Brodzik dostanie 100 tysięcy za program

Za cały sezon. To dużo czy mało?

Joanna Brodzik poniosła porażkę z serialem "Dom Nad Rozlewiskiem". Inaczej może być z nowym... kulinarnym programem Asi "Brodzik od Kuchni". Aktorka jako gospodyni (trafna nazwa) programu będzie zdradzać tajniki swojej kuchni i być może doda odrobię  pikantnych szczegółów ze swojego życia.

 

Jak donosi Se.pl Brodzik za cały sezon programu ma dostać okrągłe 100 tysięcy złotych.

Więcej o:
Komentarze (7)
Brodzik dostanie 100 tysięcy za program
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • niunia100

  Oceniono 10 razy 4

  chyba będzie następna klapa!!!!

 • grzesioo

  Oceniono 14 razy 4

  Ciekawe czego będzie tam uczyła? Jak ugotować jajko na twardo? Jak zrobić majonez w domu? Przecież przy takiej ilości programów kulinarnych nic atrakcyjnego nie można wymyślić. Jeszcze jakiś zawodowy kucharz to mógłby czymś zadziwić ale aktorka która chyba nigdy nie chwaliła się swoimi talentami kulinarnymi to raczej niczym.

 • maria46

  Oceniono 9 razy 3

  Obejrzałam i przyznam ,zapowiada się nieciekawie

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  A ja jak zwykle mam swoje zdanie i nie oglądam programów pt. "Choć trochę znana osoba gotuje", no bo tu gotuje Okrasa, tam gotuje Makłowicz, jeszcze gdzie indziej gotuje Wachowicz, jeszcze do nie dawna gotował Pascal, czyli że co teraz dla odmiany ponieważ już coraz więcej osób uważa taki "Tzg" za shit, to każda choć trochę znana osoba wpadnie w szpony tej kulinarnej mody i zacznie prowadzić jakiś swój program kulinarny? No proszę was jaka to różnica, czy kucharzyć będzie Brodzikowa, czy Wahowicz? Gotowanie, to gotowanie i tylko prowadzący inny dla mnie bez różnicy. No ludzie złoci ile jeszcze powstanie tych programów kulinarnych? Sądząc po ilości osób które uważają się błędnie za gwiazdy, to sporo więc może wyprodukują specjalnie dla takich kucharzących osobną stację telewizyjną, bo zaczyna się wysiew tego typu programów gdzie każda choć trochę znana osoba chce się pochwalić umiejętnością gotowania, a jak dla mnie to wystarczy jeden taki program i koniec, po co tyle tego?. Pfff.... :OO

 • framberg

  Oceniono 6 razy 2

  Brodzik nie poniosła klęski, było OK. Za to serial to makabryczna szmira. Przykład nie do pobicia jak z dobrej, poczytnej książki zrobić scenariusz i reżyserię - dno.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 2

  Za wywołanie ogólnopolskiej fali biegunki ,stanowczo za mało !!!

 • havefun

  Oceniono 13 razy -13

  3.Polecam darmowy konkurs dla każdego! Jest on w stylu lotto. Do tego bardzo atrakcyjne nagrody miedzy innymi aparaty cyfrowe, laptopy, konsole, ciuchy, kosmetyki, prostownice, telefony, ipody i wiele innych. :) 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX