Maleńczuk chce rzucić narkotyki

Ćpa od 12 roku życia. Zaczynał od lekarstw podbieranych mamie z apteczki, później był klej i wreszcie twarde narkotyki.

Maciej Maleńczuk w rozmowie z "Na żywo" pochwalił się, że planuje rzucić narkotyki po 35 latach. To będzie dla niego próba.

Próbuję. Jestem już stary, mam dzieci do wychowania, zmęczyło mnie już takie beztroskie życie, ale jest strasznie ciężko. To codzienna harówka od rana. Staram się jak najszybciej zmęczyć, wtedy nie jestem agresywny, Wiesz, jak się brało całe życie...

Przy okazji Maleńczuk opowiedział swoją narkomańską biografię.

Sięgnąłem po odurzacze mając 12 lat. Pamiętam, jak grzebałem mamie w apteczce w poszukiwaniu różnych środków. Regularnie podbierałem jej azulan, który był na alkoholu i to chyba dość mocnym. Wąchałem też klej do butów - butapren. Pierwszy raz, gdy się go nawąchałem, miałem totalny odlot. Usłyszałem jakiś niski głos z kosmosu, jakby przemawiało do mnie niebo. Do dziś go pamiętam. Ocknąłem się w zupełnie innym miejscu, cały w błocie. Prawdziwe narkotyki wziąłem po wyjściu z więzienia.

Biografia godna prawdziwego rockmena. Ciekawe, jak bardzo zmieniła się psychika Maleńczuka przez te wszystkie lata...

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (25)
Maleńczuk chce rzucić narkotyki
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 39 razy 15

  Ćpuny powinny sie leczyć za własne pieniądze, a nie za moje. Z moich składek prosze robić operacje dzieciom spedzającym dzieciństwo w szpitalach, a nie fundować odwyki i detoksy takim jak Maleńczuk.

 • meg77

  Oceniono 21 razy 13

  Bardziej sie żali czy chwali. Jednak znając tego typa - to drugie.

 • jm

  Oceniono 19 razy 13

  jak ktos chce sie leczyc robi to dla siebie i bez rozglosu.malenczuk znow chce sie wykreowac opowiadajac swoje story.lecz sie pan zycze powodzenia nie zanudzaj ludzi swoja przeszloscia narkotyczna

 • meg77

  Oceniono 12 razy 10

  Och, migotko, no przecież Pan Maleńczuk powiedział: Artystom wolno więcej /przy okazji innego narkomana z senatu/. No i rózne klękające przed nim naiwniary /ktorymi on gardzi, czemu nieraz dał wyraz/ uważają, ze narkomania Pana Maleńczuka to cos więcej niż narkomania lub alkoholizm Pipsztyckiego czy Nowaka.

 • migotka82

  Oceniono 19 razy 9

  "trzymamy kciuki", "kibicujemy" co wy wypisujecie??? Przecież to zwykły narkoman... ciekawa jestem czy tak samo kibicowalibyście takiemu narkomanowi z waszego miasta z pierwszej lepszej bramy??? o ludzie, opamiętajcie się

 • vanessaaa

  Oceniono 14 razy 8

  jakby naprawdę regularnie ćpał twarde narkotyki,to już dawno by zdechł! napewno nie jest tak,jak opisuje. ubarwił sobie!

 • futerkokici

  Oceniono 10 razy 6

  bardzo pana lubię więc powinien pan zrobic wszystko by jak najdłuzej być na scenie w zdrowiu i dobrej formie

 • gloria111

  Oceniono 8 razy 6

  a ja myślę że to kolejny chwyt,pewnie już dawno nie bierze i to zwykły LANS na KOGOŚ Z PROBLEMAMI,to ostatnio modne MIEĆ PROBLEM.

 • oko

  Oceniono 9 razy 5

  No to niech rzuci.Jak zaczynał brać to nie oznajmiał całemu światu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX