Skandal za kulisami nowego show TVP

Chętnych na 8 godzin zamknięto w sali nagrań, bez wody i picia, a później część zdyskwalifikowano.

"Śpiewaj i walcz" ma być nową wersją popularnego "Idola". Program nie wywołuje żadnych emocji, a jego oglądalność sugeruje rychłe zakończenie. Producenci nie umieją nawet sprawnie zorganizować castingu. Wpisy na oficjalnym forum programu mówią same za siebie.

Ludzie ściśnięci jak sardynki w puszce..żadnej osoby odpowiedzialnej..uczestnicy zamknięci na klucz jak w więzieniu około 7-8.godzin.bez jedzenia nie wspomnę o piciu wcale nie dziwie sie rodzicom którzy byli wkurzeni... - napisała użytkowniczka o nicku viola666

Podobnie casting opisuje użytkownik "opiekun":

ALE, gdy wpędza się WSZYSTKICH uczestników jak bydło do studia i zakazuje im się wychodzenia z niego np po to by przynieść sobie wodę, czy coś do jedzenia to staje się horror. Nagranie trwało 7 - 8 godzin w świetle "jupiterów". Szkoda, że nie widzieliście tego co tam się działo, spragnieni ludzie, prosili komisje o łyk wody, czyli Panią Prońko, jurorzy to niesamowici wspaniali ludzie, choć w gotowym programie pokazuje się ich (po odpowiednim montażu) jako bezdusznych sędziów.

Z relacji świadków wynika też, że niepełnoletnich uczestników, po przejściu pierwszego etapu zdyskwalifikowano. Zastosowano odpowiedzialność zbiorową.

ZDYSKWALIFIKOWANIE WSZYSTKICH NIEPEŁNOLETNICH UCZESTNIKÓW W KULMINACYJNEJ CZĘŚCI NAGRANIA TO DRAŃSTWO. Przyczyną było nieporozumienie z dwojgiem rodziców. MAŁO TEGO NIKT ICH O TYM NIE POINFORMOWAŁ O TYM, ŻE ZOSTALI SKREŚLENI, OCZEKIWALI Z NADZIEJĄ I ZE ZNIECIERPLIWIENIEM DO KOŃCA NAGRANIA, JAKO STATYŚCI NIE UCZESTNICY.

 

W przypadku "Mam talent", czy wcześniejszego "Idola" pokazują, że można sprawnie zorganizować castingi. A na te programy na pewno przychodzi więcej chętnych niż do "Śpiewaj i walcz".

 

Więcej wpisów można poczytać na forum.

Zostań fanem Plotka na Facebooku.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (47)
Skandal za kulisami nowego show TVP
Zaloguj się
 • aeris

  Oceniono 40 razy 36

  nazwa tego programu jest doprawdy zenujaca

 • dynia

  Oceniono 28 razy 24

  nawet po zmontowaniu program wygląda na amatorkę pełną parą.Nawet to publiczna potrafiła schrzanic.

 • elbereth

  Oceniono 17 razy 15

  "śpiewaj i walcz o przetrwanie" - tu trzeba śpiewać nie tylko 55 oktawami .. jury sprawdza też, jak uczestnicy poradzą sobie ze śpiewem podczas głodówki i z odwodnieniem ..

 • hsana

  Oceniono 17 razy 15

  Janus, naucz się wreszcie pisać bez błędów. Co to jest "sprawmoe"??? W niemal każdym Twoim tekście są byki. A może zamiast "Janus' powinieneś podpisywać się "Cyklop". On miał jedno oko i niedowidział:)

 • ladyzgaga

  Oceniono 16 razy 14

  Koniec świata, niech ktoś w końcu zamknie TVP i będzie spokój. Nie powinni zajmować się robieniem żadnego show, bo wiadomo,że będzie klapa jak z Gwiazdy tańczą na lodzie.

 • magnolka

  Oceniono 15 razy 13

  A czego się spodziewaliście? To nie są programy które mają promować młode talenty, to są programy które mają zapewnić rozrywkę widzowi, kasę producentom i rozpoznawalność jury-> więcej zleceń.

 • askaaaa

  Oceniono 12 razy 12

  do IDOLA to temu programowi daleko, po 5 min nie idzie tego szajsu ogladac

 • dawidde

  Oceniono 19 razy 11

  to straszne

 • azeta7

  Oceniono 11 razy 9

  Ludzie! Czego wy chcecie od TVP! Ani tam już nie ma fachowców, ani misji, ani kultury. Do głosu i władzy doszła hołota i tak juz zostanie! Bezczelni, chcą żeby za to im płacić abonament!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX