"Milionerzy": 27-latek zgarnie pierwszy milion

Z jakiej dziedziny uczestnik dostanie pytanie za milion?

Na ten moment czekaliśmy od 1999 roku. 27-letni uczestnik programu "Milionerzy" odpowiedział prawidłowo na pytanie z muzyki i zagwarantował sobie okrągły milion. Pierwszego polskiego zwycięzcę teleturnieju poznamy już w jutro o godzinie 18.

 

W roli eksperta w tym historycznym odcinku wystąpił Bartosz Węglarczyk, prowadzący "Dzień dobry TVN". Pytanie o milion padło już po raz dziesiąty, ale tym razem się udało. W niedzielę pewnie zobaczymy w "Faktach" reportaż o polskim milionerze:).

 

 

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (43)
"Milionerzy": 27-latek zgarnie pierwszy milion
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justynka

  Oceniono 56 razy 42

  gratuluje ;)

 • lk

  Oceniono 77 razy 41

  Nie zazdroszcze mu, każdy będzie chciał od niego teraz "pożyczyć" trochę kasy. W przeciwieństwie do wygrańców w totolotka nie będzie anonimowy. A jak słusznie odmówi, straci znajomych. Każdy będzie myślał "taki bogaty a pożyczyć parę tysięcy nie chce". A jak nawet pożyczy i będzie chciał spłaty to mu powiedzą "stary no nie mam, a potrzebne ci teraz, przecież masz cały milion". Ludzie na niego nie będą już patrzyli jak na człowieka tylko jak na chodzący milion. Bogaci ludzie którzy dorobili się własną pracą mają podobnie bogatych znajomych i nie mają takich problemów, on straci wszystkich znajomych przez zwykłą zazdrość.

 • paula92

  Oceniono 45 razy 35

  do ladyzgaga: Bartosz Węglarczyk był ekspertem, a nie uczestnikiem programu ;)

 • madalena

  Oceniono 36 razy 22

  gratulacje.

 • justynak89

  Oceniono 36 razy 20

  Gratulację. Wreszcie się udało komuś.

 • mika17

  Oceniono 24 razy 18

  @miska9797: "Milionerzy" w zadnym kraju nie leca na zywo.

 • lukis

  Oceniono 36 razy 18

  Będę oglądać! W końcu pierwszy milioner, gratuluje!!!

 • ewcia970970

  Oceniono 13 razy 11

  wcale nie zbankrutują ninia100. Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaka będzie dzisiaj oglądalność...

 • majek89

  Oceniono 11 razy 11

  w 100% zgadzam się z Urbańskim. Wyjął mi to z ust hehe chodzi mi o to, że mam takie same zdanie i mówiąc o tym, bym użyła tych samych słów... a mianowicie o tym, że gdy w życiu nam się poszczęści znajduje się cała masa ludzi którzy coś od nas zaczynają oczekiwać, "członkowie rodziny dawno nie widziani, nie słyszani też będą dzwonić i się przypominać. Każdy pewnie czegoś oczekuje wtedy" oraz to, że doradców co zrobić z tymi pieniędzmi znajdzie się cała masa. Niestety taka jest prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX