Błękitnokrwiści - fajny konkurs

Lubisz czytać? Wygraj książkę Błękitnokrwiści!

 

10 marca na sklepowych półkach pojawiła się książka "Błękitnokrwiści" autorstwa Melissy De La Cruz. Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać tę lekturę, a także fajne kosmetyczne nagrody-niespodzianki! :)

 

O czym jest książka?

Pierwszy tom cyklu Błękitna krew zaledwie wprowadza czytelników w złożony świat, łącząc barwną i atrakcyjną teraźniejszość z zawikłaną i mroczną przeszłością. Zestawienie klasycznych wątków niepozbawionej humoru i elementów romansu powieści obyczajowej z motywami nadprzyrodzonymi wypada doskonale i przekonująco. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej, niż tylko "kolejnego powieścidła o wampirach".

 

>>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O "BŁĘKITNOKRWISTYCH"<<

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Opisz, jak wyobrażasz sobie klub dla wampirów (dekoracje klubu, napoje, dania, jakie powinny się znaleźć w menu, nazwa klubu, slogan reklamowy itp.)

2. Swoją pracę i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) wyślij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: BŁĘKITNOKRWIŚCI

4. Na Wasze maile Kotek czeka do niedzieli, 28 marca, do końca dnia

5. Nagrody (zestaw: książka "Błękitnokrwiści" + kosmetyki-niespodzianki) powędrują do 5 osób, które stworzą najciekawszy i najoryginalniejszy opis klubu

 

Powodzenia!

 

Więcej o: