HOT

Edyta Górniak nagrywa płytę z Anią Dąbrowską

2010-03-14
A A A Drukuj
kapif

Po pierwszym odcinku programu "Tylko nas dwoje" możemy finalnie napisać, że Edyta Górniak nie zasiadła w jury show. Oficjalny powód jest taki, że wokalistka chce się skupić na pracy nad płytą, która ma się ukazać jeszcze w tym jubileuszowym dla niej roku.

 

"Fakt" donosi, że produkcją albumu ma się zająć Andrzej Smolik, a Ania Dąbrowska ma pomóc Edycie pisać teksty. Możliwe więc, że panie zechcą nagrać wspólnie jakiś utwór, który pojawi się na płycie Górniak.

 

Smolik odpowiadał już za brzmienie płyt Krzysztofa Krawczyka czy Marii Peszek. Ania natomiast pisała teksty dla Justyny Steczkowskiej, Brodki czy zespołu Mosqitoo.

 

 

Myślicie, że dzięki tej współpracy Edyta wreszcie będzie miała prawdziwe hity?

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (7)

  • tribute

    Oceniono 1 raz 1

    blackdress - a ty nie wiesz ze Ania też współprodukuje? poza tym jesli uczestniczy w tworzeniu płyty, to mozna powiedziec, ze edyta nagrywa z nią płytę. wyluzuj

  • kamila095

    Oceniono 1 raz -1

    Taa ania ładna i mądra . Ta ciekawe jaki bys tekst napisała , już to widze . xd

  • diana222

    Oceniono 2 razy 2

    Edzia jest brzydka i głupia. a Ania ładna i mądra. Edzia nawet sama tekstu nie umie napisać. ... sorry ,tyle to nawet ja umiem .

  • zloty_kibel

    Oceniono 10 razy -6

    ta Anka jest brzydka (sorry !!) Edyta natomiast jest przepiękna

  • rf

    Oceniono 10 razy 0

    niech jeszcze poprosi o teksty Cerekwicką, Chylińską i będzie miała hita. Nigdy nic sama nie umiała.

  • dracula

    Oceniono 15 razy -7

    Porażka! Zamiast zatrudnić światowej sławy producenta to ona z marną Dąbrowską!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX