Górniak żałuje rozwodu z Darkiem?

Artystka bardzo przeżyła rozwód z mężem.

Powoli zaczynamy rozumieć, dlaczego Edyta Górniak odrzuciła propozycję udziału w "Tylko nas Dwoje". Artystka przechodzi ciężki okres i złośliwe docinki Dody tylko by ją pogrążyły. Jak dowiedział się efakt.pl, Górniak wciąż przeżywa rozprawę rozwodową.

- Do sprawy rozwodowej Edyta jakoś się trzymała. Teraz nie jest już tak kolorowo. Po ogłoszeniu wyroku sądu w Edycie coś pękło. Chyba dopiero wtedy dotarło do niej, że znowu jest sama, a u jej boku nie ma żadnej osoby, która - oprócz syna - kocha ją bezgranicznie - twierdzi informator "Faktu".

 

Edyta sama wystąpiła o rozwód, więc teraz pretensje może mieć tylko do siebie. Trochę nam jej szkoda. Artystka prawdopodobnie doceniła to co miała, dopiero jak to straciła. Przykre, ale prawdziwe.

Zostań fanem Plotka na Facebooku.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (34)
Górniak żałuje rozwodu z Darkiem?
Zaloguj się
 • londres

  Oceniono 22 razy 18

  Górniakówna skończy jak Villas, a wszystko to przez niezrównoważona psychike i oczywista głupotę

 • aagas

  Oceniono 27 razy 17

  Egoistka numer jeden.... Teraz zateskniła??? przykra baba,niestety talent nie idzie w parze z rozumem u niej

 • misia_54

  Oceniono 18 razy 16

  Trzeba sobie poukładać w głowie! Już najwyższy czas! Trzeba cenić, pilnować, szanować jak się ma "Coś" cennego! Ta Pani, bawi się życiem. Teraz , życie bawi się Nią! Pozdrawiam!

 • mika17

  Oceniono 20 razy 14

  Nie wiem co jej ktos zrobi w dziecinstwie, ze sie taka stala, ale ktos powinien ja wyslac na terapie. Kobieta sama sobie nieszcy zycie.

 • lastone

  Oceniono 19 razy 13

  Trzeba było do psychologa iśc a nie do Faktu, możeby dało się to małżeństwo uratować

 • vienia

  Oceniono 22 razy 12

  toksyczna,egoistyczna i niemądra osoba-nie umie rozeznać kto wróg, a kto przyjaciel,które uczucia są prawdziwe i cenne, a które fałszywe i na sprzedaż.

 • kristofor

  Oceniono 12 razy 12

  Bo "divy" tak mają chyba. Wydaję się im, że wszystko im wolno i wszyscy powinni im nadskakiwać a tu ERROR. Chyba zapomniała przemyśleć tego co będzie po tym jak Krupa odejdzie. Ale to już jej problem.

 • aparatkaa66

  Oceniono 17 razy 11

  Mnie się zdaje , że troszkę kobita przeszarżowała , nie patrzyła , co robi . Teraz przejrzała na oczy i żałuje . Chociaż nie przepadam za nią - żal mi jej .

 • newyorkcocktail

  Oceniono 14 razy 10

  Niby mi jej żal ale z 2 strony sama sobie zasłużyła:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX