Kinga o Lisie: Wiedziałam, że dam radę sama

Po rozwodzie się nie poddała.

Wiele razy pisaliśmy, że Kinga Rusin to kobieta odważna z mocnym charakterem. Radzi sobie dobrze nie tylko w telewizji, ale także w branży kosmetycznej. Skrzydła rozwinęła dopiero po rozwodzie z Tomkiem Lisem.

Od razu po rozwodzie wiedziałam, że dam sobie radę sama - powiedziała Kinga w "Dzień Dobry TVN".

Nie było załamania. Wręcz przeciwnie - Kinga wzięła się za siebie i jest kobietą sukcesu.

 

 

Zostań fanem PLOTKA na Facebooku.

Więcej o:
Komentarze (23)
Kinga o Lisie: Wiedziałam, że dam radę sama
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 51 razy 41

  Ej laski, co wam jest? Jak facet nie płaci, to drań, a jak płaci to czepiacie się byłej! Łaski nie robi i nie jej płaci, tylko na swoje córki, nie oskubała go, tylko go stać. Ja wiem jedno, lekko nie ma żadna kobieta po rozwodzie, zwłaszcza jak zostaje z dziećmi. Miło, jeśli w takiej sytuacji znajdzie wsparcie, czy to w pracy, czy u przyjaciół. ja tam jej nie zazdroszczę, bo i jej było trudno. I na pewno, czy ktoś ją lubi, czy nie, nie powinien jej za to atakować. Trochę empatii, każda z was może kiedyś stanąć w obliczu takiej sytuacji.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 42 razy 38

  Dziękujemy za news o tym, co Rusin powiedziała rano w TVN :) Epokowy news :) Myślę, że nawet TVN które ewidentnie wam płaci za lansowanie stacji, jest troche zażenowane poziomem serwowanych tu wiadomości.

 • lojzo

  Oceniono 57 razy 37

  Przypomnijcie sobie ponadto w jakiej sytuacji była. W chwili ślubu była tak popularna jak Lis, jeśli nie bardziej. Dla małżeństwa z Lisem zrezygnowała z kariery, cały dom i małe dzieci był na jej głowie, żeby Lisu mógł gwiazdą telewizji być, a ten się na nią wypiął. Bardzo się cieszę, że udało jej się wrócić z powrotem i odbudować karierę. Szkoda, że nadszarpnięte zaufanie do facetów już odzyskać trudniej.

 • lojzo

  Oceniono 55 razy 29

  Ona wie, że Lis wykorzystał ja dla swojej kariery i dlatego mimo, ze jest niezłą laską nie ufa facetom. Poza tym wie, że facet dla niej, to także ojczym dla córek. Jest odpowiedzialna za swoje i ich życie i nie skaka z łóżka do łózka jak jej była przyjaciółka Hania 'Suka' Lis. Ta nie miała skrupułów żeby co parę lat/miesięcy swoim córkom nowych 'tatusiów", do tego cudzych, serwować.

 • lojzo

  Oceniono 41 razy 21

  To co Kinga przeżyła to trauma i na resztę życia w niej to zostanie i od czasu do czasu coś z niej wyjdzie, to część jej życia, zapewne nie ta najbardziej ulubiona. Pismaki z tabloidow mógłby już przestać dobnie ta ludzkiej traumie używać. I szczuć ludzi na nią.

 • gosia2000

  Oceniono 38 razy 18

  ile lat bedzie jeszcze Kinga to roztrzasac? czas skupic sie na przyszlosci. Oczywiscie ze da sobie rade...kobitki sa zaradne i silne i czasy gdy odejscie lub zdrada faceta nas niszczyly daaaawno minely.

 • katastrofka

  Oceniono 42 razy 18

  Większość kobiet po rozwodzie musi dać radę choćby ze względu na dzieci, więc nie wiem w czym ona tu jest taka nadzwyczajna

 • feefee

  Oceniono 28 razy 16

  News z dupyyyyyyy!

 • dagmara

  Oceniono 33 razy 9

  Myślę,że Lis czasami w najgłębszych zakamarkach swojej duszy żałuje zdrady i decyzji rozstania.Kinga jest ładną i inteligentną kobietą i mają za sobą tyle wzruszających przeżyć i jest też świadomość jak napisał Beckett"Przychodzą inne i takie same,z każdą jest inaczej i tak samo...."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX