Santor olana przez Dodę i Karolaka

Pani Irena ma już dość.

Oglądając wczoraj drugi odcinek "Tylko Nas Dwoje" w oczy rzucała się dezorganizacja wśród jurorów. Tak chaotycznego jury nie było w polskiej telewizji dawno. Na tym wszystkim cierpi Irena Santor, która była zażenowana wczorajszym zachowaniem Karolaka i Dody.

 

Doda, gdy tylko dostawała głos, wykorzystywała cały czas przeznaczony na oceny jury. Tracił na tym Tomek Karolak i Irena Santor. Może w końcu ja coś powiem, a nie ciągle Doda?! - powiedziała Santor. Z czasem Doda się rozkręciła i np. pokazywała swoje buty kładąc je na stole. Zabierała kwiaty uczestnikom i wciąż przerywała innym. Jak myślicie, co w tak żenujących chwilach czuje diwa polskiej piosenki Irena Santor? Raz Santor zwróciła uwagę Dodzie: Co to w ogóle za komentarz, pani Ireno?! - z wyrzutem zapytała Doda. Karolak nie był lepszy i wytrącił Santor z równowagi. Gdy doszło do ogłaszania wyników, Karolak zaczął dukać, stękać i przedłużać. No mów w końcu - powiedziała Irena Santor z niezadowoleniem na twarzy.

 

Doda i Karolak nie widzą, jak źle wygląda to w telewizji. Gdy oni się wygłupiają, mówią sobie wciąż na ucho, mają dobry kontakt, Irena Santor samotnie spędza czas przyglądając się zachowaniu, którego ona nie rozumie. Pani Irenka zaczyna chyba żałować, że bierze w tym show udział.

PANI IRENKO WIĘCEJ ODWAGI,JEST PANI BARDZO MĄDRĄ KOBIETĄ .PROSZĘ SIĘ NIE DAĆ ZDOMINOWAĆ CHAMSTWEM I PROSTACTWEM INNYCH.POWODZENIA I POZDRAWIAM. - czytamy na oficjalnym forum programu.

Plotek apeluje do producentów "Tylko Nas Dwoje" - przesadźcie Panią Irenę na środek - w końcu to Santor jest "wielką" tego jury.

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (168)
Santor olana przez Dodę i Karolaka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • seznam

  Oceniono 86 razy 80

  Co to za idiotyczny apel: Przesadźcie Panią Irenę. A co to ona jest, jakaś gó...ara, którą trzeba przesadzić, bo rozrabia!? Zaapelować to można o wyrzucenie za drzwi tych dwoje młotów bez odrobiny kultury, plastikowych prostaków. Stawiam jednak raczej, że to Irena Santor zniknie z jury, a tej dwójce stacja kamerę jeszcze do tyłka wsadzi, żeby ich było więcej. Takie mamy czasy, obyczaje i... idę zapalić.

 • wiktoria2

  Oceniono 85 razy 71

  Karolak jest prostakiem, nawet Wojewódzki w swoim programie wypadł przy nim na dżentelmena. Co do kretynki Dody - szkoda komentarzy. Kreuje się toto na królową chamstwa juz o dawna. Pani Ireno - nie tam Pani miejsce.

 • niebieskieoczko

  Oceniono 72 razy 66

  Proszę nie sugerować, że pani Santor "traci szacunek u widzów" - wydaje się wręcz, że to dzięki Jej uczestnictwu w tym programie bardziej widać brak klasy u pozostałej dwójki jurorów. Wreszcie takie zachowanie zaczyna przeszkadzać coraz większej liczbie widzów. Wreszcie coś, co zaczynało uchodzić za normę zachowań społecznych, tą normą przestało być. Plus całej sytuacji jest następujący: może niektórzy mają jedyną okazję na pobranie darmowej lekcji manier. I jeszcze jedno - Pani Santor, to nie "pani Irenka".

 • ashia

  Oceniono 69 razy 65

  Pani Irena Santor ma klase i nie mam pojecia po co tam wepchneli Dode.Wszedzie widze tylko Dode,z programu na program,wszedzie ta zdzira,ktora probuje zablysnac,wszedzie...jak pojawi sie po otwarciu sedesu,zaraz pociagne za spluczke,tam jest jej miejsce ;)

 • zoelle

  Oceniono 73 razy 63

  ciekawe kiedy w końcu czara się przeleje i ta prosta ku... zostanie zbojkotowana przez wszystkich. taki czas musi nastąpić, bo ludzie mają swoją cierpliwość i nie wiem jak długo jeszcze ten ciechanowski śmieć będzie chołubiony. co za obrzydliwa prostaczka - gardzę nią.

 • wicur

  Oceniono 68 razy 62

  To bylo do przewidzenia, ze jak wpuszcza chamstwo w postaci Dody na salony to bedzie sie zle dzialo. Nie potrafie zrozumiec pani Santor dlaczego zgodzila sie na udzial w tak zalosnym skladzie w tak zalosnej audycji. jeszcze bardziej nie potrafie zrozumiec dlaczego w koncu jakis producent nie wykopie Dody na zbity pysk z wizji?

 • wrednababa

  Oceniono 63 razy 57

  ZDEJMIJCIE TEN PROGRAM BO JEST OKROPNY PRZEZ KAROLAKA I DODĘ!!!!!!!!! Wygląda na to że ma sie wszystko obracać wokól nich. Karolak próbuje być kompetentny a jest odrażający. Komu on sie podoba tłusty, zarośnięty i nichlujny. Pani Irena Santor wielka klasa musi sie z nimi męczyć. Doda na siłę chce podnieść oglądalność i wymyśla bełkot. Ciągle chyba myśli o swoim IQ i że jej wszystko wolno.

 • nickkkk

  Oceniono 61 razy 57

  zachowanie blachary gorzej niż prosiaki w wiejskim chlewie! bez obrazy dla tych drugich.

 • gloria111

  Oceniono 75 razy 57

  NAJWIĘKSZY NIEWYPAŁ P-O-L-S-A-T-U, Pani IRENA ok,ma pojęcie o muzyce ale ta TEMPA CI.PA DODA!!,i KAROLAK co czytać nie potrafi?! ŻAL patrzeć jak Pani Santor się męczy. Cały program nie trzyma się kupy,A Cichopek nie ogarnia tego wszystkiego i potyka się na każdym kroku. DODA z tymi tłustymi nogami ponad stołem to było żałosne przedstawienie,dodając jej sztuczny wygląd tylko się zbłaźniła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX