odcinka, ale fakt faktem, że nieraz muzyka w TzG ni cholery nie pasuje do charakteru tańca. Szczególnie często dotyczy to właśnie paso doble i tanga. Za czasów Adama Sztaby nie mieli takich wpadek.

 • podpisany

  Oceniono 19 razy 15

  Pani Izabelo, mając takiego ucznia jak Saleta nie można mieć początku, środka, końca. Dla wyjaśnienia dodaję, że taniec miałam na myśli!:)

 • sarina77

  Oceniono 14 razy 12

  to ten ślimak saleta, przez niego przegrali

 • pazdzioch

  Oceniono 14 razy 12

  hahahahaha ale scieme wali to przez salete bo z niego tanczące drewno było !!!!!

 • katia1

  Oceniono 6 razy 4

  tresor nie przejmuj się nią,jest zazdrosna i tyle.Janachowska jest młoda ,ładna zgrabna,więc trzeba jej trochę poubliżać.A tak na marginesie nie wstydzę się otwarcie powiedzieć, ja kobieta,o innej kobiecie ze jest ładna,zgrabna itp.

 • kessi

  Oceniono 12 razy 4

  przeciez Saleta to drugi Patrick Swayze ;)

 • rotten

  Oceniono 3 razy 3

  Ładna ta Janachowska. Aparycja gwiazdki mainstreamowego porno Made In USA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX