HOT

Przybylska chce zagrać w teatrze, ale...

2010-03-12
A A A Drukuj
FORUM/Krzysztof Jarosz

Promując serial "Klub szalonych dziewic" Ania Przybylska jest gotowa mówić ze wszystkimi i o wszystkim. Tym razem w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" opowiedziała o swoich ambicjach, które niestety nie mogą być spełnione z jednego błahego powodu.

Jakbym miała czas i mieszkała w jednym miejscu, to byłoby fajnie spróbować swoich sił na scenie.

Aktorka niedawno odrzuciła propozycję z teatru, bo nie miała jak dojeżdżać.

Miałam propozycje występów w spektaklu w Teatrze Komedia. Ale niestety nie miałam czasu. Akurat ruszyły zdjęcia do "Klubu szalonych dziewic". Jakbym mieszkała w Warszawie, sytuacja byłaby inna. Ja jednak mieszkam poza Warszawą. I nie miałam jak dojeżdżać na próby.

Przybylska w ciągu dni różnym dziennikarzom opowiedziała o seksie, rodzinie, dzieciach, pracy i ambicjach. Pozostaje jeszcze dzieciństwo, plany na przyszłość i zdrowie.

 

Janus

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (11)

  • kupogon

    Oceniono 8 razy 6

    cholera no cóż... w życiu każdego człowieka są takie chwile, kiedy wstaje się z kibla, żeby zobaczyć co się narobiło

  • podpisany

    Oceniono 3 razy -1

    Szkoda, że nie istnieje już teatr sensacji "Kobra" (wąż), zdecydowanie by się tam odnalazła.

  • cholera

    Oceniono 5 razy 3

    kupogon: tym razem widze, ze zdecydowales sie na 'prawiepoezje'? heh..

  • mega

    Oceniono 15 razy -5

    Anka to inteligentna i do tego śliczna kobieta, ale jaki Polaczek to widzi ? wszyscy poskradaliście wszystkie rozumy świata! żałosni

  • kupogon

    Oceniono 10 razy 8

    Na wyżyny chciałby człek, a tu ciągle niż
    Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX