Zapendowska naśmiewa się z artystów w "Tylko nas dwoje. Just two of us"

Kogo miała na myśli? Stachurskiego, Komarankę, Kupichę, a może Paullę?

W sobotę wystartował "Tylko nas dwoje. Just two of us". Program zastąpił wysłużone i męczące "Jak oni śpiewają", a ze starej ekipy na planie pozostała tylko Kasia Cichopek. Nowe show ma spory potencjał, ale... Niektórzy z nauczycieli śpiewu sami powinni się sami udać na lekcję. Podobnego zdania jest ekspertka Elżbieta Zapendowska. W rozmowie z Se.pl powiedziała, że uczestników nie traktuje jak artystów.

Mam inne pojęcie na temat gwiazd, inne wartościowanie w muzyce. W moim pojęciu kilka osób z tych, które uczą śpiewać w tym programie, nie zasługuje na miano artystów.

Menadżer króla dyskotek Stachurskiego nie chciał komentować zarzutów, ale Piotr Kupicha z Feela wdał się w polemikę z nauczycielką śpiewu.

Nie są artystami... Nie nadużywałbym terminu artysta. To człowiek, który pisze teksty, komponuje muzykę, a do tego porywa tłumy. Swoim występem na scenie wyzwala emocje. To osoba, która ma w sobie jakąś magię...

Natomiast słynny Ivan Komarenko zarzucił Zapendowskiej hipokryzję.

Słyszałem, że nazwała ten program kiczowatym, a czy on bardzo różni się od tego, co robiła wcześniej w Polsacie? Moim zdaniem nie.

Może przez byłą jurorkę "Jak oni śpiewają" przemawia lekka nutka zazdrości, ale w jej programie gwiazdy uczyły się śpiewać pod okiem profesjonalistów, a nie malowanych nauczycieli.

 

Zagłosujcie w sondzie, kto waszym zdaniem najgorzej śpiewa z trójki Stachursky, Kupicha, Komarenko.

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku.

Janus

Kto najgorzej śpiewa?
Więcej o:
Komentarze (35)
Zapendowska naśmiewa się z artystów w "Tylko nas dwoje. Just two of us"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 27 razy 17

  pseudoartyści uczą innych pseudoartystów pseudośpiewania w programie pseudorozrywkowym. program ten jest przeznaczony dla pseudointeligentów.

 • plujka

  Oceniono 13 razy 13

  Nie naśmiewa się, tylko krytykuje. Ale ona tak zawsze - taki ma zawód. Nie nazywajmy szamba perfumerią. Zresztą i tak mało krytykuje - ja bym krytykował więcej.

 • dziodzio

  Oceniono 16 razy 12

  "słynny Ivan Komarenko" rozumiem, ze to żart?

 • katastrofka

  Oceniono 16 razy 12

  A Kupicha jak mówił o tym, że oni nie są artystami to oczywiście siebie w tym nie uwzględnił, napewno jest przekonany o tym, że ma w sobie tą magie

 • gloria111

  Oceniono 15 razy 11

  BRAWO KOCHANA E L U, w końcu ktoś powiedział prawdę tym pseudo pożal się Boże artystom. I nie piszcie że sama nie umie śpiewać,bo to nie jej działka,ale na głosie i jego szkoleniu się zna i może PROFESJONALNE zdanie wyrazić.

 • dynia

  Oceniono 21 razy 11

  1.Komarenko mógłby się tak nie rzucać,bo zrobi przykrość swojemu chłopakowi.
  2.Mój pies wyje lepiej niż stachurski-jestem groźny uuuuu, śpiewa
  3.Kupicha przynajmniej śpiewa wesołe piosnki

 • lastone

  Oceniono 12 razy 10

  ja mam pytanie: co ma nazwa programu do tego co się tam dzieje???

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 13 razy 9

  Uczestnictwo w tym programie nie ma nic wspólnego z chęcią nauczenia się śpiewu, nie oszukujmy się! Te wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki (także w jury) biorą w tym udział tylko po to, żeby się przylansować. Jak taki Kupicha moze nauczyć śpiewu skoro sam nie potrafi? To samo tyczy się kilku innych "nauczycieli".. że nie wspomnę o jakże "profesjonalnym" jury. Karolak- aktor nie mający nic wspólnego z muzyką, Doda, która sama powinna udać sie na lekcje śpiewu (a przy okazji i do psychiatry- ona chyba ma jakiś problem ze sobą) a pani Santor, z całym szacunkiem, także wybitnej wiedzy na temat muzyki nie pokazała. Zgadzam się w 100% z Zapendowską! W "JOŚ" uczestnicy faktycznie mieli jakis cel i czegoś się uczyli, tutaj natomiast jest tylko jeden wielki i przy tym żałosny lans ludzi, którym sława i pieniądze całkiem odebrały umiejętnosć racjonalnego myślenia..

 • podpisany

  Oceniono 11 razy 9

  Pewnie miała na myśli ich czworo i miała rację. To są raczej „piosenkarze” a nie artyści, tym bardziej gwiazdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX