Wiśniewski został kurą domową

Teraz Ania robi karierę, a on zajmuje się dzieciakami.

To Ania jest teraz tą z Wiśniewskich, która robi karierę. Występuje w programie "Tylko nas dwoje", gdzie uczy śpiewać Pudziana. Poza tym jeździ na treningi wokalne, przymiarki, udziela wywiadów, śpiewa. Od początku miała świadomość, że to wszystko zabierze jej sporo czasu, ale coś za coś...

 

Dlatego teraz Michał przejął rolę głowy rodziny i... matki. I choć ma pomoc babci oraz opiekunki, to właśnie on najwięcej czasu poświęca teraz dzieciom.

 

Michał w pełni rozumie, że teraz jest czas Ani i ją wspiera.

 

Pegaz

Więcej o:
Komentarze (22)
Wiśniewski został kurą domową
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 13 razy 11

  no prosze - z rozwrzeszczanego kogucika z czerwonym łebkiem przepoczwarzył się w potulną kurę. ewolucja jednak istnieje.

 • kotek23

  Oceniono 12 razy 10

  i dobrze niech on teraz posiedzi w domu

 • beri

  Oceniono 14 razy 10

  Akurat w to, że niby on dla Ani jest taki dobry i ją wspiera to nigdy nie uwierzę. Dlaczego w takim razie nie ma go na widowni tylko siedzi w tym czasie w domu albo w kasynie i rżnie w karty? Inni uczestnicy TND mają na widowni swoich najbliższych, tylko Ania nie ma. Dziewczyna jak zuch musi sobie radzić sama, bo już chyba wie, że na męża nie ma co liczyć i na pomoc z jego strony.Pudzian dobrze mu przygadał.

 • vanessaaa

  Oceniono 8 razy 6

  nauczył się na lekcji z mandaryną,że nie ma co się burzyć ze kobieta robi karierę? czy już rozwód sie szykuje?

 • julka2

  Oceniono 13 razy 5

  Ania "robi karierę"?. Chyba usiłuje zrobić i to z marnym skutkiem . Jedynym jej projektem bez Ich troje jest udział w Tylko we dwoje na polsacie , gdzie dziwnym przypadkiem pracuje przyjaciółka Wiśni-Terntiew.

 • meg77

  Oceniono 8 razy 4

  Jest w tym jakaś treść? Jakieś autentyczne wypowiedzi zainteresowanych? Jakieś źródło? źródełko? Ot, pierdu, pierdu na zasadzie jak sobie mały jasio wyobraża ... życie Wiśniewskich. I na pewno jest tak jak sobie wyobraża, jaaaasne...

 • sansa

  Oceniono 16 razy 4

  "Michał w pełni rozumie, że teraz jest czas Ani i ją wspiera." - och, doprawdy co za wyrozumiałość! :-) Gdyby nie chałtury Ani, zdechliby z głodu, bo czerwonego już nikt nie chce oglądać.

 • podpisany

  Oceniono 7 razy 3

  Czerwony kogucik przeistoczył się w "kura bankiwa" (gallus gallus)? ... dobre, dobre (hahaaha)

 • jm

  Oceniono 7 razy 3

  Czasmami tylko kubel zimnej wody ratuje ludzi przed kompletnym upadkiem.Moze Michal tez nabierze dystansu do siebie i zycia.Kazdy ma prawo do bledow to dajmy im szanse na ich naprawe.Bardzo zal mi dzieci ktore zawsze musza placic za bledy i glupote rodzicow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX