Skrzynecka: Nie chcę wyglądać jak karykatura

Stroje, w których prowadzi "Taniec z gwiazdami", krzyczą coś innego.

Stylizacje Skrzyneckiej są jedną z ozdób "Tańca z gwiazdami". Prezenterka ma dziwne wyczucie stylu i zazwyczaj występuje w sukienkach przypominających zasłony. Jednak to wszystko nie jest przypadkowe. To wynik współpracy Kasi ze stylistami. W rozmowie z eFakt.pl pochwaliła się:

Jestem osobą bardzo krytyczną w stosunku do samej siebie. Musimy pamiętać, że niektóre stroje przepięknie wyglądają na dwudziestoletniej dziewczynie o figurze modelki. Natomiast na kobiecie mojego wzrostu o krągłych kształtach i pod 40-tkę, taka sukienka nie ma prawa wyglądać dobrze. Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Nie chcę wyglądać jak karykatura i styliści programu mi w tym pomagają.

Jak wam się podoba stylówa Kasi Skrzyneckiej?

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Skrzynecka: Nie chcę wyglądać jak karykatura
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nanda_devi

  Oceniono 19 razy 15

  Chyba właśnie styliści jej nie pomagają, a nawet przeszkadzają.

 • inka83

  Oceniono 16 razy 12

  Szczerze mówiąc,to styliści z programów rozrywkowych typu "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni spiewają" dobierajac stroje uczestnikom nie sugerują się raczej tym,czy to do danej osoby pasuje,tylko swoim własnym widzimisię-czyli im więcej będą pisali o strojach z programu na portalach plotkarskich,tym lepiej :P nieważne że większosc osób w wybranych przez nich kreacjach wygląda po prostu śmiesznie...

 • justaa057421

  Oceniono 16 razy 12

  Pff. Styliści chyba ją krzywdzą xD

 • niunia63

  Oceniono 16 razy 10

  A jednak wygląda. Ma bardzo złego stylistę bądż stylistkę.

 • rudy102

  Oceniono 13 razy 9

  DOBRE, usmialem sie po pachy, szczegolnie po obejrzeniu wspolnej fotografii pani S i jej narzezczonego, no nie ma w ich przebraniach nic smiesznego ani karykaturalnego, powtarzam nic...

 • older

  Oceniono 8 razy 6

  Niech diabli wezma tych stylistow od siedmiu bolesci.

 • daria1

  Oceniono 12 razy 6

  Pierwszym krokiem do oderwania się od wizerunku własnej karykatury, była zmiana koloru włosów . Nie mogłam patrzeć na ten tani, ohydny balejaż . Niestety, nie ma co ukrywać, że Kasia nie ma gustu ani stylu, więc jej kreacje nigdy nie będą idealne . Chyba, że zajmie się nią porządny stylista a ona będzie przychylna jego propozycjom .

 • kal

  Oceniono 13 razy 5

  ładnie wygląda ja w jej wieku też chciałaym tak wyglądać

 • petryk8

  Oceniono 10 razy 4

  jak na swój wiek to jeszcze jest ok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX