Oscary 2010: Słodka zemsta zdradzonej żony

Kathryn Bigelow w jeden wieczór poznała jednocześnie smak zwycięstwa i smak zemsty.

Kathryn Bigelow jest na językach całego świata. Film "The Hurt Locker. W pułapce wojny" zdobył Oscary w najważniejszych kategoriach, a ona stała się pierwszą kobietą w historii kina, która została nagrodzona za najlepszą reżyserię. Jednocześnie poznała też smak zwycięstwa.


Reżyserem murowanego faworyta Oskarów "Avatara" jest James Cameron, który przez trzy lata był mężem Bigelow. Ich małżeństwo rozpadło się w 1991 roku. Powód? Cameron zdradził żonę z Lindą Hamilton, filmową Sarah Connor z filmu "Terminator 2". Z kolei Hamilton rzuciła go, gdy dowiedziała się, że zdradza ją z aktorką znaną z filmu "Titanic" Suzy Amis. Cameron był pięciokrotnie żonaty.

 

 

Plotkuje się, że Kathryn Bigelow skończyła film w 2008 roku, ale specjalnie oddała go do dystrybucji w tym samym roku co "Avatar". Doskonale wiedziała, ile pracy mąż włożył w ten projekt. Jej "The Hurt Locker. W pułapce wojny" kosztował zaledwie ułamek kwoty budżetu "Avatara", a jednak podczas gali Oscarów był bezkonkurencyjny.

 

Szaza


 

Więcej o:
Komentarze (20)
Oscary 2010: Słodka zemsta zdradzonej żony
Zaloguj się
 • picia

  Oceniono 37 razy 27

  i bardzo dobrze. Cameron dostał pstryczka w nochal :)

 • fendi

  Oceniono 32 razy 26

  Warto tez zaznaczyc, ze "W pułapce wojny" to typowo "meski" film, o wojsku, wojnie i snajperach wiec tym bardziej naleza sie oklaski dla tej pani. Co do samego filmu, widzialam i polecam, madry i z moralem...

 • superniania

  Oceniono 30 razy 24

  Brawo dla tej pani ;)

 • mamma

  Oceniono 23 razy 17

  jacy ci dwaj obok niej podobni do siebie. A Pani Bigelow naleza sie wielkie gratulacje, za odwage ze wystawila swoj film przeciwko poteznemu Avatarovi.

 • aniarewka

  Oceniono 15 razy 13

  budzet hurt lockera to ulamek budzetu avatara ale podobnie jest z zyskami z filmu.. hurt locker ma maly przychodzik.. ale zemsta i tak slodka.. a cameron to niezly babiarz.. nie wygląda;-)

 • vanessaaa

  Oceniono 14 razy 12

  hahahaha :D brawo dla kobiety!

 • godeliva

  Oceniono 18 razy 12

  Kto sie tam polapie w tych pierwszych i ostatnich zdradzonych zonach, ostatniego, a moze pierwszego meza? Oni tak maja , ze co film to nowa kochanka, albo zona, kochanek, albo maz.

 • tilatekila

  Oceniono 10 razy 8

  hurt locker ma maly przychodzik jak to napisala aniarewka, moze dlatego ze go nie ma w kinach!

 • kocurra

  Oceniono 11 razy 7

  WOW, congrats Kathryn!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX