Komentarze (31)
Program Lisa: Wojewódzki kontra Szczepkowska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jm

  Oceniono 5 razy 3

  @dolomifia masz racje ale szkoda cokolwiek pisac skoro plotek i tak robi co chce z ocenami dalem ci+ wyszlo -,brawo zyjecie z tego ze chce nam sie tu zagladac ale manipulujecie nami tak jak wam sie podoba czy to komuna sie "nawrocila?"

 • uookie

  Oceniono 27 razy 3

  żenujący był kuba. potrafił się tylko chwalić swoimi pieniędzmi i tym, jacy to wielcy ludzie teatru chcą z nim współpracować.

 • zoelle

  Oceniono 2 razy 2

  kiciar, spodziewałam się, że artysci z górnej półki są ci obojętni :D zaskoczenia nie ma :D

 • nawia

  Oceniono 10 razy 2

  Nie odmawiam Kubie inteligencji. Skąd. Uważam, że akurat tego mu nie brakuje. Zresztą sama lubię cięty dowcip. Chodziło mi raczej o to, czemu akurat ich dwoje, a nie że są nieciekawi czy nieinteligentni.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 28 razy 2

  nazwałem autorkę tego idiotycznego newsa pryszczatą gimnazjalistką, bo tylko osoba o takiej mentalnosci i z takim jak gimnazjalistka zosbem wiedzy, mogła coś takiego wyprodukować. gimnazjaliści nie rozumieja pani szczepkowskiej, nie bywają w teatrach i mogli by sie o nią potknąc na ulicy i by jej nie rozpoznali. za to osydę, kaminską i reszte tego plastiku rozpoznają z kilometra.

 • samozwaniec

  Oceniono 3 razy 1

  Szaza,jedna z najslabszych autorow Plotka.pl,znowu dala ciala.Po calosci.Zenada u Lisa nie byly wypowiedzi aktorki i felietonistki Wysokich Obcasow.Ani oferta Kuby,ze podaruje jej bezplatne wejsciowki na najmodniejszy,po Gasce w Capitolu i Powrocie Wielkiego Szu w Sabat Potockiej,spektaklu miesiaca.Zenujace jest przede wszystkim nazywanie pisarki/dwie ksiazki,trzecia w drodze,autorki scenariuszy i spikierki przemian spolecznych w Polsce/ - skandalistka.Tak to mozna nazwac dziewczyne Nergala z Ciechanowa.Pani Szzo!Zalecam wieksza powsciagliwosc w zonglowaniu przymiotnikami i troche cwiczen na strzelnicy.Bo,poki co,pani tekst ominal tarcze strzelnicza o kilka dobrych metrow...

 • laska3

  Oceniono 27 razy 1

  To rzeczywiście smutne, że niedowarzony małolat, który wypłodził ten tekst nazwał Szczepkowską "skandalistką". Musiała się zdrowo obśmiać, jeśli to przeczytała. Szczepkowska należy do starej gwardii aktorów wciąż wierzących w etos tego zawodu, tak jak Nowicki, Janda i paru innych. Oczywiście, są na prawie straconej pozycji, bo widzowie i tak kochają Kubę, Cichopek i Mroczków, i nazywają ich gwiazdami. Smutne to, ale po coś mamy piloty.

 • nawia

  Oceniono 17 razy -1

  Pytanie jest inne. Co Lis chciał osiągnąć zapraszając do programu równocześnie te dwie osoby? Za bardzo nie wiem, bo każda z nich jest z innej konwencji, z innej "bajki". To tak, jakby naprzeciwko Dalajlamy posadzić Giertycha.

 • zuzia888

  Oceniono 34 razy -6

  ludzie ale dajecie sie zmanipulować przez ten stronniczy news! wszyscy wy dziennikarze jesteście tacy sami, co solidarność zawodowa? Szczepkowska pokazała klase i profesjonalizm a Kuba populizm i chamstwo OT CO!

 • amanasunta

  Oceniono 37 razy -7

  Mimo wszystko to Szczepkowska jest aktorką a Wojewódzki powiatowym lub gminnym dupkiem,jak i Lis.
  Moze i nie jest Szczepkowska wyszczekana ale coś umie a powiatowy z lisem to lansy ,,wolnych durnych mediów''

 • kiciar

  Oceniono 14 razy -8


  zoelle , szczerze mówiąc mam to w d**** czy się ucieszy czy zmartwi, bo ta kobieta jest mi obojętna.

 • public_enemy_uk

  Oceniono 28 razy -12

  Ten cały Kuba wygląda mi na kobietę - waży tyle samo, brakuje mu tylko kucyków i spódniczki. We trójkę stanowili wspaniały tercet : niedorozwinięty i zniewieściały czterdziestolatek, stara rumpa lubiąca pokazywać d... oraz rogacz, zdradzany przez Kingę Rusin.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX